Keystone logo
© BIMM University
Selinus University of Sciences and Literature

Selinus University of Sciences and Literature

Selinus University of Sciences and Literature

مقدمه

دانشگاه ما یک موسسه آزاد و خصوصی است. به طور قانونی به عنوان IBC در کشورهای مشترک المنافع دومنیکا و ایتالیا به عنوان یک مرکز دائمی ثبت شده است. این یک دانشگاه بین المللی مستقل است که منحصراً در آموزش آنلاین و از راه دور شرکت دارد: به عبارت دیگر ، یک دانشگاه آزاد برای بزرگسالانی که کارهای نهادی خود را با جدیت انجام می دهد.

دانشجویان بزرگسال ما برای به دست آوردن مدرک خود بسیار سخت کار می کنند. این دانشگاه قبلاً مدارک تحصیلی نبوده و نبوده است و ما بلافاصله چنین درخواستهایی را رد خواهیم کرد. تأکید اصلی ما همیشه ارائه بالاترین کیفیت آموزش به دانش آموزان بزرگسال ما بوده است. مدارک اعطایی توسط دانشگاه سلینوس توسط بخش خصوصی در سطح بین المللی شناخته شده و توسط مشاغل چند ملیتی پذیرفته شده است.

ما هرگز از توضیح سیستم واقعیت در مورد اعتباربخشی خسته نمی شویم ، به ویژه برای دانشجویان از ایالات متحده آمریکا. کسب اعتبار در ایالات متحده داوطلبانه و غیر دولتی است. مدارس درخواست می شوند که توسط آژانس معتبر تأیید اعتبار ارزیابی و یا برنامه های خود را ارزیابی کنند. این آژانس استانداردهای خاص خود را تعیین می کند که مدرسه باید بدست آورد تا اعتبار خود را بدست آورد و از آنجا که آژانس های تأیید اعتبار از نظر استاندارد کیفیت متفاوت هستند ، برخی از آنها معتبرتر از بقیه شناخته می شوند. انتخاب یک مدرسه به این بستگی دارد که مدرسه به چه استانداردی دست یابد و آن را حفظ کند.

مدارس معمولاً خیلی زودتر از وقت خود را با استانداردهای آژانس آشنا می کنند و چندین ماه را برای بررسی اعتبارنامه خود می گذرانند. اگر آنها بررسی را پشت سر بگذارند و اعتبار خود را کسب کنند ، این تاییدیه مدرسه آنها به عنوان یک نهاد مشروع آموزش عالی است که از کیفیت قابل قبولی برخوردار است. بعضی از مدارس ممکن است وضعیت اعتبار سنجی خود را در اطلاعات کالج ارائه شده به دانشجویان بالقوه درج کنند.

همانطور که آژانس های معتبر معتبر شناخته می شوند ، آژانس های ناشناخته نیز وجود دارند. این بدان معناست که استانداردهای آنها توسط وزارت آموزش یا CHEA بررسی نشده است. دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است یک آژانس شناخته نشود. به عنوان مثال ، آژانس ممکن است در تلاش برای شناخت با بخش یا CHEA باشد ، یا ممکن است معیارهای تشخیص توسط هر سازمان را نداشته باشد. به هر دلیلی ، مهم است که هنگام جستجوی اطلاعات دانشگاه این را بخاطر بسپارید.

اگر آژانس های تأیید اعتبار ناشناخته را با احتیاط مشاهده کنید ، تا زمانی که بتوانید اعتبار آنها را ارزیابی کنید ، به شما کمک می کند. یک آژانس ناشناخته لزوماً استانداردهای کیفی پایینی ندارد ، اما لازم است بدانید که بسیاری از کارفرمایان ایالات متحده فقط مدارک تحصیلی را از م institutionsسسات معتبر آژانس معتبر تشخیص می دهند.

به همین دلیل ، دانشگاه ما فقط دانشجویانی را می پذیرد که از قبل به صورت حرفه ای تأسیس شده اند. دانشجویان ما از این مدرک نه برای یافتن کار بلکه برای مشروعیت بخشیدن به نقش حرفه ای خود که قبلاً با موفقیت درگیر شده است استفاده می کنند. سلینوس با اخذ مدرک دانشگاه ، از احترام ، احترام و اعتبار برخوردار می شود و غالباً وضعیت اجتماعی و کار فرد را بهبود می بخشد.

