Keystone logo
Musitechnic

Musitechnic

Musitechnic

مقدمه

Musitechnic در سال 1987 در مونترال توسط Gilles Valiquette، موسیقی‌دان، آهنگساز و خواننده و ترانه‌سرا تأسیس شد. او متقاعد شده بود که فناوری (به ویژه رایانه ها) به مرکز تولید صدا و صنعت موسیقی تبدیل خواهد شد، تا جایی که اولین دیپلم به رسمیت شناخته شده توسط وزارت آموزش و پرورش و آموزش عالی به طور کامل به طراحی صدا به کمک رایانه اختصاص داده شد. این مدتها قبل از اینکه همه بدانند ماوس کامپیوتر، MP3 یا حتی اینترنت چیست، بود. این دیدگاه و تجربه پیشگام، DNA Musitechnic را تعریف می کند:

آموزش عملی و کاربردهای ملموس برای صدا و موسیقی.

در طول سال ها، Musitechnic همراه با صنعت تکامل یافته است. این امر باعث شده است که مدرسه در آموزش خود موارد زیر را نیز شامل شود:

ضبط صدا | تولید موسیقی | میکس صدا زنده (FOH) | میکس فراگیر | طراحی صدا برای سینما | صدا برای بازی های ویدیویی

تحصیل در Musitechnic فراتر از مطالعه است. شما می آموزید، به اشتراک می گذارید، مهارت های خود را تقویت می کنید و با متخصصان صنعت (معلمان خود) و دیگر سازندگان همفکر خود همکاری می کنید تا پتانسیل خود را آشکار کنید.

با دسترسی رایگان به 8 استودیو صوتی و 45 ایستگاه کاری ما، می‌توانید تمام تکنیک‌ها و مهارت‌هایی را که در کلاس آموخته‌اید، به کار ببندید، روی پروژه‌های آکادمیک و شخصی کار کنید و خود را برای موفقیت تجهیز کنید.

ارزش های ما

 • کیفیت
  از کیفیت تیم آموزشی، امکانات، تجهیزات و خدمات دانشجویی ما لذت ببرید.
 • تنوع
  بیاموزید و با دانش آموزانی با پیشینه ها و ریشه های مختلف به اشتراک بگذارید.
 • شور
  با افرادی به همان اندازه که شما پرشور هستید تمرین کنید و رشد کنید.

آموزش با کیفیت

یک برنامه جامع برای بهینه سازی منحنی یادگیری شما ایجاد شده است. متشکل از 4 جلسه فصلی با استفاده از تعادل هماهنگ بین تئوری و عمل. این برنامه به شما این امکان را می دهد که تکنیک های صوتی مدرن امروزی را بیاموزید و تسلط پیدا کنید.

مدرسان از صنعت صدا

Musitechnic در حوزه های مربوطه خود متخصصان فعال و شناخته شده ای هستند. همیشه به روز با فن آوری های جدید، آنها شما را در طول سفر خود هدایت می کنند.

دسترسی رایگان به استودیو

Musitechnic مکانی برای رشد شبکه شما و ایجاد دوستی هایی است که مادام العمر باقی خواهد ماند. ما فارغ التحصیلانی داریم که در تمام جنبه های صنعت صوتی در مونترال و در سراسر جهان کار می کنند.

ویژگی های پردیس

تمرین در قلب آموزش ما قرار دارد.

به همین دلیل است که ما استودیوها و آزمایشگاه های خود را برای دانش آموزان خود برای پروژه های مدرسه و شخصی خود در دسترس قرار می دهیم. آنها از دوشنبه تا جمعه از ساعت 9 صبح تا 8 بعد از ظهر و شنبه از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر در دسترس هستند، علاوه بر این، ما تمام تجهیزات لازم برای آهنگسازی، ضبط و میکس را در اختیار دانش آموزان قرار می دهیم. ده ها میکروفون، گیتار، درام، و سازهای کوبه ای و همچنین مجموعه ای از سینت سایزرهای جدید و قدیمی.

3 آزمایشگاه

3 آزمایشگاه ما 45 ایستگاه کاری را ارائه می دهند. هر ایستگاه مجهز به iMac، یک سینت سایزر Gaia از Roland (یا یک صفحه کلید کنترلر Novation)، یک رابط صوتی، و بیش از 235 قطعه نرم افزار از جمله برخی از پرکاربردترین DAW ها و پلاگین های صنعت است.

3 استودیو آنالوگ

3 استودیو آنالوگ ما مجهز به تمام تجهیزات لازم برای ضبط و میکس هستند. کنسول‌های 24 کاناله و قفسه‌های جلوه بیرونی ما در طول کلاس‌ها و در زمان شخصی آنها برای پروژه‌های شخصی در دسترس دانش‌آموزان است!5 Digital Studios

5 استودیو دیجیتال

5 استودیوی دیجیتال ما تجهیزات ایده آلی برای پاسخگویی به نیازهای دانش آموزان ما دارند، خواه این تجهیزات برای تولید موسیقی، میکس، تولید پس از تولید صدا برای بازی های ویدیویی و فیلم یا سایر برنامه ها باشد. کنسول های دیجیتال با 24 و 32 تراک، سیستم های مانیتورینگ 5.1 و کنترلرهای MIDI.

ما به جنبه های فنی و عملی آموزش امتیاز می دهیم. امکانات مدرن.

بیش از نیمی از برنامه تمرین عملی در 8 استودیو و 45 ایستگاه کاری ما است.

تئوری 420 ساعت | 540 ساعت تمرین | 660 ساعت کار شخصی

یکی از اولویت های اصلی ما، حفظ امکانات ما در لبه فناوری پیشرفته است.

جامعه و شبکه

علاوه بر برنامه آموزشی خود، دسترسی رایگان به آزمایشگاه ها خواهید داشت و از استودیو برای پروژه های شخصی خود و دوستان خود لذت خواهید برد! (با توجه به امکانات موجود).

پردیس آنلاین

 • دوره ها و سند پشتیبانی قابل دانلود
 • رزرو و برنامه زمانبندی استودیو
 • Musitechnic کنفرانس های فنی منحصر به فرد و آموزش های ویدئویی در دسترس هستند
 • تخفیف از شرکای ما و خیلی بیشتر

  مکان ها

  مکان ها
  • Rue Clark,1088, H2Z 1K2, Montreal

  سوالات