Keystone logo
Michigan Technological University MTU

Michigan Technological University MTU

Michigan Technological University MTU

مقدمه

دانشگاه فنی میشیگان به عنوان مدرسه معدن میشیگان در هوتون در سال 1885 آغاز به کار کرد. این مدرسه توسط ایالت میشیگان برای آموزش مهندسان معدن برای کارکرد بهتر معادن مس محلی تأسیس شد ، این مدرسه با چهار عضو هیئت علمی و 23 دانشجو در طبقه دوم یک ساختمان در آغاز شد. خیابان مونتزوما در هوتون. این ساختمان که برای دهه ها به عنوان تالار آتش نشانی Houghton فعالیت می کرد ، اکنون یک کلوپ شبانه و یک رستوران است.

دانشکده معدن میشیگان و متعاقب آن کالج معدن میشیگان مهندسین معدن را که در سطح ملی و بین المللی شناخته شده اند ، آموزش داد. اولین رئیس جمهور ما ، Marshman E. Wadsworth (1887-98) ، نظارت بر ایجاد یک دانشکده قوی ، حرکت به سمت محل فعلی دانشگاه ما و یک مأموریت دانشگاه نظارت داشت.

در دانشگاه فنی میشیگان ، 7000+ دانش آموز دیوانه و هوشمند ما نانوماهواره ها را می سازند و راه اندازی می کنند ، مچ پا مصنوعی را بهتر می کنند و ربات ها را با بچه ها ارتباط می دهند. فقط در این سال ، دانشجویان مقطع کارشناسی دانشگاه میشیگان 126000 ساعت را در کنار مربیان اساتید برای تحقیقات پولی سپری خواهند کرد. 18 مرکز و موسسه ما به 80.4 میلیون دلار هزینه تحقیقاتی مسلح هستند. هاسکی ها با کسب 65000 دلار (متوسط) نهمین حقوق ابتدایی را در این کشور کسب می کنند. این آینده ای است که شبیه هیچ دیگری نیست.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Houghton

    Townsend Drive,1400, 49931, Houghton

    سوالات