Keystone logo
SOAS University of London رشته های تحصیلی (MPhil / PhD) در مطالعات آفریقا
SOAS University of London

رشته های تحصیلی (MPhil / PhD) در مطالعات آفریقا

London, بریتانیا

3 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP ۴٬۶۷۰ / per year *

در محوطه دانشگاه

* هزینه تمام وقت در هر سال تحصیلی: 4396 پوند انگلیس / اتحادیه اروپا؛ در خارج از کشور 17.967 پوند. هزینه های پاره وقت در هر سال تحصیلی: انگلیس / اتحادیه اروپا 2،198 پوند؛ در خارج از کشور 8،984 پوند.

مقدمه

نحوه حضور و غیاب: تمام وقت یا پاره وقت


نظارت برای تحقیقات انجام شده به مقطع فوق لیسانس و دکترا در حوزه عمومی مطالعات آفریقایی ارائه شده است. مباحث پژوهشی مانند مطالعه یک زبان (از دیدگاه توصیفی ، تطبیقی ، فلسفی یا متنی) ، یا ادبیات (اعم از نویسنده ، موضوعی یا تطبیقی) یا هر یک از هنرهای نمایشی ، که در درون ما قرار دارد تخصص اصلی خود ، به طور کامل در بخش نظارت می شود. با این وجود پتانسیل بسیار زیادی برای گسترش دامنه موضوعات با نظارت مشترک با همکاران سایر ادارات و مراکز وجود دارد.

ساختار

همه دانش آموزان در سال اول برنامه به عنوان دانشجویان MPhil ثبت نام می کنند. ارتقاء از MPhil به PhD در پایان جلسه اول دانشگاهی برای دانش آموزان تمام وقت (یا در پایان جلسه دوم تحصیلی برای دانش آموزان پاره وقت) انجام می شود.

همه دانشجویان MPhil / PhD جدید با کمیته نظارتی سه عضو، شامل سرپرست اصلی یا اصلی و سرپرست دوم و سوم هستند. تقسیم در زمان تعهد در کمیته نظارت 60:25:15 است. در اولین سال، انتظار می رود که دانش آموزان برای یک دوره حداقل یک ساعت، با سرپرست اصلی خود به طور دو هفته ای ملاقات کنند.

سرپرست اصلی دانش آموز همیشه عضو گروه است که در آن دانش آموز ثبت شده است. ناظران دوم و سوم، که در ظرفیت مشورتی تکمیلی عمل می کنند، ممکن است از همان گروه یا سایر ادارات / مراکز در دانشکده زبان ها و فرهنگ ها یا در ادارات / مراکز دیگر دانشکده ها باشند.

بسته به ماهیت تحقیق، گاهی توصیه می شود نظارت مشترک بر اساس دو ناظر اصلی انجام شود. در چنین مواردی، دانش آموز تنها یک ناظر دیگر در کمیته خود دارد.

پیشرفت دانش آموزان بیشتر توسط یک مدرس پژوهشی اداره می شود.

در سال اول ، دانشجویان با پیروی از یک سری سمینار آموزشی پژوهشی (RTS) که در سطح دانشکده توسط معاونت تحقیقات تحقیقات برگزار و توسط آموزش عمومی ارائه شده در مرکز نوآوری در یادگیری و تدریس (CILT) برگزار می شوند ، برای تحقیق آماده می شوند. .

دانش آموزانی که در حوزه مطالعات ادبی و فرهنگی مشغول به کار هستند، برای شرکت در آموزش های اضافی ارائه شده در مرکز مطالعات فرهنگی، ادبی و پست مدرن (CCLPS) دعوت شده اند.

دانش آموزان همچنین ممکن است توسط ناظران تشویق شوند تا در دوره های تحصیلات تکمیلی مرتبط با تحقیقات و نیازهای آموزشی آنها شرکت کنند. این ممکن است شامل دوره های انضباطی ویژه، زبان یا دوره های فرهنگی منطقه ای یا آموزش پژوهشی در سایر بخش های خارج از دانشکده باشد.

دانش آموزان تمام وقت سال 1 (سال 2 برای دانشجویان نیمه وقت) موظفند یک فصل اصلی (از حدود 10،000 کلمه) ارائه دهند و مطالب مرتبط را برای ارائه به روزرسانی خود ارائه دهند. قالب / محتوای فصل اصلی بین سرپرست و دانشجو توافق شده است ، اما به طور معمول شامل عناصر زیر می باشد:

  1. استدلال تحقیق و زمینه تحقیق پیشنهادی
  2. سوالات اصلی پژوهش
  3. بررسی ادبیات (این ممکن است یک بخش به خودی خود باشد، یا مطالب مربوط به آن در فصل یکپارچه شود)
  4. کتابشناسی

ارائه نسخه به روز (حداکثر 20-25 دقیقه) بر اساس فصل اصلی خواهد بود و یک مرور کلی را ارائه می دهد و شاید بخشی از فصل را برجسته کند. مطالب ارائه شده باید با عنوان اصلی به عنوان ضمیمه ارسال شود: هر جزوه / پاورپوینت نیز باید در اینجا گنجانده شود ، و جزئیات زیر نیز ممکن است مورد توجه قرار گیرد:

  1. روش های تحقیق پیشنهاد شده
  2. مسائل اخلاقی (در صورت امکان)
  3. ساختار تهیه شده از پایاننامه دکترا
  4. برنامه تحقیق و نوشتن

تعدیلات به یکی یا بیشتر از این بخش ها، از جمله اضافه یا حذف در صورت مناسب، با توافق قبلی بین دانش آموزان و سرپرستان سرب امکان پذیر است.