بورو هزاره / پکسل

نحوه تحصیل در سلینوس

استودیو خانگی SUSL

دوره های درسی دانشگاه سلینوس از راه دور شامل مطالعه کتب درسی اختصاصی و تهیه گزارش در مورد قرائت کتب درسی انجام شده ، طبق رهنمودهای تعیین شده توسط دانشگاه سلینوس و پداگوژی است که می توانید در لینک "پداگوژی" وب سایت دانشگاه سلینوس.

دانش آموزان بزرگسال می توانند در برنامه APEL (تأیید اعتبار یادگیری قبلی) ثبت نام کنند. این برنامه مختص افراد حرفه ای ، کارآفرینان ، مدیران ، مسئولان ، نویسندگان ، هنرمندان و ... است. آنها با مدرک دیپلم متوسطه و حداقل 25 سال سن و 3 سال فعالیت نشان داده شده در مطالعه ، آنها شاخه ای را انتخاب کرده اند. 30 سال برای دکترا لازم است.

آموزش و پرورش

سیستم برنامه درسی دانشگاه علوم و ادبیات سلینوس ، برای هر دانش آموز طراحی شده و براساس "واحدهای آموزشی" متشکل از متون ، جزوه ها و سخنرانی ها ، دوره های ویدئویی ، کتاب های الکترونیکی است. آزمون ها با یک گزارش یادگیری کوتاه (واحد آزمون) جایگزین می شود که به عنوان یک پایان نامه کوتاه تهیه شده است.

با توجه به رشته مطالعه ، مواد مطالعه برای تشویق تفکر انتقادی و کاربرد عملی دانش به دست آمده انتخاب و انتخاب می شوند. یک روش آموزشی برای کمک به دانش آموزان ، بزرگسالان ، غالباً درگیر کار و خانواده ، تفکر انتقادی و پرداختن دانشمندانه به کتابها و دروس ویدئویی توصیه شده از یک سو با افزایش توانایی های فکری و توانایی توسعه پروژه های نوشتاری یکپارچه ، به کار رفته است.

یک سیستم یادگیری آموزشی بدون نیرو که دانش آموز و به دنبال آن مشاور دانشجویی او را وادار می کند تا یک برنامه یادگیری خاص را بر اساس خریدهای شخصی برای رسیدن به وقت خود و دستیابی به اهدافش ، آزادانه تهیه کند. در دانشگاه سلینوس ، دانشجو هیچ تعهدی برای یادگیری بلافاصله یا قبل از تاریخ های خاص ندارد. او می تواند متن او را بخواند و هر درس ویدیویی را بارها مرور کند و روش شخصی یادگیری خود را کشف کند. علاوه بر این ، او می تواند در هر زمان با مشاور دانشجویی خود برای کمک ، توضیح و پشتیبانی مشورت کند.

آنچه برای اهداف برنامه درسی ارزیابی می شود ، صرفاً اطلاعات آموخته شده نیست ، زیرا تکامل اندیشه دانش آموز فراتر از دیدگاه ساده مبحث تصوری ، بیش از هر چیز باید قدرت ارزش وجدان و آگاهی از ساده نبودن مطالعه باشد. پردازش مفاهیم کم و بیش مفید ، به عنوان یک مدل قابل استفاده به طور موثر برای نیازهای اجتماعی آنها ، انسانی و مدنی.

به طور خلاصه ، مدل آموزشی دانشگاه Selinus این است که "تجربه واقعی دانشجو را در یک زمینه آموزشی مفید در بهبود ظرفیت فکری و ارزیابی جهانی خود از مهارت بالقوه خود ، به منظور دستیابی سریع به اهداف فکری و حرفه ای خود" .

به رسمیت شناختن اعتبارات از دانشگاه سلینوس بخشی با "خواندن" منتقدان حرفه ای دانشجو و بخشی با ارزیابی گزارش انجام شده توسط دانشجو که جایگزین امتحانات سنتی می شود ، داده می شود.

مکان ها

 • London

  71-75 Shelton Street, WC2H 9JQ, London

 • Bologna

  Via Pompeo Scipione Dolfi, 4 – 40122, , Bologna

  برنامه ها

  موسسه همچنین ارائه می دهد:

  سوالات