Keystone logo
Nova Southeastern University, College of Computing and Engineering

Nova Southeastern University, College of Computing and Engineering

Nova Southeastern University, College of Computing and Engineering

مقدمه


کالج محاسبات و مهندسی NSU از تخصص های طاقچه پشتیبانی می کند و از یک شهرت ملی ستاره ای برخوردار است

144519_Picture2.png

به کالج محاسبات و مهندسی (CCE) در دانشگاه نوا جنوب شرقی خوش آمدید. از زمان انقلاب صنعتی، مهندسان و دانشمندان در خط مقدم نوآوری و تغییر در جهان بوده اند. امروز، ما با جهانی پویا و چالش برانگیز روبرو هستیم که خواستار راه حل های فوری برای تعادل نیازهای انسانی و نگرانی های طبیعی است. تقاضا برای رهبران حل مسئله با مهارت های مهندسی و محاسباتی هرگز بیشتر از این نبوده است. کالج محاسبات و مهندسی، یکی از نیروهای اصلی نوآوری آموزشی، برنامه های آموزشی متمایز را برای آماده سازی دانش آموزان برای نقش های رهبری در فناوری اطلاعات ارائه می دهد. نقاط قوت این کالج شامل هیئت علمی ممتاز، برنامه درسی پیشرفته و فرمت های آنلاین و پردیس منعطف برای برنامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا است.

در CCE، ما مهندسان امروزی و متخصصان محاسبات را آموزش می‌دهیم تا از طریق برنامه‌های درسی و فعالیت‌های تحقیقاتی نوآورانه، رهبران حل مسئله فردا باشند. دانشکده ممتاز ما دانشجویان را در یک محیط یادگیری منحصربفرد و تعاملی درگیر می کند که تعالی تحصیلی را تسهیل می کند و دانشجویان ما را برای مشاغل آینده خود آماده می کند در حالی که مدرک BS، MS یا Ph.D دریافت می کنند. درجه. همه برنامه ها به متخصصان شاغل این امکان را می دهد که مدرک MS یا Ph.D را کسب کنند. بدون وقفه در حرفه آنها. شرکت هایی که به دنبال منابع جدید استعداد هستند، به دلیل تعهد ما به دانشجویان و برنامه های با کیفیت، به کالج ما نگاه می کنند.

NSU Campus

تاریخ ما

در سال 1964 ، دانشگاه فناوری پیشرفته نوا به عنوان یک مؤسسه فارغ التحصیل علوم فیزیکی و اجتماعی منصوب شد. دانشگاه جنوب شرقی نوا در زمینی که قبلاً فورمن فیلد بود ، واقع شده است ، یک میدان آموزشی برای هواپیماهای دریایی در طول جنگ جهانی دوم واقع در دیوی ، فلوریدا. در سال 1961 ، رئیس جمهور جان اف کندی مشخص کرد که اکنون پردیس 300 هکتاری فقط برای مصارف آموزشی است.

این مدرسه در سال 1975 با ایجاد یک برنامه تحصیلات تکمیلی علوم کامپیوتر به سرپرستی دکتر ادوارد سیمکو ، پیشگام در محاسبات تحقیق و آموزش بوده است. این مدرسه با داشتن اولین رایانه رایانه ای عمومی ، VAX 11/780 ، برنامه های آنلاین را در سال 1983 آغاز کرد و اولین کلاس الکترونیکی را در سال 1985 ایجاد کرد.

در سال 1981 Drs. جان Scigliano و ابراهیم فیشلر در مورد احتمال شروع دکترا در علوم اطلاعات به متخصصان علوم کتابخانه اطلاعات با استفاده از ارتباطات به عنوان واسطه اصلی تحویل ، طوفان مغزی کردند.

مرکز یادگیری مبتنی بر رایانه (CBL) در سال 1983 برای ایجاد مکانیزم تحویل جدید برای یادگیری ارتباطات با واسطه رایانه برای یادگیری "آنلاین" ایجاد شد. دکترای علوم اطلاعات (DAIS) شروع می شود.

