Keystone logo
Queen's University Belfast دکتری مهندسی برق و الکترونیک
Queen's University Belfast

دکتری مهندسی برق و الکترونیک

Belfast, بریتانیا

3 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP ۲۳٬۸۵۰ *

در محوطه دانشگاه

* هزینه اتحادیه اروپا / بین المللی

مقدمه

دانشکده الکترونیک، مهندسی برق و علوم کامپیوتر (EEECS) با هدف ارتقای روش استفاده از فناوری در ارتباطات، علم داده، سیستم‌های محاسباتی، امنیت سایبری، الکترونیک قدرت، کنترل هوشمند و بسیاری از حوزه‌های مرتبط است.

شما بخشی از یک محیط تحقیقاتی پویا در مقطع دکتری خواهید بود و در کنار دانشجویان بیش از 40 کشور در سراسر جهان مطالعه خواهید کرد. ما بر دانشجویانی که در زمینه‌های کلیدی مهندسی الکترونیک و برق، از جمله الکترونیک قدرت، رباتیک، ارتباطات بی‌سیم، امنیت سایبری و سیستم‌های مبتنی بر حسگر، تحقیق می‌کنند، نظارت می‌کنیم. به عنوان بخشی از یک جامعه پر جنب و جوش متشکل از بیش از 100 دانشجوی تحقیقاتی تمام وقت و پاره وقت، شما این فرصت را خواهید داشت که پتانسیل تحقیقاتی خود را در یک جامعه تحقیقاتی پر جنب و جوش توسعه دهید که لقاح متقابل ایده ها و نوآوری را در پیشرفت دانش در اولویت قرار می دهد. .

در داخل مدرسه، ما تعدادی مرکز تحقیقاتی تخصصی از جمله یک موسسه تحقیقاتی جهانی، موسسه الکترونیک، ارتباطات و فناوری اطلاعات (ECIT) داریم که متخصص در امنیت سایبری، نوآوری بی‌سیم و علم داده و محاسبات مقیاس‌پذیر هستند.

بسیاری از رشته های تحصیلی دکترا بورسیه ها و مکمل های تکمیلی را جذب می کنند. برنامه های دکترا این فرصت را برای دانشجویان ما فراهم می کند تا آموزش های گسترده ای در زمینه تکنیک های تحقیق کسب کنند.

نکات برجسته مهندسی برق و الکترونیک

اعتبارنامه های حرفه ای

  • ECIT گروه های تحقیقاتی شناخته شده بین المللی را که در زمینه های کلیدی فناوری پیشرفته دیجیتال و ارتباطات تخصص دارند، در یک ساختمان گرد هم می آورد.

پیوندهای صنعت

  • CSIT متخصصان تحقیقاتی را در زمینه‌های مکمل مانند امنیت داده‌ها، سیستم‌های امنیتی شبکه، سیستم‌های امنیتی مجهز به بی‌سیم، سیستم‌های نظارت هوشمند گرد هم می‌آورد. و به عنوان مرجع ملی انتقال دانش در این زمینه ها عمل می کند.
  • تحقیقات سیستم های برق و انرژی بر مشکلات مربوط به منابع انرژی توزیع شده و ادغام آنها در شبکه های قدرت متمرکز است. این خوشه یکی از اعضای آکادمی قدرت IET است و یکی از همکاران اصلی در تحقیقات انرژی در سراسر جزیره است.
  • SoCaM به طراحی پیشرفته، یکپارچه، بی سیم و فعالیت های زوجی با فرکانس بالا در الکترونیک فرکانس بالا، سیستم روی تراشه، سیگنال ها و سیستم ها و پردازش سیگنال دیجیتال، و برای بی سیم گیگابیت/ثانیه اختصاص دارد.

امکانات در کلاس جهانی

  • موسسه الکترونیک، ارتباطات و فناوری اطلاعات، با تکنولوژی روز، یک محیط تحقیقاتی سفارشی را ارائه می دهد.

کارشناسان مشهور بین المللی

  • شما تحت نظارت کارشناسان آکادمیک برجسته بین المللی کار خواهید کرد.

حقایق کلیدی

دانش‌آموزان پژوهشی تشویق می‌شوند تا نقش کامل و فعالی را در رابطه با طیف وسیعی از فعالیت‌های تحقیقاتی انجام شده در مدرسه ایفا کنند و منابع زیادی در دسترس هستند از جمله:

  • طیف گسترده ای از دوره های آموزشی تخصصی و توسعه شخصی که از طریق برنامه توسعه شخصی ارائه می شود
  • دسترسی به برنامه توسعه پژوهشگران تحصیلات تکمیلی دانشگاه کوئینز
  • محل اقامت اداری با دسترسی به امکانات محاسباتی و پشتیبانی برای شرکت در کنفرانس ها برای دانشجویان تمام وقت دکترا

فرصت های شغلی

برنامه درسی

پذیرش ها

شهریه برنامه

بورسیه و بودجه

امکانات

درباره مدرسه

سوالات