Keystone logo
Singapore Management University PhD Programmes

Singapore Management University PhD Programmes

Singapore Management University PhD Programmes

مقدمه

عالی پژوهشی در سراسر مدیریت، علوم اجتماعی و رایانه

دانشگاه برتر در آسیا، دانشگاه مدیریت سنگاپور (SMU) بین المللی برای تحقیق در سطح جهانی و ممتاز آموزش شناخته شده است. این تولید پیشرو تحقیقات با تاثیر جهانی، و با هدف تولید گسترده، رهبران خلاق و کارآفرینی. خانه را به بیش 8300 دانشجو در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، SMU برای آموزش تعاملی و فن آوری فعال خود را از آموزش سمینار سبک در کلاس های کوچک شناخته شده است. دانشگاه شامل شش مدرسه - دانشکده حسابداری، لی کنگ چیان دانشکده کسب و کار، مدرسه اقتصاد، دانشکده سیستم های اطلاعاتی، دانشکده حقوق و دانشکده علوم اجتماعی - ارائه طیف گسترده ای از کارشناسی، کارشناسی ارشد و برنامه های مدرک دکترا در رشته های مختلف .

SMU ارائه می دهد چهار برنامه های دکترا:

دکترا در کسب و کار، با تخصص در: FINANCE بازار یابی مدیریت عملیات رفتار سازمانی و منابع انسانی مدیریت استراتژیک و سازمان دکترای اقتصاد دکترای روانشناسی دکترا در سیستم های اطلاعات (رایانه و همچنین مدیریت)

SMU نیز ارائه می دهد برنامه دکتری میان رشته ای در ما زمینه های تحقیقاتی تعالی که در آن دانش آموزان می توانند تخصص اولیه و ثانویه تخصص را انتخاب نمایید. لطفا ما مراجعه صفحه نخست برای اطلاعات بیشتر.

مزایای پیگیری دکترا SMU

 • SMU آماده دانشجویان دکترا ما برای تبدیل شدن سطح جهانی دانشگاهی و یا صنعت رهبران در زمینه های تخصصی و یا رشته ای خود فکر با ارائه فرصت برای یکپارچه سازی عمیق تر در سراسر مدیریت، علوم اجتماعی و محاسبات. دانش آموزان ما به خوبی مجهز که در ایجاد یا تولید راه حل های موثر و در دنیای واقعی.
 • همچنین فرصت های زیادی برای دانشجویان دکترا ما را به شرکت در تیم های تحقیق و تدریس در مدارس و همچنین مراکز تحقیقاتی SMU ها و موسسات شامل اعضای هیات علمی بین المللی شناخته شده که کارشناسان در زمینه های تخصصی خود هستند وجود دارد.
 • بیش از و بالاتر آموزش دانشگاهی، دانشجویان دکترا SMU نیز در فعالیت های توسعه حرفه ای (مانند ارائه و مهارت های تدریس آموزش) شرکت می کنند. این آموزش در طول دوره دکترا خود را به آنها مفید است و همچنین پس از فارغ التحصیلی.
 • بودن در یک دانشگاه شهرستان ها، دانشجویان دکترا دسترسی آسان به شرکای صنعتی که داده های پژوهش و سیستم عامل های اعتبار سنجی و همچنین امکانات پژوهشی SMU که شامل پایگاه داده های اختصاصی و منتشر شده را فراهم کرده اند.
 • SMU فراهم می کند دانشجویان دکترا با بورسیه که پوشش شهریه و ارائه مقرری زندگی و همچنین بودجه لازم کنفرانس سخاوتمندانه برای دانش آموزان برای به اشتراک گذاشتن سهم پژوهش خود را با جامعه بین المللی تحقیقاتی.
 • فارغ التحصیلان دکترا ما دادن خوب در موسسات دانشگاهی معتبر و سازمان های صنعتی پیدا کرده اند.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

 • Singapore

  Singapore Management University, Administration Building, Level 12, 81 Victoria Street, 188065, Singapore

  سوالات