Keystone logo
© photo courtesy of SIT Graduate Institute
SIT Graduate Institute

SIT Graduate Institute

SIT Graduate Institute

مقدمه

موسسه فارغ التحصیل SIT مدارک کارشناسی ارشد، گواهینامه ها و برنامه های توسعه حرفه ای را در زمینه های آموزش بین المللی، توسعه پایدار، کمک های بشردوستانه، تغییرات آب و هوا و روابط بین المللی ارائه می دهد. از سال 1964، SIT متخصصان را برای موفقیت در محیط های بین فرهنگی و بین المللی آماده می کند.

مدرک کارشناسی ارشد و برنامه های گواهی در زمینه های محتوایی و قالب های مختلف

موسسه فارغ التحصیل SIT دانشجویان را از سراسر جهان آماده می کند تا رهبران، متخصصان و شهروندان موثر باشند. برنامه های تحصیلات تکمیلی و توسعه حرفه ای SIT ریشه در مدل آموزش تجربی دارند، جایی که یادگیری در پیوند تئوری و عمل رخ می دهد. دانش‌آموزان برای تبدیل شدن به پزشکان بسیار ماهر که از اساس نظری حرفه خود دانشی عالی دارند، آموزش می‌بینند. تجربه در این زمینه؛ و آگاهی از قابلیت ها، ارزش ها و اخلاق خود.

SIT توسط کمیسیون آموزش عالی نیوانگلند (NECHE) از طریق کمیسیون مؤسسات آموزش عالی آن تأیید شده است. استعلام در مورد وضعیت اعتباربخشی باید به کارکنان اداری موسسه هدایت شود.

افراد همچنین می توانند با:
کمیسیون موسسات آموزش عالی
کمیسیون آموزش عالی نیوانگلند
209 برلینگتون جاده | بدفورد، MA 01730-1433 | 781 271-0022 | [email protected]

SIT برای شرکت در شورای ملی موافقت نامه های متقابل مجوز دولتی تایید شده است.

پذیرش ها

SIT Graduate Institute کارکنان پذیرش به صورت تک به تک با هر متقاضی کار می کنند. ما متعهد هستیم که در طول فرآیند، از درخواست اولیه تا ثبت نام در برنامه، به شما کمک کنیم.

برنامه های پاره وقت و ترکیبی ما در تابستان و مدارک تمام وقت و جهانی ما در پاییز شروع می شود. لطفاً صفحه وب برنامه مورد نظر خود را برای تاریخ دقیق برنامه بررسی کنید. همچنین می‌توانید در صورت هرگونه سؤال با Admissions در [email protected] تماس بگیرید.

بورسیه و بودجه

همه دانش آموزان پذیرفته شده با مدارک نشان داده شده به طور خودکار برای جوایز موجود در نظر گرفته می شوند. هیچ برنامه اضافی مورد نیاز نیست.

برنامه روبان زرد برای کهنه سربازان ایالات متحده

SIT Graduate Institute با افتخار در برنامه روبان زرد شرکتمی کند و این امکان را برای کهنه سربازان ایالات متحده و وابستگان آنها به دست آوردن مدرک می دهد.

بورسیه های شایستگی

جوایز بر اساس قدرت برنامه شما برنامه SIT Graduate Institute شما.

تخفیف شهریه

مزیت فارغ التحصیلان ،جایزه ای 10000 دلاری برای فارغ التحصیلان برنامه های «تجربه زندگی بین المللی»، SIT تحصیل در خارج از کشور یا برنامه های افتخارات بین المللی است، تا فارغ التحصیلان بتوانند به سفر یادگیری خود در SIT و جامعه بزرگتر یادگیری جهانی ادامه دهند.

جایزه شرکای SITبه روابط ما با شرکااحترام می گذارد. این جایزه 10000 دلاری برای کارمندان فعلی شرکای SIT Graduate Institute و مدارس اعزامی به SIT تحصیل در خارج از کشور در دسترس است. SIT نزدیک به 300 شریک در سراسر جهان دارد. برای اینکه ببینید آیا واجد شرایط دریافت بورسیه شریک SIT هستید یا خیر، درخواستی را در اینجاارسال کنید.

