Keystone logo
Queen's University Belfast دکترای علوم زیستی
Queen's University Belfast

دکترای علوم زیستی

Belfast, بریتانیا

3 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP ۲۳٬۸۵۰ *

در محوطه دانشگاه

* هزینه بین المللی

مقدمه

دانشکده علوم زیستی برنامه های PhD و MPhil (درجه تحقیق) را در موضوعات مختلف از بیوشیمی پایه ، ژنتیک مولکولی و تحقیقات سرطان ، تا علوم کشاورزی ، اکولوژی دریایی و ارزیابی اقتصادی خدمات اکوسیستم و خرده فروشی مواد غذایی ارائه می دهد. اگر موضوع یا س researchالی تحقیقاتی را در ذهن دارید ، لطفاً با یک سرپرست تماس بگیرید تا مناسب ترین کارمند را برای حمایت از ایده شما مشخص کند. اگر نه ، نگران نباشید ، ما به طور مرتب پروژه های تأمین شده را تبلیغ می کنیم و در مرور پروفایل کارکنان دانشگاهی خود برای الهام گرفتن و سپس تماس با هرکسی که بهترین به نظر می رسد ، هیچ آسیبی ندارد. در هر صورت ، یک دوره دکتری یا MPhil به شما این امکان را می دهد که بخشی از یک تیم تحقیقاتی علمی پیشرفته باشید و به کشفیات جدید واقعی یا توسعه روشهای جدید برای استفاده عملی کمک کنید. اگر نمی توانید به صورت تمام وقت مطالعه کنید ، ما برنامه های تحصیلی نیمه وقت pro-rata را نیز ارائه می دهیم.

برای کمک به جهت گیری ، مدرسه در سه گروه موضوعی تحقیق سازماندهی شده است:

 • زیست شناسی اکوسیستم و پایداری
 • میکروب ها و زیست شناسی بیماری زا
 • ایمنی غذا و تغذیه

زیست شناسی اکوسیستم و پایداری

در این خوشه ، شما می توانید تنوع زیستی و خدمات اکوسیستمی را برای محیط های مختلف از جنگل های گرمسیری تا اقیانوس های عمیق ، با استفاده از تکنیک ها و مهارت های میدانی مانند ردیابی حیات وحش ، طبقه بندی ، زمین آمار ، زیست بوم مولکولی و ژنتیکی ، تجزیه و تحلیل مواد غذایی ، تجزیه و تحلیل ریزگردها و وسعت جهان و آزمایشات ریاضی مورد بررسی قرار دهید. /روشهای محاسباتی از طرف دیگر ، می توانید رفتار و خلق و خوی حیوانات وحشی ، کشاورزی یا اهلی و پیامدهای آنها برای رفاه و توانایی واکنش به تغییرات محیطی را مطالعه کنید. پروژه های تحقیقاتی بالقوه شامل تجزیه و تحلیل فیلوژنتیک گونه های کمیاب و تازه کشف شده ، بررسی تعاملات زیست محیطی در سیستم های گرمسیری ، خاک های کشاورزی یا جوامع دریایی ، با استفاده از تجزیه و تحلیل ژنتیکی پیشرفته ، بررسی با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین یا برچسب گذاری ماهواره ای یا آزمایش در مخازن است. و نقشه های میدانی ، از جمله بررسی دقیق و اخلاقی رفتار حیوانات. پروژه ها از تجزیه و تحلیل نظری ثبات در اکوسیستم ها ، از طریق کشف گونه های جدید و مکانیسم های تعامل ، یا واکنش به تغییرات آب و هوا ، تا ارزیابی طرح های کشاورزی و محیط زیست اتحادیه اروپا ، توسعه روش های جدید برای مدیریت شیلات تجاری و ارزیابی اقتصادی حفاظت معیارهای. پروژه ها اغلب دارای ابعاد بین المللی هستند و شامل همکاری با سایر محققان در سراسر جهان می شود.

