Keystone logo
Riga Technical University Ph.D. رشته علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات
Riga Technical University

Ph.D. رشته علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات

Riga, لتونی

4 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR ۸٬۹۱۰ / per year

در محوطه دانشگاه

مقدمه

هدف از این برنامه تحصیلی، آماده سازی متخصصان و محققان بسیار ماهر در 1) فناوری اطلاعات با تخصص در تجزیه و تحلیل، مدل سازی و طراحی سیستم ها است. یا 2) ریاضیات با تخصص در ریاضیات کاربردی و مدل سازی ریاضی، که تحقیقات نوآورانه و پیشرفته انجام می دهند و مسائل پیچیده زندگی واقعی را حل می کنند.

چرا علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات در RTU؟

با مشارکت در تحقیقات بین‌رشته‌ای در مقیاس بزرگ که هیجان‌انگیزترین و پرطرفدارترین زمینه‌ها و صنایع امروزی را در بر می‌گیرد، تأثیرات دنیای واقعی را ایجاد کنید.

Ph.D. در علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات یک مدرک تحقیقاتی است که دانشمندان مستقل، محققان پیشرفته، مربیان آماده و رهبران سطح بالای فناوری جهانی را تولید می کند.

مدرک تحصیلی: دکترای علوم (Ph.D.) در مهندسی برق، مهندسی الکترونیک، فناوری اطلاعات و ارتباطات، یا دکترای علوم (Ph.D.) در ریاضیات.

این برنامه بر جنبه‌های اساسی و کاربردی فناوری اطلاعات و مهندسی سیستم‌های پردازش اطلاعات پیچیده در حوزه‌ای از مطالعه که برای نوآوری در دنیایی که بیشتر و بیشتر توسط داده‌ها هدایت می‌شود، تمرکز دارد.

دانش‌آموزان مهارت‌های پژوهشی قابل انتقال را توسعه می‌دهند و ساختارها و الگوریتم‌های داده، سیستم‌های عامل، شبکه‌های کامپیوتری، امنیت سایبری، سیستم‌های هوشمند، مدیریت پروژه، مهندسی نرم‌افزار و تعامل انسان و رایانه را بررسی می‌کنند.

مزایای تحصیلی

  • با دانشکده محاسبات کلاس جهانی RTU مطالعه کنید و از مربیان تحقیقاتی اختصاصی که در تقاطع افراد، اطلاعات و فناوری فعالیت می کنند، بهره ببرید.
  • وسعت برنامه های ارائه شده با تمرکز دانشگاه بر کشف راه حل هایی برای مشکلات دنیای واقعی فراتر از محاسبات، با ایجاد تعادل بین تئوری و عمل.
  • شبکه جهانی خود را در ریگا، یک کلان شهر با فناوری پیشرفته با جذابیت تاریخی شهر کوچک، تقویت کنید.
  • جامعه دانشگاهی پر رونق که حول یک فرهنگ پردیس پویا و متنوع ساخته شده است.

سوالات

منابع مورد نیاز برای تصمیم گیری آگاهانه در مورد تحصیلات خود را دریافت کنید. با بخش همکاری بین المللی و دانشجویان خارجی Riga Technical University تماس بگیرید:

تلفن دفتر پذیرش:
08976 67 371 +
+ 371 67 089020

ایمیل: [email protected]

پذیرش ها

فرصت های شغلی

درباره مدرسه

سوالات