Keystone logo
University of Osijek Faculty of Economics

University of Osijek Faculty of Economics

University of Osijek Faculty of Economics

مقدمه

در این سال، دانشکده اقتصاد در اوسییک سالگرد پنجاه و دوم کار موفق و هشت سال از اجرای برنامه های آموزشی کاملا جدید سازگار با توجه به بولونیا.

دانشگاه اوسییک

این دانشکده نقش مهمی در آموزش دانشمندان و کارشناسان در این بخش از کرواسی بازی کرده است. تا سال 2013، 10،316 دانش آموزان فارغ التحصیل شد، 345 پژوهش تخصصی کارشناسی ارشد به پایان رسید، 691 اند کارشناسی ارشد اعطا شده است و 191 اند دکترا اعطا شده است. دانشکده آرزوهای خود را به خود را به عنوان مستقل، مدرن، نهاد نسبتا رقابتی، نزدیک به استانداردهای اروپا و جهان از کیفیت آموزش و پژوهش های علمی ایجاد. نتایج حاصل از این تلاش ها به خصوص در تجدید حیات و افزایش سطح همکاری های بین المللی و محلی، با افزایش مشارکت دانش آموزان سطوح مختلف از برنامه های آموزشی منعکس شده است.

در سال 2011، دانشکده تحت یک فرایند موفق اعتباربخشی بین المللی و اهدا شد IQA (CEEMAN بین المللی اعتباربخشی کیفیت) گواهی تایید با کیفیت بالا از این برنامه و اجرای آن، بالقوه پرسنل و کیفیت تجهیزات، و همچنین نتایج نهایی است. نام دانشکده اقتصاد در اوسییک همچنین می توانید در پایگاه داده دانشگاهی بین المللی از بهترین مدارس کسب و کار جهان یافت می شود. چنین recognisability در سطح بین المللی به رسمیت شناختن اضافی، صندلی یونسکو در کارآفرینی است که به نهادها و افراد برای دستاوردهای برجسته در یک میدان اهدا به ارمغان آورده است.

در سال 2013، دانشکده دریافت گواهی انطباق با ISO 9001: 2008 استاندارد، که به عنوان تایید تعهد دانشکده به ارائه خدمات با کیفیت بالا آموزشی و تحقیقات علمی، و پیاده سازی سیستم سازمان مدیریت موفق عمل می کند.

دانشگاه اوسییک

واقعیت این است که دانشکده اقتصاد در اوسییک بود تاسیس 52 سال پیش، به عنوان یکی از موسسات برای اولین بار آموزش عالی در شهرستان و منطقه و که آن را یکی از بلوک های ساختمان برای ایجاد دانشگاه JJ Strossmayer از اوسییک بود، به وضوح نشان می دهد که سنت غنی و ظرفیت فکری حاضر از دانشکده خواهد بود impetuses قوی برای توسعه اقتصاد هر دو در منطقه و کرواسی به عنوان یک کل.

مکان ها

مکان ها
  • Ekonomski fakultet u Osijeku Trg Ljudevita Gaja 7 , 31000, Osijek

برنامه ها

سوالات