Keystone logo
NEOMA Business School

NEOMA Business School

NEOMA Business School

مقدمه

ما دانش‌آموزان، مدیران اجرایی و کارآفرینان را آموزش می‌دهیم و دانش تولید می‌کنیم تا آینده کسب‌وکار و جامعه را در دنیایی جهانی، پایدار و متصل شکل دهیم.

در عصر هوش مصنوعی، ما هوش انسانی را پرورش می دهیم.

این مدرسه مجموعه گسترده ای از برنامه ها را در سراسر پردیس های خود در ریمز، روئن و پاریس، و پردیس مجازی خود، از کارشناسی و کارشناسی ارشد در مدیریت تا آموزش اجرایی، برای بیش از 9000 دانشجو ارائه می دهد.

این دانشکده شامل بیش از 185 استاد دائمی و استاد پژوهشی است که 72 درصد از آنها دارای مشخصات بین المللی هستند. NEOMA Business School بیش از 65700 فارغ التحصیل در 127 کشور دارد.

به ریاست Michel-Edouard Leclerc، این مدرسه وضعیت موسسه آموزش عالی کنسولی (EESC) را دریافت کرده است. رئیس، دلفین مانسو است.

مانیفست برند ما

در NEOMA Business School ، ما یک چیز را به طور قطع می دانیم:

در دنیایی که همیشه در حال تغییر است، آموزش باید Pathways جدیدی را باز کند.

به همین دلیل است که ما مدل‌های آموزشی سنتی آموزش محتوا را به چالش می‌کشیم تا دانش‌آموزان خود را برای ایفای نقش فعال در تحول شرکت‌ها و جامعه امروزی تجهیز کنیم و مهارت‌هایی را که برای دنبال کردن حرفه‌های آینده به آن‌ها نیاز دارند ارائه کنیم.

در عصر هوش مصنوعی، ما به هوش انسانی نیز اعتقاد داریم.

در عصر فردگرایی، ما همدلی و همکاری را تقویت می کنیم.

در عصر جهانی شدن، ما بر این باوریم که منحصربه‌فرد بودن از شخصیت، ارزش‌ها، تعهدات و علایق یک فرد سرچشمه می‌گیرد.

چون اشتیاق داشتن یعنی داشتن جهت، چون خودمان پرشور هستیم دانش آموزان خود را راهنمایی می کنیم و آنها را به نوآوری، تجربه و ابتکار تشویق می کنیم. ما می خواهیم که آنها خودشان را پیدا کنند، بهترین Pathway را برای رسیدن به موفقیت خود بیابند، به جای یادگیری تکنیک ها، مهارت ها را توسعه دهند. ما آنها را تشویق می کنیم که برای بهتر شدن تلاش کنند، تحول جامعه را رهبری کنند و با هر چالشی روبرو شوند، چه در فرانسه و چه در سراسر جهان.

اینگونه است که NEOMA Business School افراد پرشور، بازیگران اقتصادی الهام‌بخش و الهام‌بخشی را تربیت می‌کند که مشتاق معنا هستند و کاملاً قادر به ساختن جامعه فردا هستند:

معماران فردا

به NEOMA Business School خوش آمدید

علاقه مند باش. آینده را شکل دهید

یک مدرسه کسب و کار نوآورانه و جهانی

جاه طلبی ما

این است که یک مدرسه تجارت نوآورانه و جهانی باشد که از طریق آموزش و تحقیق با کیفیت بالا تأثیر بگذارد و ذهنیتی مسئولانه، چابک و آینده نگر را پرورش دهد.

از آنجایی که ما مشتاق چالش های آموزش عالی، تجارت و جامعه هستیم، دانشجویان، اساتید و رهبران کسب و کار را تشویق می کنیم تا سوال کنند، آزمایش کنند و نوآوری کنند.

3 اولویت استراتژیک

 • تمرکز بر نوآوری آموزشی: با پیش‌بینی تحولات و روش‌های جدید یادگیری، با بعد تجربی و دیجیتالی در قلب این پروژه.
 • اختراع مجدد تجربه بین‌المللی: شبکه جهانی دانشگاه‌های برجسته ما به افزایش تجربه تبادل دانشجو کمک می‌کند، که وقتی در خارج از کشور غوطه‌ور می‌شوید همیشه معنادارتر است.
 • بکارگیری تخصص 360 درجه: با توسعه هم افزایی فعالیت های مختلف خود (برنامه ها، تحقیقات، آموزش اجرایی و کسب و کار) از طریق راه اندازی حوزه های برتر با هدف حفظ ارتباط نزدیک با موضوعات تحول کسب و کار.

ارزش های

گشودگی، نوآوری، احترام و تعالی

در یک محیط دائما در حال تغییر، NEOMA Business School در فعالیت های روزانه خود با چهار ارزش کلیدی هدایت می شود: باز بودن، نوآوری، احترام و تعالی. اینها ارزشهای اصلی مدرسه هستند تا با دانش آموزان، فارغ التحصیلان و به طور کلی جوامعی که در محیط خود شکوفا می شوند به اشتراک بگذارد.

 • گشاده رویی به روی دیگران جرقه کنجکاوی، سازگاری و تفکر انتقادی را در دنیایی که دائماً در حال تغییر است، بر می انگیزد.
 • هدف نوآوری توسعه ذهنیت کارآفرینی و حمایت از خلاقیت، چابکی و ریسک پذیری است.
 • احترام، ترکیبی از اخلاق، نگرش باز و مدارا، با هدف ارتقای تنوع و مشارکت در گفتگو است. مستلزم احساس مسئولیت است.
 • تعالی به عنوان یک نقشه راه: NEOMA هر روز در تلاش است تا در تمام کارهایش از خود پیشی بگیرد.

هویت ما

177002_our-identity-EN.jpg

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis معتبر شناخته شدAMBA معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

مکان ها

مکان ها
 • Rue Vandrezanne,6, 75013, Paris

 • Rue Pierre Taittinger,59, 51100, Reims

 • Avenue d'Epernay,120, 51100, Reims

 • 1 Rue du Maréchal Juin, 76130, Rouen

سوالات