Keystone logo
North Dakota State University - Graduate School دکتری Ed.D. در آموزش
North Dakota State University - Graduate School

دکتری Ed.D. در آموزش

Fargo, آمریکا

3 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Aug 2024

USD ۴۲۱ / per credit *

در محوطه دانشگاه

* نرخ پیش‌نویس: ساکنان داکوتای شمالی 405.18 دلار در هر اعتبار | ساکنان مینه سوتا 514.58 دلار در هر اعتبار | ساکنان غیر ایالات متحده 607.77 دلار در هر اعتبار | بین المللی 709.07 دلار در هر اعتبار

مقدمه

برنامه های دکتری آموزش، دانش پژوهانی را آماده می کند که تحقیقات آموزشی و تمرین را پیش ببرند و یکپارچگی و سرزندگی حرفه را حفظ کنند. فارغ التحصیلان ما مباشر این رشته هستند، افرادی که وظیفه حفظ، ایجاد و به کارگیری دانش در آموزش و انتقال دانش آموزشی به دیگران را بر عهده دارند.

دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی هر دو مدرک Ph.D. و Ed.D. مدرک تحصیلی، با تاکید بر آموزش بزرگسالان و جامعه، اثربخشی سازمانی، یا یادگیری و رهبری سازمانی. Ph.D. بر مطالعه و ترکیب نظریه و تحقیق تأکید دارد. هدف از دکتری. تولید محقق-پژوهشگران متعهد به پیشرفت دانش و دانش پژوهی در این زمینه و محققین متخصص با عمق قوی در آماده سازی تحقیق برای عمل است. Ed.D. مدرک تحصیلی بر ترجمه تئوری و تحقیق به عمل تمرکز دارد و هدف بزرگ‌تری از آماده‌سازی متخصصان متخصص دارد که رهبران آگاه و معتبری در این زمینه باشند.

آموزش بزرگسالان و جامعه

برنامه درسی آموزش بزرگسالان و جامعه برای ارائه دانش، مهارت ها و تجربیات مورد نیاز برای پیشبرد ماهیت، عملکرد و دامنه یادگیری بزرگسالان در همه محیط های آموزشی طراحی شده است. این برنامه فارغ التحصیلان را برای رهبری در صنایع انتفاعی و غیرانتفاعی آماده می کند. فارغ التحصیلان به استادان آموزش بزرگسالان یا جامعه، رهبران سازمان های غیرانتفاعی و مشاوران برنامه های توسعه آموزشی تبدیل می شوند.

اثربخشی نهادی

برنامه درسی اثربخشی نهادی برای ارائه دانش، مهارت ها و تجربیات مورد نیاز برای درک عملکرد سازمانی در تمام محیط های آموزشی طراحی شده است. این برنامه بر نقش ارزیابی، ارزیابی و سایر تکنیک‌های تحلیلی مورد نیاز برای حمایت از برنامه‌ریزی نهادی، شکل‌گیری سیاست و تصمیم‌گیری تمرکز دارد. فارغ التحصیلان مدیر ارزیابی موسسات پس از متوسطه و مشاوران آموزشی می شوند.

یادگیری و رهبری سازمانی

برنامه درسی یادگیری و رهبری سازمانی برای ارائه دانش، مهارت ها و تجربیات لازم برای ارتقای تغییرات سازمانی در تمام محیط های آموزشی طراحی شده است. این برنامه فارغ التحصیلان را برای تبدیل شدن به رهبران موثر در زمینه های آموزشی با ادغام نظریه رهبری با عمل مجهز می کند. فارغ‌التحصیلان در مدارس K-12 و دبیرستان، موزه‌ها و سازمان‌های توسعه جوانان مدیر می‌شوند.

پذیرش ها

برنامه درسی

درباره مدرسه

سوالات