ورمونتر، یک جایزه 8000 دلاری برای متقاضیانی است که در ورمونت زندگی می کنند، جایی که پردیس SITاز اوایل دهه 1960، زمانی که به عنوان مرکز آموزشی برای سپاه صلح تأسیس شد، در آنجا مستقر است. به عنوان عضوی مفتخر از جامعه ورمونت، SIT به تقویت نیروی کار ورمونت، ارتقای مهارت های رهبری در داخل ایالت، و ارائه فرصت های جهانی برای ورمونت ها اختصاص دارد.

جایزه همسایگان شمالی به دنبال گسترش فرصت‌های جهانی SITبرای ساکنان ایالت همسایه پردیس تاریخی SITدر ورمونت است. این جایزه 5000 دلاری برای متقاضیانی است که در نیوانگلند خارج از ورمونت، که شامل کانکتیکات، مین، ماساچوست، نیوهمپشایر و رود آیلند، و همچنین ایالت نیویورک می شود، و بر حمایت از شهروندان جهانی در این ایالت ها متمرکز شده است.

اطلاعات تکمیلی

تخفیف شهریه برای دکترای SITدر آموزش جهانی (EdD) قابل اعمال نیست.

واجد شرایط بودن برای یکی از تخفیف های شهریه بزرگتر ممکن است دسترسی به بورسیه های تحصیلی مبتنی بر شایستگی را محدود کند. برای سؤالات بیشتر در مورد کمک مالی، لطفاً با [email protected]تماس بگیرید.

آمار فارغ التحصیلان

توصیفات دانشجویی

چرا در SIT Graduate Institute درس بخوانید؟

در مدرسه آموزش بین‌المللی، ما چیزی بیش از یک دانشگاه هستیم - ما نیرویی پویا برای تغییر در چشم‌انداز جهانی به سرعت در حال تحول هستیم. به عنوان تنها مؤسسه آموزش عالی معتبر ایالات متحده وابسته به یک سازمان غیردولتی بین المللی، مأموریت ما روشن است: توانمندسازی شما برای ارائه دیدگاهی جهانی به حرفه خود و ایجاد تأثیر معنادار در جهان ما.

تاریخ غنی SIT به بیش از 60 سال قبل برمی گردد و از ورمونت زیبای جنوبی به عنوان یکی از مراکز آموزشی اولیه برای داوطلبان سپاه صلح آغاز شد. امروز، پردیس جهانی ما به نزدیک به 30 مرکز آموزشی در 29 کشور گسترش یافته است، جایی که ما برنامه های کارشناسی تجربی و مدرک کارشناسی ارشد را در خارج از کشور ارائه می دهیم. این مراکز آموزشی فرصت‌های بی‌نظیری را برای یادگیری حضوری، غوطه‌وری فرهنگی و تعامل چهره به چهره با اساتید، همتایان و شرکای جامعه که دیدگاه‌های غیرغربی و غیراستعماری دارند، ارائه می‌کنند. شما روابطی ایجاد خواهید کرد و شبکه هایی ایجاد خواهید کرد که دیدگاه های شما را گسترش می دهد و درک بین فرهنگی ارزشمندی را تقویت می کند.

بیشتر بدانید: https://graduate. SIT .edu/about/global-university/

مکان ها

 • Brattleboro

  PO Box 676

  • Washington

   1015 15th Street, NW

   • Ísafjörður

    Ísafjörður, ایسلند

    • Zanzibar

     Zanzibar, تانزانیا

     • Quito

      Quito, اکوادور

      • Lilongwe

       Lilongwe, مالاوی

       • Kampala

        Kampala, اوگاندا

        • Durban

         Durban, آفریقای جنوبی

         • Geneva

          Geneva, سویس

          • Amman

           Amman, اردن

           • New Delhi

            New Delhi, هندوستان

            • Milimani East

             Milimani East, کنیا

             • Kisumu

              Kisumu, کنیا

              • Santiago

               Santiago, شیلی

               • Ho Chi Minh City

                Ho Chi Minh City, ویتنام

                • Lisbon

                 Lisbon, پرتغال

                 سوالات