Keystone logo
Silesian University Of Technology دانشکده مشترک دکتری
Silesian University Of Technology

دانشکده مشترک دکتری

Gliwice, لهستان

8 Semesters

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

در محوطه دانشگاه

* هر Ph.D. دانشجو بدون پرداخت شهریه بورسیه دریافت می کند

مقدمه

Silesian University Of Technology دکتری خود را سازماندهی می کند. در دانشکده مشترک دکتری تحصیل می کند. هدف این دانشکده ترویج و اجرای زمینه های تحقیقاتی تعریف شده در استراتژی توسعه دانشگاه است. دکتری مطالعات دانشجویان را برای دستیابی به درجه بالایی از تخصص و تخصص در یک رشته علمی آماده می کند.

مدرسه مشترک دکتری آموزش بین رشته ای را ارائه می دهد که طیف گسترده ای از رشته های علمی را پوشش می دهد. مدت دوره دکتری. برنامه 4 ساله با ثبت نام تمام وقت است. هر Ph.D. دانشجو بدون پرداخت شهریه بورسیه دریافت می کند.

دانشکده دکتری مشترک دکتری آینده نگر را انتخاب می کند. دانش آموزان از طریق مسابقات آزاد سالانه در قالب آزمون ورودی.

مهمترین اطلاعات در مورد ثبت نام در دانشکده مشترک دکتری در سال تحصیلی

  1. ثبت نام در دانشکده دکتری مشترک از طریق یک مسابقه آزاد سالانه بر اساس قوانین مندرج در قطعنامه شماره 4/2020 سنای Silesian University Of Technology از 27 ژانویه انجام می شود.
  2. ثبت نام طبق تقویم دقیق تعیین شده توسط رئیس دانشگاه از 29 ژوئن آغاز می شود.
  3. ثبت نام و ارسال مدارک به صورت الکترونیکی به دلیل بستر آنلاین DreamApply صورت می گیرد.
  4. سرفصل های دکتری. پروژه های تقسیم شده به رشته های علمی از 22 ژوئن در دسترس هستند. داوطلب موضوع دکتری را انتخاب می کند. پروژه ای که او می خواهد برای آن درخواست دهد.
  5. پس از انتخاب موضوع دکتری. پروژه، نامزد باید از طریق ایمیل با سرپرست مسئول این پروژه تماس بگیرد تا درباره جزئیات اجرای پروژه صحبت کند و اظهارنامه سرپرست مورد نیاز در هنگام ثبت نام را دریافت کند.
  6. در موارد موجه، زمانی که داوطلب نمی تواند حضوری در آزمون ورودی شرکت کند (به ویژه در شرایط فعلی مربوط به بیماری همه گیر یا در مورد داوطلبان خارجی)، کنکور خارج از سایت دانشگاه و با استفاده از فناوری IT برگزار می شود. با کنترل دوره آزمون و ثبت نام آن.

پذیرش ها

درباره مدرسه

سوالات