روند ارتقاء از MPhil به PhD وضعیت بر اساس ارزیابی فصل اصلی توسط کمیته تحقیق دانشجویی، و در ارائه 20-30 دقیقه سخنرانی، و پس از بحث است. ارائه شفاهی به کارکنان بخش و دانشجویان پژوهشی داده می شود. یک مینی ویوا با تنها کمیته نظارتی پس از ارائه برگزار می شود. در پایان موفقیت آمیز پیشنهاد پیشنهادی، دانش آموزان به طور رسمی به دکترا ارتقا یافته و به سال دوم ادامه می دهند. (اگر ارزیابان در معرض کمبود پیشنهاد پیشنهاد ارتقاء قرار گیرند، دانش آموزان قبل از ارتقا به وضعیت دکترا می توانند از آن برای رضایت خود تجدید نظر کنند.) دانش آموزان به طور معمول مجاز به ادامه سال دوم تا مرحله ارتقاء نیستند کامل شده است.

سال دوم (یا معادل پاره وقت) معمولاً صرف تحقیق و تفحص می شود. این ممکن است با هر ترکیبی از کار میدانی و تحقیق در کتابخانه ها و مجموعه مطالب مطابق توافق دانشجو و استاد راهنما انجام شود.

سال سوم (یا معادل پاره وقت) به نوشتن تحقیق برای پایان نامه دکتری اختصاص داده شده است. در این مدت ، دانشجویان بطور معمول در سمینار تحقیقاتی که توسط مربی تحقیقات دپارتمان برگزار می شود ، ارائه می دهند و شامل تعداد معینی از کارمندان با تخصص ویژه در موضوع و سایر دانشجویان تحقیق می باشد. در طول سال سوم (یا معادل پاره وقت) دانشجویان قبل از تکمیل پیش نویس نهایی پایان نامه ، پیش نویس فصل ها را برای اظهار نظر به سرپرست اصلی خود ارائه می دهند. پس از تکمیل یک پیش نویس کامل ، کار توسط همه اعضای کمیته نظارت ارزیابی می شود و دانشجو می تواند پایان نامه را ارسال کند یا به وضعیت ادامه حرکت کند تا 12 ماه دیگر برای تکمیل پایان نامه به آنها داده شود و برای امتحان ارائه شود. پایان نامه باید ظرف 48 ماه از زمان ثبت نام (یا معادل پاره وقت) تکمیل شود.

پایان نامه - بیش از 100،000 کلمه در طول - توسط دو مقام برجسته در این زمینه مورد بررسی قرار می گیرد، یکی از آنها داخلی به دانشگاه لندن است و یکی از آنها خارج از دانشگاه است.

مدارک تحصیلی دکترا توسط SOAS از سال 2013 ثبت نام می شود و تحت مقررات SOAS دارند.

تذکر مهم

اطلاعات در صفحه برنامه نشان دهنده ساختار برنامه در نظر گرفته شده در جلسه علمی است.

پذیرش تحقیق و برنامه های کاربردی

ما از برنامه های دانشجویان واجد شرایط دارای سطح عالی کارشناسی ارشد (یا معادل خارج از کشور) در یک موضوع مرتبط برای مقاطع تحقیقاتی در SOAS استقبال می کنیم. برنامه ها باید بصورت آنلاین ارسال شوند.

این مهم است که قبل از شروع سال تحصیلی که می خواهید در آن ثبت نام کنید ، به خوبی اعمال شوید تا به ما فرصت دهید تا درخواست خود را پردازش کنیم. اگر متقاضی دریافت بورس تحصیلی هستید ، مهلت های قبلی ممکن است اعمال شود.

برنامه دکتری SOAS رقابتی است و متقاضیان باید سابقه موفقیت تحصیلی بالا و یک پیشنهاد عملی را داشته باشند که به منافع تحقیقاتی بخش کمک کند. لطفا توجه داشته باشید: ما از برنامه های صرفاً سوداگرانه دلسرد می کنیم. برنامه های تحقیقاتی بین رشته ای خوش آمدید ، اما ممکن است فقط یک درخواست به یک وزارتخانه ارائه شود.

شرایط ورود بدون شرط زبان انگلیسی

متقاضیانی که برای تحصیل در انگلستان به ویزای ردیف 4 نیاز دارند ، باید یک گواهی آکادمی UKVI IELTS را از یک مرکز آزمون تصویب شده UKVI تهیه کنند.

متقاضیان بین المللی که برای تحصیل در انگلستان به ویزا درجه 4 نیاز دارند

تست ورود بدون قید و شرط ورود بدون قید و شرط با پشتیبانی غیرحضوری
آیلتس (دانشگاهی) 7.0 در کل یا بالاتر ، با 7.0 در زیر نمرات. 7.0 به طور کلی یا بالاتر ، با حداقل 6.5 در زیر نمرات

متقاضیان EEA و اتحادیه اروپا

تست ورود بدون قید و شرط ورود بدون قید و شرط با پشتیبانی غیرحضوری
آیلتس (دانشگاهی) 7.0 در کل یا بالاتر ، با 7.0 در هر نمره زیر. 7.0 به طور کلی یا بالاتر ، با حداقل 6.5 در زیر نمرات.
TOEFL IBT 105 کلی یا بالاتر ، با حداقل 25 نمره در زیر نمرات. 105 در کل با حداقل 22 در زیر نمرات.
یا
100 در کل با حداقل 25 در نوشتن و 22 نمره دیگر زیر نمره.
آزمون پیرسون انگلیسی (دانشگاهی) 75 کلی یا بالاتر ، با حداقل 70 زیر نمرات. 70 کلی یا بالاتر ، با حداقل 65 زیر نمره ها.

پذیرش ها

برنامه درسی

توصیفات دانشجویی

درباره مدرسه

سوالات