Keystone logo
Rosemont College

Rosemont College

Rosemont College

مقدمه

کالج روزمونت یک جامعه از یادگیرندگان مادام العمر در دستیابی به دانش به برتری علمی و پرورش شادی اختصاص داده شده است. کالج روزمونت به دنبال توسعه در همه اعضای جامعه ذهن آزاد و انتقادی، توانایی تصمیم گیری اخلاقی منطقی، و احساس مسئولیت برای خدمت به دیگران در جامعه جهانی ما.

ریشه در مذهب کاتولیک، روزمونت استقبال ادیان است و توسط اصول کورنلیا کانلی و جامعه مقدس کودک عیسی هدایت به پاسخگویی به نیازهای از زمان.

ارزش کالج روزمونت:

اعتماد در و تکریم از آبروی هر فرد؛ تنوع با تعهد به ساخت یک جامعه بین فرهنگی؛ پشتکار و شجاعت در ترویج عدالت با شفقت؛ برای مراقبت از زمین به عنوان خانه مشترک ما است.

رسالت دانشگاه روزمونت جریان از فلسفه آموزشی جماعت مذهبی حمایت که روزمونت در سال 1921 افتتاح شد، جامعه از مقدس کودک عیسی مسیح. این فلسفه است که با روح و اصول آموزشی موسس انجمن، کورنلیا کانلی آغشته. این آموزش کودک مقدس ایده آل عین حال انعطاف پذیر به وضوح تعریف شده، ریشه در ارزش و عبارات مسیحی، هماهنگ فرصت هایی که دانش آموزان را قادر به پاسخ به زندگی با شادی، تعصب و غیرت و شفقت یادگیری است. تنها کالج در یک شبکه در سراسر جهان از موسسات آموزشی کودک مقدس، روزمونت است در فلسفه کودک مقدس است که دانش آموزان را تشویق می کند به دیدار تنوع و تغییر با اعتماد به نفس در هدیه خود و به خدا، که عهد با خانواده انسان ساخته شده است استوار است.

تاریخچه

کالج روزمونت در سال 1921 توسط انجمن مقدس کودک عیسی تاسیس شد.

از روزهای اولیه موسسه از طریق حال حاضر، foundress SHCJ، کورنلیا کانلی است، نیروی محرکه شارژ روزمونت به آموزش دانش آموزان "برای دیدار با خواسته ها از سن"، که بخشی جدایی ناپذیر از رشد کالج بوده است.

روزمونت بر 56 جریب در محله های مسکونی تاریخی روزمونت، پنسیلوانیا، 11 مایلی غرب فیلادلفیا در خط اصلی حومه واقع شده است. کالج برای شهرت آکادمیک عالی و تمرکز خود را بر توسعه فکری، معنوی، و احساسی خوب بودن از هر دانش آموز شناخته شده است.

بیش از روزمونت سال است به تکامل "دیدار با خواسته ها از سن،" در حال توسعه به عنوان یکی کالج با سه مدرسه: کالج کارشناسی و مدارس مطالعات حرفه ای تحصیلات تکمیلی و.

در 30 مه سال 2008 هیئت امنای دانشگاه روزمونت تصویب یک طرح استراتژیک که تاکید و ثبت نام کالج، برنامه ها، و شهرت با پذیرش همکاری آموزش و پرورش، مشارکت، و آموزش و پرورش آنلاین گسترش یافته است. در سال 2009، کالج درهای خود را در مقطع کارشناسی به همه زنان علاقه مند و واجد شرایط و مردان در را باز کرد، وحدت سه مدرسه کالج و گسترش ماموریت کالج را به این که یک جامعه از زبان آموزان. در همان سال، مدارس تکمیلی و حرفه ای مجوز رسمی به ارائه برنامه درجه به طور کامل آنلاین از کمیسیون ایالات میانه در مطالعات آموزش عالی دریافت کرد.

روزمونت از طریق یک همکاری گسترده ای با بسیاری از موسسات آموزشی همسایه آن مانند دانشگاه ویلانوا، دانشگاه شرقی، کالج Cabrini، دانشگاه Immaculata، و دیگران غنی ارائه آن است. روزمونت مشارکت از طریق توافق بیان با درکسل و معبد دانشگاه ایجاد کرده است به ارائه پیش از MED، دو درجه و برنامه های افتخار.

کالج می رسد به جامعه با ارائه انواع برنامه های غیر اعتباری و یک برنامه منحصر به فرد "انجمن" برای مردان و زنان در تمام سنین، علاوه بر در نمایشگاه های هنری دانشگاه و برنامه های فرهنگی.

روزمونت در حدود 8000 فارغ التحصیلان زندگی. آنها را می توان در موقعیت های عالی رتبه در علم و پزشکی، چاپ و نشر، سیاست، کسب و کار، آموزش، حقوق، و هنر در بر داشت. روزمونت به طور مداوم توسط ایالات متحده و گزارش جهانی رتبه بندی شده، و نیز نام برده شده به افتخار رول تمپلتون بنیاد جان و "شخصیت سازی کالج" و به عنوان "دانشکده تمایز." روزمونت یکی از 218 کالج به نام "بهترین شمال شرقی است کالج "توسط پرینستون را نقد. روزمونت زنان و مردان در تمام سنین و پس زمینه فراهم می کند با یک بنیاد آموزشی و معنوی با هدف کمک به آنها را بالقوه نهایت تلاش خود را برسد.

روزمونت به افراد آماده متعهد به پاسخگویی به چالش های زمان و به عمل مسئولانه و موثر در جهان همیشه در حال تغییر است.

حقایق سریع

سال تاسیس: 1921 محل سکونت: حومه. یازده کیلومتری غرب مرکز شهر فیلادلفیا شخصیت: کاتولیک - جامعه مقدس کودک عیسی نوع: شخصی؛ در هنرهای آزاد مجموع ثبت نام دانش آموزان: 1،103 ثبت نام کارشناسی: 597 فارغ التحصیل ثبت نام: 506 نسبت معلم دانش آموز: 10: 1 میانگین کلاس حجم: 12 شهریه کارشناسی کالج و هزینه 2015-2016 سال تحصیلی: 31،520 $ شهریه کارشناسی کالج و هزینه 2016-2017 سال تحصیلی: 18،500 $ اتاق و هیئت مدیره 2015-2016: عمومی اشغال دو؛ شامل ایمیل و سرویس های اینترنتی: 13،400 $ در هر سال اتاق و هیئت مدیره 2016-2017: عمومی اشغال دو؛ شامل ایمیل و سرویس های اینترنتی: 11،500 $ در هر سال دانشکده تحصیلات تکمیلی شهریه 2015-2016 دانشگاهی سال: $ 640 / اعتباری ساعت دانشکده مطالعات حرفه ای شهریه 2015-2016 دانشگاهی سال: $ 540 / اعتباری ساعت دو و میدانی بخش: NCAA III ورزشی مردانه: صلیب کشور، بسکتبال، لاکراس، گلف، فوتبال و تنیس ورزشی زنانه: صلیب کشور، بسکتبال، لاکراس، فوتبال، سافت بال، تنیس، والیبال و اعتباربخشی: روزمونت است که توسط کمیسیون ایالات میانه در آموزش عالی، 3624 بازار خیابان، فیلادلفیا، پنسیلوانیا 19،104، 267-284-5000 معتبر.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

مکان ها
  • Rosemont College 1400 Montgomery Avenue, 19010, Rosemont

سوالات