میکروب ها و زیست شناسی بیماری زا

این خوشه مجموعه ای متنوع از علایق تحقیقاتی را با تأکید بر رویکردهای مولکولی اعمال شده برای هر دو س fundamentalال اساسی و کاربردی در محدوده سیستم های مولکولی تا اکولوژیکی ، پوشش می دهد. این علایق شامل بیوشیمی ، ایمنی غذا ، میکروبیولوژی و کنترل انگل با کاربردهایی در سلامت انسان و حیوانات ، تغذیه ، علوم گیاهی و خاک و توسعه کشاورزی است. ما در زیست شناسی انگل و در میکروبیولوژی کاربردی (به عنوان مثال در پاکسازی سرزمین آلودگی) و همچنین مشارکت قوی در روشهای اساسی در درک سرطان ، توسعه واکسن های دامپزشکی و آشکارسازهای مولکولی برای سموم و بیماریها شهرت دیرینه ای داریم. موضوع مشترک ، رویکرد مولکولی قوی ما با استفاده از روشهای ژنومی ، رونویسی/پروتئومی پیشرفته است. دانشجویان تحقیق در این خوشه از طیف وسیعی از پیوندهای قوی بین المللی در سراسر اروپا ، آسیا ، آمریکای شمالی و جنوبی برخوردار هستند.

ایمنی غذا و تغذیه

فرصتهای تحقیقاتی ارائه شده توسط این خوشه در کل زنجیره غذایی "از مزرعه تا چنگال" با تأکید قوی بر ایمنی و تغذیه غذا ، سلامت عمومی و امنیت غذایی را شامل می شود. در این خوشه شما زیر نظر دانشمندان برجسته مستقر در موسسه امنیت غذایی جهانی تحقیق می کنید و از ادغام با متخصصان کسب و کار بهره مند می شوید و به شما در دستیابی به موقعیت های رهبری در سطح ملی و بین المللی کمک می کند.

نکات برجسته علوم زیستی

لینک های صنعت

این دانشکده دارای طیف گسترده ای از پیوندهای قوی بین المللی با دولت ها ، دانشگاه ها و صنعت است که دانش آموزان تحصیلات تکمیلی در آنها ادغام شده اند.

امکانات کلاس جهانی

دانشجویان تحقیقاتی در صورت نیاز به فضای آزمایشگاهی (در آزمایشگاه های تحقیقاتی پیشرفته ما) و در صورت لزوم ، همچنین طیف وسیعی از سایتها و تجهیزات مطالعه میدانی (به عنوان مثال تجهیزات پهپاد سنجش از دور) دسترسی خواهند داشت. آنها همچنین به امکانات محاسباتی با عملکرد بالا در سطح دانشگاه و در سطح دانشگاه و قدرت کامل کتابخانه در سطح جهانی دسترسی دارند. بسیاری از دانشجویان همچنین از شبکه همکاری قوی که توسط کارکنان دانشگاهی ما نگهداری می شود ، که می تواند منجر به کار در آزمایشگاههای سازمانهای همکار در صنعت و دولت و همچنین در دانشگاه ، تحت ترتیبات خاصی شود ، بهره مند می شوند.

دانشجویانی که در برنامه ایمنی و تغذیه مواد غذایی مطالعه می کنند ، تجربه عملی عالی از فناوری پیشرفته و تکنیک های تجزیه و تحلیل بیولوژیکی برای تجزیه و تحلیل و نظارت بر ایمنی مواد غذایی را کسب خواهند کرد ، از جمله:

 1. سکوهای جداسازی GC ، HPLC و UPLC ؛
 2. طیف سنج های جرمی ICP ، IR ، qToF و QqQ ؛
 3. امکانات تحقیقات میکروبیولوژیکی ؛
 4. تولید آنتی بادی و رشد اتصال مولکول های زیستی ؛
 5. مجموعه فرهنگ سلولی و سیستم های تشخیص سنجش بیوانالیستی ؛
 6. طیف سنج های NMR ، NIR و Raman ؛
 7. ابزارهای پروفایل پروتئومی و متابولومی RT-PCR ؛
 8. پروفایل رونویسی ؛
 9. توالی نسل بعدی ؛
 10. سیستم عامل های حسگر زیستی چندگانه و توسعه LFD.

حقایق کلیدی

اکثر مشکلات بحرانی پیش روی بشریت - بیماری ، تغییرات آب و هوایی و امنیت غذایی - برای حل آنها نیاز به درک بیولوژیکی دارد.

چشم انداز شغلی

فارغ التحصیلان دانشگاه ملکه از مزایای استثنایی بهره مند می شوند. ابتکارات منحصر به فرد ، مانند درجه پلاس و محقق پلاس ، تعهد ما به اشتغال را تقویت می کند ، در حالی که برنامه های نوآورانه رهبری و اجرایی در کنار ادغام عالی با کارشناسان تجاری به دانشجویان ما کمک می کند تا موقعیت های رهبری کلیدی را در سطح ملی و بین المللی به دست آورند. چشم انداز شغلی در علوم زیستی فوق العاده خوب است. البته تا حدی بستگی به موضوع خاص دارد ، اما مهارت های آزمایشگاهی و به ویژه کمی و نوآوری اثبات شده دکترا یا MPhil بسیار مورد توجه است. مدارک بسیار مورد نیاز است ، هم در علوم تجاری و هم در تحقیق و توسعه بخش دولتی (به عنوان مثال کشف و توسعه دارو ، بهبود و رفاه محصول و حیوانات ، کشاورزی پایدار و استفاده از منابع ، تغذیه و سلامت انسان ، سلامت حیوانات ، مدیریت زیست محیطی ، ایمنی غذا) و فناوری ، ارتباطات علمی ، مقررات و بسیاری زمینه های دیگر).