این مدرسه اولین کلاس الکترونیکی (ECR) را در سال 1985 با برنامه آنلاین Master Master of Science مبتنی بر رایانه ایجاد می کند. این برنامه دارای هشت دوره اصلی مشترک و هفت رشته تخصصی تحصیلی از جمله آموزش و یادگیری (MSTL) ، مدیریت منابع اطلاعات (MIRM) و سیستم های اطلاعاتی (MIS) می باشد.

در سال 1989 ، مرکز یادگیری مبتنی بر رایانه (CBL) و مرکز علوم کامپیوتر (CCS) با هم ادغام شده اند تا مرکز علوم کامپیوتر و اطلاعات (CCIS) را تشکیل دهند. این مدرسه جدید در حال حاضر زمینه هایی از تخصص در علوم رایانه ، سیستم های اطلاعات رایانه ای ، سیستم های اطلاعاتی ، علوم اطلاعات و فناوری محاسبات در آموزش را پشتیبانی می کند. دکتر ادوارد لیبلین ، رئیس مدرسه از سال 1993 - 2009.

حقایق سریع

 1. کالج محاسبات و مهندسی رهبران را برای چالش های قرن بیست و یکم آماده می کند.
 2. متخصصان شاغل از قالبهای انعطاف پذیر برای تکمیل برنامه های مدرک بدون ایجاد مزاحمت حرفه ای قدردانی می کنند
 3. NSU به عنوان مرکز ملی تعالی آکادمیک در زمینه اطمینان اطلاعات و آموزش دفاع سایبری به ملت خدمت می کند. NSU اولین مدرک کارشناسی مهندسی را در فلوریدا ارائه می دهد.
 4. از سال 1975 ، NSU پیشگام منطقه ای محاسبات تحقیق و آموزش است.
 5. تحقیقات اساتید برجسته و آموزش طیف وسیعی از سیستم ها و فن آوری های نوظهور.
 6. برنامه های درسی به روز شده برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد ما را واقعاً جاری می کند.
 7. این کالج در سال 1983 بصورت آنلاین بوده و اولین کلاس الکترونیکی را در سال 1985 ایجاد کرد.
 8. تمرکز در برنامه های تحصیلات تکمیلی ما زمینه های نیازهای فوری مانند امنیت سایبر ، مهندسی نرم افزار و علوم داده را شامل می شود.
 9. فارغ التحصیلان در سازمان های Fortune 500 ، آژانس های مختلف فدرال و دولتی و دانشگاه های سراسر جهان مشغول به کار هستند.

فارغ التحصیلان

بیش از 4500 دانشجو از دانشکده محاسبات و مهندسی فارغ التحصیل شده اند. فارغ التحصیلان بخش بسیار خاصی از کالج محاسبات و مهندسی جامعه هستند و ما به همه آنها افتخار می کنیم. فارغ التحصیلان ما در صنعت ، آموزش عالی و دولت به موفقیتهایی رسیده اند.

فارغ التحصیلان ما در سازمانهای بزرگی مانند بوئینگ ، آی بی ام ، اپل ، مایکروسافت ، گوگل و آژانس های مختلف دولتی ایالات متحده و همچنین در کالج ها و دانشگاه های سراسر جهان در سمت های دانشکده و اداری فعالیت می کنند.

انجمن فارغ التحصیلان NSU و دانشکده محاسبات و مهندسی انواع مختلفی از برنامه های فارغ التحصیلان فارغ التحصیلان را در طول سال در فلوریدا جنوبی و در سراسر کشور ارائه می دهد. برای ارتباط مجدد ، شبکه ، معاشرت ، یادگیری و تفریح ، به همکلاسی های سابق خود بپیوندید. ما شما را تشویق می کنیم که مرتباً صندوق پستی ، ایمیل ، و وب سایت انجمن فارغ التحصیلان خود را بررسی کنید تا از وقایع آینده در منطقه خود مطلع شوید.

مکان ها

 • Fort Lauderdale

  3301 College Avenue, 33314, Fort Lauderdale

برنامه ها

  موسسه همچنین ارائه می دهد:

  سوالات