Keystone logo
MIU City University Miami

MIU City University Miami

MIU City University Miami

مقدمه

دانشگاهی برای دنیای واقعی

ماموریت MIU ارائه برنامه‌های درجه با کیفیت بالا و فرصت‌های یادگیری برای دانشجویان در سراسر جهان است.

تعهد به تعالی و کیفیت الهام بخش برنامه های ما است که دانش آموزان را برای رویارویی با چالش های جهانی آماده می کند و دانش آکادمیک خود را با موفقیت در موقعیت های زندگی واقعی به کار می گیرد.

به عنوان بخشی از Proeduca Group، یک رهبر جهانی در آموزش آنلاین، مدل آموزشی نوآورانه MIU فناوری پیشرفته را با آموزش شخصی و با کیفیت بالا ادغام می کند.

دلایل تحصیل در MIU

مدرک معتبر ایالات متحده مجوز و اعتبار

تحصیل در ایالات متحده فرصتی را برای ورود به بازار کار بین المللی از طریق "درب ورودی" فراهم می کند، زیرا مدرک تحصیلی از ایالات متحده یک مزیت رقابتی در بسیاری از کشورها ارائه می دهد. MIU دارای مجوز کمیسیون آموزش مستقل وزارت آموزش فلوریدا است و توسط ACICS - شورای اعتباربخشی برای کالج ها و مدارس مستقل تایید شده است.

هیئت علمی واجد شرایط بین المللی

در مأموریت ما برای تبدیل MIU به دانشگاهی برای دنیای واقعی، هیئت علمی بین‌المللی ما بین دنیای کسب‌وکار و دانشگاهی تعادل برقرار می‌کند و دانشی را تولید و منتشر می‌کند که می‌تواند برای همه انواع کسب‌وکارها اعمال شود.

فرصت های بورس تحصیلی و برنامه های شهریه انعطاف پذیر

در MIU، ما متعهد هستیم که به افراد زیادی کمک کنیم تا به تحصیلات دانشگاهی دسترسی پیدا کنند. به همین دلیل، ما تعدادی بورسیه تحصیلی بر اساس شایستگی و پتانسیل ارائه می دهیم. علاوه بر این، MIU یک طرح پرداخت ویژه ارائه می دهد که به دانشجویان این امکان را می دهد تا هزینه تحصیل خود را با انعطاف پذیری تامین کنند. تحصیل خود را معطل نکنید!

رهبری آموزشی آنلاین

در Proeduca Group، ارزش‌های ما از این باور ناشی می‌شود که می‌توانیم از نوآوری و فناوری برای شکستن مرزها استفاده کنیم و با فراهم کردن دسترسی به آموزش با کیفیت بالا، برای مردم در سراسر جهان سودمند باشیم. MIU از مدل آموزشی آنلاین معتبر این گروه بهره می برد که بر 4 رکن کلیدی استوار است:

 • منابع یادگیری گسترده، امکان مطالعه شخصی و غواصی عمیق در مناطق مورد علاقه را فراهم می کند.
 • یک معلم خصوصی انحصاری که از روز اول، دانش آموز را در کل فرآیند تحصیلی (مدیریت، دانشگاهیان، فناوری) پشتیبانی و راهنمایی می کند.
 • کلاس های آنلاین زنده آنها که به خوبی ساختار یافته، تعاملی و توسط اساتید هدایت می شوند، توسعه واقعی تجربه کلاس درس سنتی هستند. آنها همیشه ضبط می شوند و در هر زمان می توان از طریق پردیس آنلاین به آنها دسترسی داشت.
 • سیستم ارزشیابی مستمر، برای فرآیند یادگیری پیشرو و مستمر.

MIU به شما این امکان را می دهد که از بین دو حالت مطالعه مختلف انتخاب کنید. هر قالب برای پاسخگویی به نیازهای خاص دانش آموزان طراحی شده است.