اشتغال پس از دوره

فارغ التحصیلان به عنوان دانشمندان تحقیقاتی حرفه ای ، مشاوران ، یا دارای مقامات فنی و ارشد اجرایی در تجارت و دولت بوده اند.

نتایج یادگیری

مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد شامل انجام تحقیقات مستقل تحت هدایت یک تیم نظارت حرفه ای دانشگاهی است که معمولاً از امکانات آزمایشگاهی ارائه شده در یک یا چند آزمایشگاه تیم ها استفاده می کند. از دانش آموز انتظار می رود که ایده های خود را توسعه داده و روشهای مورد نیاز برای آزمایش تجربی و نظری را بیاموزد. این معمولاً شامل یادگیری و تمرین مهارت های آزمایشگاهی (و یا میدانی) و همچنین ایجاد زمینه نظری قوی در موضوع مربوطه است.

علاوه بر کار عملی ، تمام فعالیت های بورسیه تحصیلی مستقل ، مانند جستجوی ادبیات و ارزیابی انتقادی ، ارتباطات کتبی و شفاهی و شبکه های دانشگاهی در طی یک درجه تحقیق توسعه می یابد. استقلال و نوآوری به شدت تشویق می شود ، اما دانش آموز با راهنمایی نظارتی منظم پشتیبانی می شود و طیف وسیعی از دوره ها نیز ارائه می شود ، هم در مهارت های خاص موضوع و هم در مهارت های عمومی ، به ویژه توسط مدرسه تحصیلات تکمیلی.

دانش آموزان تشویق می شوند تا با یکدیگر و اعضای هیات علمی و دانشمندان پسا دکتری برای ایجاد اعتماد به نفس و یادگیری غیررسمی ، از طریق طیف وسیعی از فعالیت های "فرهنگ تحقیقاتی" ، از جمله گروه های همسالان که در آنها برای بحث در مورد مقالات یا روشهای تحقیق موضعی گرد هم می آیند ، یا با یکدیگر تعامل داشته باشند. فقط در مورد علایق آنها صحبت کنید

ساختار دوره

مقاطع تحصیلی از نظر طول متفاوت است ، اما معمولاً برای دکترا سه یا چهار سال (تمام وقت) و دو برابر تحصیلات نیمه وقت است. آنها یک چرخه سالانه پیشرفت را با ارزیابی های رسمی مبتنی بر پانل از پیشرفت دنبال می کنند ، که نتیجه آن معمولاً توصیه های عملی و آکادمیک در مورد چگونگی غلبه بر مشکلات پیش آمده و نحوه حرکت به مرحله بعدی است. در طول هر سال ، از دانش آموزان انتظار می رود که مطالعات خود را با برخی از دوره های مناسب تکمیل کنند ، از موارد بسیار خاص (به عنوان مثال یادگیری استفاده از یک دستگاه یا تکنیک) تا عمومی (به عنوان مثال توسعه ارائه شفاهی یا مهارت های رهبری). هر مرحله توسط تیم نظارتی پشتیبانی می شود ، که توسط یک گروه مستقل از ناظران پیشرفت و همچنین پشتیبانی کامل مدرسه تحصیلات تکمیلی تقویت می شود.

ارزیابی

فرایندهای ارزیابی برای درجه تحقیق با درجات تدریس شده متفاوت است. انتظار می رود که دانش آموزان پیش نویس کار خود را در فواصل منظم به سرپرست خود ارائه دهند که بازخورد کتبی و شفاهی ارائه می دهد. یک فرایند ارزیابی رسمی سالانه انجام می شود.

این بررسی پیشرفت سالانه از دانش آموزان می خواهد که کار خود را به صورت کتبی و شفاهی به هیأتی از دانشگاهیان داخل مدرسه ارائه دهند. تکمیل موفقیت آمیز این فرایند به دانش آموزان اجازه می دهد تا برای سال تحصیلی آینده ثبت نام کنند.

