Keystone logo
North Carolina A&T State University Ph.D. در علم و فناوری کاربردی
North Carolina A&T State University

Ph.D. در علم و فناوری کاربردی

Greensboro, آمریکا

4 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

USD ۵٬۲۷۸ / per semester *

در محوطه دانشگاه

* کل شهریه و هزینه های داخلی: 5277.56 دلار | کل شهریه و هزینه های خارج از ایالت: 11677.56 دلار. ممکن است هزینه های اضافی اعمال شود. هزینه های در معرض تغییر هستند

مقدمه

ماموریت دکتری علوم کاربردی و فناوری این برنامه آماده سازی دانش آموزان برای مشاغل علمی و فناوری سطح بالا در صنعت، تحقیقات و دولت است. فارغ التحصیلان قادر خواهند بود پژوهش های اصلی را تصور کنند، توسعه دهند و انجام دهند که از روش های فیزیکی، ریاضی و فناوری برای ارائه راه حل هایی برای طیف گسترده ای از مشکلات نوظهور محلی، ملی و جهانی مرتبط با علوم جوی، زیست محیطی و انرژی استفاده می کند. فیزیک کاربردی؛ علوم زیستی; شیمی کاربردی; علم داده و تجزیه و تحلیل؛ فناوری مهندسی کاربردی؛ فناوری اطلاعات؛ مدیریت فناوری؛ نقشه برداری؛ و STEM Education.

Ph.D علوم و فناوری کاربردی (AST) این برنامه تمرکزهایی را در علوم زیستی، شیمی کاربردی، فیزیک کاربردی، علم داده و تجزیه و تحلیل، فناوری اطلاعات، مدیریت فناوری، آموزش STEM، و علوم جوی، محیطی و انرژی ارائه می دهد. در طول پنج سال گذشته، ثبت نام 50 تا 65 دانشجو را حفظ کرده است و در پاییز 2020 تعداد دانشجویان آن 77 است که آن را به بزرگترین دکترای STEM تبدیل کرده است. برنامه در محوطه دانشگاه به طور کلی، 33٪ از مشاوران تحقیقاتی دانشکده زن و 20٪ آفریقایی-آمریکایی هستند. همچنین توجه داشته باشید: (1) میزان دانش آموزان داخل و خارج از ایالت تقریباً یکسان است، (2) 45٪ از دانش آموزان گزارش شده زن، (3) 40٪ از دانش آموزان گزارش شده است. URM باشد، و (4) 42% از دانشجویان گزارش می دهند که بین المللی هستند. میانگین تعداد انتشارات برای هر فارغ التحصیل یک سال پس از فارغ التحصیلی 3.5 به همراه 5.7 ارائه / فارغ التحصیل است. دانشجویان AST سه مورد از شش سال گذشته جایزه بهترین پایان نامه دانشگاه A&T را دریافت کرده اند.

پذیرش ها

برنامه درسی

نتیجه برنامه

شهریه برنامه

درباره مدرسه

سوالات