آنلاین

 • انطباق با ریتم شما. حجم کاری خود را با توجه به ریتم مطالعه شخصی، برنامه و شغل خود تقسیم کنید. این به شما امکان می دهد تا تعادل مطلوبی بین اهداف یادگیری و حرفه ای خود ایجاد کنید.
 • تکنولوژی آموزشی برتر برنامه ما از بهترین استفاده از فناوری برای آموزش استفاده می کند تا تجربه ای استثنایی از آموزش از راه دور ارائه دهد. ما از ترکیبی از بحث‌های آنلاین، اسناد چندرسانه‌ای، کنفرانس‌های ویدئویی، کارگاه‌ها و موارد دیگر استفاده می‌کنیم تا یک تجربه آموزشی بسیار سازگار، تعاملی و کاربرپسند ارائه دهیم.
 • چون زندگی دیجیتالی است. هر روز، کسب‌وکارها تیم‌هایی در سراسر جهان پراکنده دارند و پروژه‌هایی را از نقاط مختلف جهان هدایت می‌کنند. قالب آنلاین ما منعکس کننده این واقعیت است و به شما امکان می دهد بین پیشرفت تحصیلی، رشد حرفه ای و رضایت شخصی تعادل برقرار کنید. زندگی خود را در حالت تعلیق قرار ندهید!

ترکیبی

 • تجربه ایالات متحده در میامی، مرکز بین المللی چندفرهنگی زندگی کنید و شلوغی و شلوغی یک شهر بزرگ ایالات متحده را تجربه کنید.
 • واقعا متنوع با متخصصان بین المللی با پیشینه های مختلف ملاقات کنید و روابط تجاری طولانی مدت ایجاد کنید.
 • انفجاری از دید. هر گروه به صورت دستی انتخاب می شود و از نظر اندازه محدود است و به هر دانش آموز این امکان را می دهد که شخصاً با اساتید بین المللی و همکلاسی های خود تعامل داشته باشد و بیشترین بهره را از کلاس های خود ببرد.

ویژگی های پردیس

پردیس اصلی MIU

واقع در مراکز مالی و تجاری شلوغ میامی بین مرکز شهر و بریکل، جایی که معتبرترین دانشگاه های فلوریدا در آن قرار دارند.

یک پردیس + 7000 فوت مربع، که به طور ویژه برای جا دادن:

 • کلاس های درس
 • سالن اجتماعات
 • کتابخانه
 • استودیوی ضبط Av
 • کافه تریا و سالن استراحت

  الزامات ویزا

  ویزای دانشجویی F1

  اگر تصمیم گرفته اید برنامه ترکیبی خود را در میامی مطالعه کنید و یک دانشجوی بین المللی هستید، باید برای ویزای دانشجویی F1 درخواست دهید که با کمک MIU قابل پردازش است.

  چگونه ویزای دانشجویی خود را دریافت کنم؟

  1. هنگامی که ثبت نام شما را پذیرفتیم، برای سیستم اطلاعات دانشجویی و بازدیدکنندگان تبادلی (SEVIS) ثبت نام خواهید کرد و باید هزینه SEVIS I-901 (350 دلار) را بپردازید.
  2. به موازات آن، مشاور شخصی شما در MIU پیوندی برای تکمیل و پرداخت فرم I-20 (250 دلار) برای شما ارسال می کند. پس از دریافت رسید پرداخت، فرم I-20 را برای شما ارسال می کنیم.
  3. پس از دریافت فرم I-20 و ثبت نام در SEVIS، می توانید در سفارت یا کنسولگری ایالات متحده برای ویزای F1 درخواست دهید.
  4. هنگام شرکت در مصاحبه ویزای خود باید فرم I-20، نامه پذیرش MIU و موافقت نامه ثبت نام را ارائه دهید.
  5. دفتر اداری سفارت شما با قطعنامه ویزای F1 به شما پاسخ خواهد داد. ما به دانشجویان بین‌المللی توصیه می‌کنیم قبل از شروع کلاس‌ها، فرآیند پذیرش را با زمان کافی شروع کنند تا زمان تکمیل فرآیند ویزا را داشته باشند.

  English Language Requirements

  مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

  مکان ها

  مکان ها
  • 111 NE 1st Street, 6th Floor, FL 33132, Miami

  سوالات