ارزیابی نهایی مقطع دکترا هم شفاهی و هم کتبی است. دانش آموزان پایان نامه خود را به یک تیم معاینه داخلی و خارجی ارائه می دهند که قبل از دعوت از دانش آموز برای دفاع شفاهی از کار خود در Viva Voce ، پایان نامه کتبی را بررسی می کند.

بازخورد

سرپرستان در طول دوره ثبت نام در مورد مدرک ، بازخوردی در مورد پیش نویس کار ارائه می دهند.

امکانات

دانشجویان تحقیقاتی تمام وقت به فضای اداری مشترک و دسترسی به یک میز با رایانه شخصی و دسترسی به اینترنت دسترسی خواهند داشت.

مقررات ورود

فارغ التحصیل

حداقل الزامات تحصیلی برای پذیرش در یک برنامه درجه تحصیلی به طور معمول یک مدرک فوق لیسانس درجه دوم از یک انگلستان یا ROI HE ارائه دهنده، و یا یک معادل صلاحیت قابل قبول برای دانشگاه است. اطلاعات بیشتر را می توانید با تماس با مدرسه دریافت کنید.

دانش آموزان بین المللی

برای اطلاع از معادلات بین المللی واجد شرایط ، لطفاً برای اطلاعات خاص کشور خود تماس بگیرید.

الزامات زبان انگلیسی

مدارک مربوط به نمره آیلتس* 6.5 ، با حداقل 5.5 در هر جزء ، یا مدرک معادل قابل قبول برای دانشگاه مورد نیاز است (* در 2 سال گذشته گرفته شده است).

دانشجویان بین المللی که مایل به Queen's University Belfast (و برای آنها انگلیسی زبان اصلی نیستند) باید بتوانند مهارت خود را به زبان انگلیسی نشان دهند تا بتوانند به طور کامل از دوره تحصیل یا تحقیق خود بهره مند شوند. ملل غیر EEA نیز باید شرایط مهاجرت بریتانیا به ویزا و مهاجرت (UKVI) را برای زبان انگلیسی برای ویزا تضمین کنند.

اگر قبل از ورود به این برنامه تحصیلی باید مهارت های زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید، INTO Queen's University Belfast دوره های آموزشی زبان انگلیسی را ارائه می دهد. این دوره های فشرده و انعطاف پذیر برای بهبود توانایی زبان انگلیسی برای پذیرش در این رشته طراحی شده اند.

 • انگلیسی دانشگاهی: یک دوره آموزش زبان انگلیسی و مهارت های تحصیلی فشرده برای تحصیل در دانشگاه موفق در سطح مدرک.
 • انگلیسی پیش از جلسه: یک دوره آموزشی آکادمیک انگلیسی مترادف برای دانشجویان که برنامه تحصیلی خود را در Queen's University Belfast و نیاز به بهبود زبان انگلیسی خود دارند.

هزینه های تحصیل

 • ایرلند شمالی (NI) 1: 4500 پوند
 • جمهوری ایرلند (ROI) 2: 4500 پوند
 • انگلستان ، اسکاتلند یا ولز (GB) 1: 4500 پوند
 • اتحادیه اروپا 3 دیگر: 22،000 پوند
 • بین المللی: 22000 پوند

1 شهروند اتحادیه اروپا در طرح حل و فصل اتحادیه اروپا ، با وضعیت مستقر یا از پیش تعیین شده ، انتظار می رود بر اساس محل اقامت معمولی خود شهریه NI یا GB دریافت شود ، اما این امر موقت است و منوط به انتشار ایرلند شمالی است. مقررات حق الزحمه مجمع. انتظار می رود از دانشجویانی که دارای شهروندان ROI مقیم GB هستند هزینه GB دریافت شود ، اما این امر موقت است و منوط به انتشار مقررات هزینه های دانشجویی مجمع ایرلند شمالی است.

2 انتظار می رود که دانشجویان اتحادیه اروپا که شهروندان ROI مقیم ROI هستند ، مطابق ترتیبات توافقنامه سفر مشترک ، واجد شرایط دریافت شهریه NI شوند. شهریه ذکر شده در بالا موقت است و منوط به انتشار مقررات هزینه های دانشجویی مجمع ایرلند شمالی است.

3 سایر دانشجویان اتحادیه اروپا (بدون احتساب اتباع جمهوری ایرلند که در GB ، NI یا ROI زندگی می کنند) متناسب با هزینه های بین المللی از شهریه دریافت می کنند.

