Keystone logo
New York University NYU Institute for the Study of the Ancient World برنامه دکترا در جهان باستان
New York University NYU Institute for the Study of the Ancient World

برنامه دکترا در جهان باستان

New York, آمریکا

Request duration

زبان انگلیسی

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

ISAW با در بر گرفتن جهان باستان از غرب مدیترانه تا آسیای شرقی ، از نوسنگی تا اوایل قرون وسطی ، بر ایجاد نسل جدیدی از دانشمندان متمرکز است که کار آنها از مرزهای انضباطی ادارات سنتی عبور می کند. به این ترتیب می توان دانش فرهنگ ها ، هنر ، زبان ها ، ادیان ، سیستم های اقتصادی و تعاملات جهان باستان را تعمیق و گسترش داد.

دانشجویان این فرصت را دارند تا با سمینارهای تحقیقاتی ، سخنرانی ها ، سخنرانی ها و قرائت های مستقیم با اساتید برجسته ISAW و NYU و سایر دانشگاه ها و م institutionsسسات کلان شهرها شرکت کنند. علاوه بر این ، برنامه ISAW Visiting Research Scholar متخصصانی را در زمینه های مختلف از سراسر جهان به اشتراک می گذارد که در سمینارهای تحصیلات تکمیلی شرکت می کنند و سخنرانی های عمومی را ارائه می دهند و به عنوان یک منبع حیاتی اضافی برای دانشجویان ما هستند.

دانشجویانی که علاقه مند به کار علمی روش شناسی در مطالعات خود هستند ، از همکاری بین ISAW و گروه تحقیقات علمی در موزه هنر متروپولیتن ، از جمله دوره مقدماتی مطالعات مواد و فرصت های عملی دانشجویان و تحقیقات در کلاس جهانی Met بهره مند می شوند آزمایشگاه ها

دوره های تحصیلی متناسب با نقاط قوت و علایق فردی با مشورت با کمیته هیئت علمی کوچکی است که برای هر دانشجو ترتیب داده شده است. این برنامه در یک "قرارداد دکترا" نوشته شده است که ممکن است با توافق دو طرف کمیته و دانشجو با پیشرفت کار دانشجو تجدید نظر شود. کلیه دانشجویان با کمک هزینه های تحصیلی 12 ماهه چند ساله پشتیبانی می شوند.

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه