Keystone logo
San Diego Flight Training International

San Diego Flight Training International

San Diego Flight Training International

مقدمه

1

در باره San Diego Flight Training International

San Diego Flight Training International واقع در زیبای کالیفرنیای جنوبی خوش آمدید. SDFTI معتبر و تأیید شده alt = "14alt =" 1 مدرسه دارای مجوز آزمون پرواز است و از alt = "1989 خلبانان حرفه ای فارغ التحصیل شده است. SDFTI به صدها خلبان جاه طلب کمک کرده است تا اهداف آموزش حرفه ای پرواز خود را با رکورد ایمنی بی عیب و نقص. ما مشتاقانه منتظریم تا شما را در انجام این کار یاری کنیم. ما فضایی برجسته برای تکمیل آموزش هوانوردی شما ارائه می دهیم و مونتگومری فیلد (سن دیگو) به دلیل آب و هوای عالی به طور متوسط بیش از 350 روز آموزش پرواز در سال را تجربه می کند. سن دیگو همچنین دارای آب و هوای گرم و خشک ، سواحل زیبا و جاذبه های گردشگری در محیطی امن و گاه به گاه. سیستم کنترل تردد هوایی و مخلوطی از سواحل طولانی اقیانوس سفید ، بیابان های رنگارنگ و کوه های ناهموار پوشیده از برف در این منطقه ، سن دیگو را ایده آل ترین و زیباترین مکان آموزش هوانوردی در کشور. تصمیم شما برای انتخاب مدرسه پرواز یک گام مهم است و بررسی های اخیر نشان می دهد که تفاوت مهمی برای دانشجویان با تجربه ts سبک و کیفیت آموزش موجود است. این حوزه ای است که SDFTI در یک نظرسنجی بازاریابی مستقل اخیر بیشترین امتیاز را کسب کرده است. هر دوره دارای یک برنامه درسی است که با هدف تأکید بر ساختار ، ایمنی و کیفیت ، تا آنجا که ممکن است به طور م efficientثر شما را به حرکت در می آورد. فارغ التحصیلان ما در تحقق اهداف خود بسیار موفق هستند. تقریباً alt = "100 tests در اولین تلاش امتحان کتبی خود را قبول می شوند و بیش از 80 test تنها با یک بار امتحان تست پرواز عملی خود را با موفقیت پشت سر می گذارند.

SDFTI انتخاب کنید؟

2

از آنجا که SDFTI آموزش های جهانی ارائه می دهد و موفقیت آمیز است ... ما بیش از 20 سال است که خلبانان را در منطقه سن دیه گو آموزش می دهیم.

ساختار ما به شما نوع آموزش ساختاری را می دهیم که هر خط هوایی هنگام انتخاب بهترین افراد برای مطلوب ترین موقعیت ها در عرشه پرواز هواپیما آرزو می کند. ما تحت هر دو بخش 61 و 141 آموزش را با اختیار معاینه ارائه می دهیم که توسط مقررات هوانوردی فدرال (FAR) تجویز شده است.

آماده سازی مصاحبه ها به هر دانش آموز مهارت های مصاحبه شغلی و آماده سازی داده می شود تا بتواند شغلی با بیشترین تعداد خطوط هوایی موجود در صنعت پیدا کند. این بیش از یک مصاحبه است. این شغلی است که شما می خواهید ... ما شما را سریع ، م effectivelyثر و ایمن به آنجا می رسانیم.

محیط آموزشی برای بیش از چند روز در سال می توانید پرواز کنید ، این تعداد کل ساعات و راحتی است که می توانید با خیال راحت آنها را تجربه کنید. در SDFTI از تجربه پرواز در کالیفرنیای جنوبی بهره مند می شوید که بیشترین فرصت را برای ثبت ساعت روز به روز به شما می دهد.

تنوع زمین در یک پرواز تنها می توانید از 70 مایل سواحل جلوی اقیانوس به دره های داخلی تا قله های کوهستانی به ارتفاع یک مایل تا پارک های بیابانی آنزا بورگو به دره امپریالیستی غنی از لحاظ کشاورزی و دریای سالتون بروید. شما این فرصت را دارید که بیشتر از هر جای دیگری در اینجا تجربه کنید.

تنوع هوایی و هوایی تنوع بیشتری در alt = "20 مایل SDFTI نسبت به سایر مدارس روی کره زمین وجود دارد. از چندین عملیات تجاری و نظامی کلاس براوو تا باند های کنترل هواپیما مدنی کلاس 8 بسیار کوچک و نوارهای غیرقابل کنترل. در اینجا شما ما می توانیم یکی از دو کریدور "برج در مسیر" را در ایالات متحده در اختیار داشته باشیم.

NEWEST AIRCRAFT SDFTI دارای ناوگان 15 فروند هواپیما است ، آن را اداره می کند و از آن نگهداری می کند. این شامل هواپیماهای پیچیده دو موتوره و تک موتوره ، و جدیدترین مجموعه Cessna 17alt = "2s در منطقه از جمله عرشه پرواز شیشه ای مجهز به Garmin® G1000® است.

الزامات ویزا

SDFTI خارجی (بین المللی) و بیگانگان مقیم را در کلاس های آموزشی پرواز ثبت نام کند. این امر مستلزم آغاز فرآیند سریع و آسان ویزای M1 است. بسیاری از دانشجویان بین المللی ما به دنبال یک برنامه تجاری سریع و اقتصادی هستند که شامل برنامه های FAA Private، Instrument، Commercial و Multiengine می شود. دانشجویان بین المللی همچنین ممکن است انتخاب کنند که در ناوگان جدید و مدرن ما آموزش ببینند و هر یک از گواهینامه ها و رتبه های فردی FAA را برای تکمیل یک دوره تحصیلی شخصی انتخاب کنند.

San Diego Flight Training International اختیار صدور I-20 را دارد که به دانشجویان اجازه می دهد ویزای دانشجویی (M-1) را از طریق سفارت مربوطه خود برای ورود به ایالات متحده برای آموزش پرواز دریافت کنند. این به اتباع خارجی امکان می دهد ویزای M1 دریافت کنند و سپس آموزش پرواز خود را در ایالات متحده آغاز کنند. لطفاً توجه داشته باشید که بیگانگان غیرمقیم فقط می توانند در مدارسی آموزش ببینند که دارای مجوز I-20 هستند. عدم رعایت این سیاست می تواند منجر به اخراج شود. ما همچنین انتقال بیگانگان غیرمقیم را می پذیریم که در سایر مدارس پروازی مورد تایید و مجاز I-20 آموزش می بینند. این یک فرآیند بسیار آسان است و زمانی که به درستی انجام شود تأثیر کمی بر تمرین شما خواهد داشت.

مکان ها

  • San Diego

    8745 Aero Dr., Ste. 103 , 92123, San Diego

برنامه ها

    موسسه همچنین ارائه می دهد:

    سوالات