Keystone logo
North Dakota State University - Graduate School دکتری ژنومیک، فنومیک و بیوانفورماتیک
North Dakota State University - Graduate School

دکتری ژنومیک، فنومیک و بیوانفورماتیک

Fargo, آمریکا

3 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

USD ۴۲۱

در محوطه دانشگاه

مقدمه

ژنومیکس، فنومیکس و بیوانفورماتیک یک برنامه تحصیلات تکمیلی بین رشته ای است که شامل 27 دانشکده از شش بخش و سه کالج است. این برنامه در ابتدا بر روی ژنومیک و بیوانفورماتیک متمرکز بود. در سال 2021، این برنامه دستخوش تغییرات اساسی شد. این به دلیل پیشرفت در فنوتیپ سازی با توان بالا و اهمیت فزاینده داده های فنومیک و ارتباط مستقیم آن با ژن های کنترل کننده صفات بود. بر اساس آن روابط، فنومیک به عنوان یک مسیر تحقیقاتی دیگر اضافه شد.

دانش‌آموزان در این برنامه مطالعه، آموزش و تحقیق پیشرفته‌ای را در زمینه‌هایی انجام خواهند داد که بر ژنومیک عملکردی، فنوتیپ‌سازی با توان بالا و تجزیه و تحلیل محاسباتی داده‌های ژنومی و فنومیک تمرکز دارند. این منجر به درک بسیاری از زمینه های -omics برای درک چگونگی بیان یک فنوتیپ می شود.

این برنامه برای ارائه هر دو MS و Ph.D طراحی شده است. دانش‌آموزان مهارت‌ها و پیش‌زمینه‌های فکری لازم را برای همکاری با دیگران در زمینه‌های تحقیقاتی که رویکردی گسترده در سیستم را برای مطالعه سازماندهی و بیان بسیاری از ژن‌ها و محصولات آن‌ها در یک ارگانیسم اتخاذ می‌کنند، دارند. قرار گرفتن در معرض تکنیک های مدرن و ابزار دقیق، دانش آموز را برای موفقیت در مشاغل صنعتی و دانشگاهی آماده می کند.

پذیرش ها

درباره مدرسه

سوالات