Keystone logo

Southern Methodist University - Moody School of Graduate and Advanced Studies

A logo

مقدمه

مدرسه تحصیلات تکمیلی و پیشرفته مودی SMU مفتخر است که مدارک دکتری و کارشناسی ارشد را در رشته های مختلف در چهار کالج و مدرسه مختلف ارائه می دهد: کالج علوم انسانی و علوم ددمن، دانشکده مهندسی لایل، مدرسه هنر میدوز، و مدرسه آموزش و پرورش و توسعه انسانی سیمونز. این برنامه ها به دانش آموزان کمک می کند تا علایق خود را دنبال کنند و سهم قابل توجهی در دانشگاه و صنعت داشته باشند.

  • 32 مدرک دکترا
  • 120+ مدرک کارشناسی ارشد
  • 47 دکتری با بودجه کامل همراهان

به تحصیل در SMU فکر می کنید؟ خوش آمدی!

دانشگاه متدیست جنوبی یک موسسه خصوصی و پژوهش محور است که بر ارائه مطالعات نوآورانه، میان رشته ای و تاثیرگذار متمرکز است. در شهر بین المللی دالاس، تگزاس، دانشجویان تحصیلات تکمیلی ما می توانند در یکی از 10 بهترین مکان تجاری در ایالات متحده طبق مجله فورچون زندگی کنند و یاد بگیرند.

مدرسه تحصیلات تکمیلی و پیشرفته مودی، با مشارکت پنج کالج و مدرسه SMU، 32 مدرک دکترا و بیش از 120 مدرک کارشناسی ارشد را علاوه بر چندین مدرک حرفه ای ارائه می دهد. این برنامه ها به دانش آموزان ما کمک می کند تا علایق خود را دنبال کنند و سهم قابل توجهی در زمینه های علمی خود و فراتر از آن داشته باشند.

تنوع در SMU

دانشگاه متدیست جنوبی متعهد به پرورش محیطی فراگیر، محترمانه و از نظر فکری چالش برانگیز برای همه دانشجویان فارغ التحصیل ما است.

ما بر این باوریم که یک جامعه حمایت‌کننده که دیدگاه‌ها و پیشینه‌های فردی را در بر می‌گیرد، منجر به یک محیط دانشگاهی دقیق‌تر و تجربه رضایت‌بخش‌تر برای همه می‌شود.

مکان ها

  • 6425 Boaz Lane, , Dallas

سوالات