تمام شهریه های ذکر شده مربوط به سال تحصیلی 2021-22 است و مربوط به یک سال تحصیلی است مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد. شهریه ها مشمول افزایش تورمی سالانه می شوند مگر اینکه صراحتاً خلاف آن مشخص شده باشد.

هزینه های اضافی دوره

همه ی دانش آموزان

بسته به برنامه تحصیلی ، ممکن است هزینه های اضافی دیگری نیز وجود داشته باشد که تحت پوشش شهریه قرار نمی گیرد ، که دانشجویان هنگام برنامه ریزی برای تحصیل باید به آنها توجه کنند. دانش آموزان می توانند کتابها را به امانت گرفته و از منابع کتابخانه ای آنلاین از هر کتابخانه ملکه استفاده کنند. اگر دانشجویان مایلند متون توصیه شده را خریداری کنند ، نه اینکه آنها را از کتابخانه دانشگاه وام بگیرند ، قیمت هر متن می تواند بین 30 تا 100 پوند متغیر باشد. دانشجویان همچنین باید بین 30 تا 100 پوند در سال هزینه فتوکپی ، کارت حافظه و هزینه چاپ را بپردازند. دانش آموزان ممکن است مایل به خرید یک دستگاه الکترونیکی باشند. هزینه ها بسته به مشخصات مدل انتخابی متفاوت خواهد بود. همچنین هزینه های اضافی برای مراسم فارغ التحصیلی و جریمه کتابخانه وجود دارد. در انجام یک پروژه تحقیقاتی ، ممکن است هزینه های مربوط به حمل و نقل و/یا مصالح برای دانشجویان متحمل شوند و همچنین هزینه های اضافی برای چاپ و صحافی پایان نامه وجود خواهد داشت. همچنین ممکن است هزینه های پروژه تحقیقاتی به صورت جداگانه تنظیم شود و دانش آموزان باید برای اطلاعات بیشتر مستقیماً با مدرسه مشورت کنند.

نحوه درخواست

 1. منطقه تحقیقاتی خود را مشخص کنید: هنگامی که س researchال یا پیشنهاد تحقیق خود را در نظر می گیرید ، یک مرکز تحقیقاتی یا مدرسه مناسب در Queen's که با پروژه شما هماهنگ است ، مشخص کنید.
 2. الزامات را بررسی کنید: بررسی کنید که آیا الزامات دانشگاهی و در صورت لزوم ، زبان انگلیسی را برای برنامه خود برآورده می کنید ، یا انتظار دارید. همچنین به خاطر داشته باشید که اگر برای تأمین بودجه درخواست می کنید ، ممکن است مهلت درخواست وجود داشته باشد. بنابراین مراقب باشید تا ببینید آیا برنامه شما تاریخ پایانی برنامه ها را نیز دارد یا خیر.
 3. با سرپرست خود صحبت کنید: اگر به پروژه خاصی علاقه دارید ، پیشنهاد می کنیم قبل از درخواست ، با دانشگاه مربوطه تماس بگیرید تا خودتان را معرفی کرده و س questionsالات خود را مطرح کنید. اگر ایده تحقیق خود را دارید ، با مدرسه مربوطه تماس بگیرید تا آن را با ما در میان بگذارید. اگر مطمئن نیستید با چه کسی تماس بگیرید ، فردی را در زمینه مورد علاقه خود پیدا کنید و از دکمه "ایجاد یک درخواست دکتری" استفاده کنید. ممکن است از شما خواسته شود تا طرح کوتاهی از پیشنهاد خود ارائه دهید تا به ما در شناسایی سرپرستان بالقوه کمک کند.
 4. پیشنهاد پژوهشی خود را نهایی کنید: هنگامی که با یک دانشگاهی در Queen's صحبت کرده اید و ایده های تحقیقاتی خود را توسعه داده اید ، زمان آن رسیده است که پیشنهاد پژوهشی خود را نهایی کنید. راهنمای ما برای نوشتن یک پیشنهاد تحقیق را مشاهده کنید.
 5. درخواست: با استفاده از پورتال برنامه های کاربردی تحصیلات تکمیلی آنلاین ما درخواست دهید و دستورالعمل های گام به گام را دنبال کنید.
 6. تصمیم خود را بگیرید: وقتی تصمیمی گرفتیم ، ایمیلی را برای شما ارسال می کنیم که به شما توصیه می کند برای مشاهده تصمیم به پورتال برنامه های کارشناسی ارشد وارد شوید.

پذیرش ها

برنامه درسی

نتیجه برنامه

شهریه برنامه

فرصت های شغلی

امکانات

اعتیار سنجی ها

درباره مدرسه

سوالات