Keystone logo
Mediterranean College, Athens

Mediterranean College, Athens

Mediterranean College, Athens

مقدمه

ما فوق العاده ...

ما از سال 1977، یکی از مدرسان عالی آموزش عالی هستیم اولین کالج خصوصی که در سال 1977 در یونان تاسیس شد، برای ابتکارات پیشگام ما که آموزش خصوصی خصوصی و تحصیلات عالی را در یونان شکل داده ایم افتخار می کنیم.

ما با دانشگاه های معتبر انگلیس همکاری می کنیم. ما با دانشگاه های معتبر انگلیس همکاری های استراتژیک خود را حفظ می کنیم، که مزیت رقابتی را برای فارغ التحصیلان ما در توسعه حرفه ای آنها ارائه می دهد.

65052_APOPHOITESE-min.jpg

برای ما، هر دانشجو منحصر به فرد است. ما سیستم های و محورهای دانش آموزی را طراحی کرده ایم که هدف آن حمایت فردی دانش آموزان است و منجر به عملکرد تحصیلی بالایی می شود.

ما در کارکنان ما سرمایه گذاری می کنیم. ما یک سیستم انتخاب و ارزیابی کارکنان پیشرفته و یک برنامه توسعه کارکنان سالانه ساختار یافته برای اعطای وعده های ما برای «تعالی در آموزش» اعمال می کنیم.

ما بر روی مشاغل دانشجویان تمرکز می کنیم. "برنامه مشروعیت MC ما" برای دانشجویان ما در پیروی شغلی خود اهمیت دارد.

ما فرصت های متعددی برای توسعه ارائه می دهیم از طریق فعالیت های آموزشی دانشگاهی، فرهنگی، ورزشی و اجتماعی ما به پیشرفت حرفه ای و شخصی دانشجویان ما کمک می کنیم.

ما زندگی دانشجویی غنی را قول می دهیم که فعالیت های فوق العاده دانشجویی اتحادیه دانشجویان و باشگاه های دانشجویی است

تاریخ ما

کالج مدیترانه اولین کالج مستقل زبان انگلیس است که در سال 1977 در یونان یافت می شود. از آن به بعد، به طور مداوم با توجه به استانداردهای کشورهای با سابقه طولانی در آموزش عالی مانند ایالات متحده و انگلستان فعالیت می کند. مدیترانه اولین دانشکده یونان (در سال 1992) بود تا برنامه تحصیلی را از یک دانشگاه ایالتی بریتانیا دریافت کند.

65054_IMG_3695-min.jpg

امروز مدرسه کالج مدیترانه با همکاری دانشگاه های معتبر انگلیس و اعطای جوایز، مجموعه های گسترده ای از دوره های کارشناسی، دوره های کارشناسی ارشد و دوره های حرفه ای توسعه حرفه ای (CPD) را ارائه می دهد. دانش آموزان می توانند از طریق ثبت نام در برنامه هایی که در حالت تمام وقت یا به صورت پاره وقت و انعطاف پذیری ارائه می شوند و در انگلیسی یا یونانی آموزش داده می شوند.

پس از اتمام موفقیت آمیز دوره ها، دانش آموزان مدارک و مدارک تحصیلی دریافت می کنند که توسط سازمان های اعطا کننده دانشگاه همکاری می شود. مدیترانه کالج دارای مجوز و تأیید وزارت معارف هلنی است و مدارک آن بین المللی شناخته شده و حرفه ای معادل با آن شده توسط دانشگاه های دولتی یونان است. مدارک تحصیلی نیز توسط NARIC بریتانیا به رسمیت شناخته شده است.

کالج مطابق با معیارهای کیفی متعددی است: توسط شورای اعتباربخشی بریتانیا (BAC)، به عنوان موسسه ارائه آموزش عالی و توسط سازمان تضمین کیفیت انگلستان (QAA)، سازمان نظارت بر استانداردهای کیفیت دانشگاه های انگلستان، معتبر است. در حال حاضر، کالج مدیترانه دو دانشگاه در آتن و تسالونیکی در مرکز شهر قرار دارد و از این طریق به راحتی قابل دسترسی با تمام وسایل حمل و نقل عمومی است.

در یک محیط یادگیری معاصر، کالج دوره های خود را در 7 مدرسه علمی ارائه می دهد: مدرسه بازرگانی، مدرسه گردشگری

65053_3-min.jpg

کالج همچنین پیشگامان پیشروی را شامل می شود، از جمله ایجاد یک برنامه کارآفرینی جامع که به کارگیری توانمندی دانش آموزان در همکاری با شبکه وسیعی از شرکای صنعت کمک می کند.

به عنوان یک کالج محور دانش آموز، مدیترانه هر تلاش برای ایجاد توانایی ها و توانایی ها در هر دانش آموز را با ارائه خدمات پشتیبانی مانند تدریس خصوصی، مشاوره، پشتیبانی آموزشی و خدمات حرفه ای، دوره های کارشناسی

ماموریت ما

در قرن بیست و یکم، کالج مدیترانه - با همکاری دانشگاه های معتبر خارج از کشور - به یک موسسه آموزش عالی با نقش برجسته ای در یونان در زمینه های اقتصاد، تجارت، رایانه، علوم اجتماعی، گردشگری، حرفه ای بهداشت و مهندسی تبدیل شده است. برنامه های آکادمیک با کیفیت بالا کالج در یک محیط آموزشی ارائه می شود که کیفیت آن همیشه با نیازهای دانش آموزان مطابقت دارد.

برای رسیدن به مأموریت خود برای پیشرفت تحصیلی، موفقیت دانش آموزان، نوآوری های علمی و فناوری و همچنین مشارکت اجتماعی ، کالج با متخصصان متخصص و پرسنل متشکل از متخصصین عالی رتبه، برای تدریس، حمایت از دانشجویان، تحقیقات و دستاوردهای حرفه ای متمایز است.

کالج مدیترانه ای که بر اساس مبانی و اصول جامع استوار است، هدف از اجرای این مأموریت و تبدیل شدن به یک مرکز یادگیری بین المللی مشهور در یونان است . اهداف خاص ما عبارتند از:

 • برای حمایت از ورود موفقیت آمیز خود به بازار کار، دانش آموزان ما را با آمادگی کامل در حوزه انتخابی خود حمایت کنید.

 • حمایت از دانش آموزان ما و ایجاد یک محیط یادگیری است که "چالش" و نظم و انضباط آنها، در نتیجه ترویج اخلاق، مسئولیت و صداقت.

 • کمک به دانش آموزان ما مهارت های قابل انتقال، مانند تفکر انتقادی، خلاقیت، تجزیه و تحلیل و توانایی سنتز، مهارت های ارتباطی را که می توانند در هر زمینه حرفه ای، علمی یا اجتماعی اعمال کنند، توسعه دهند.

 • افزایش توانمندی دانشجویان ما در هر وسیله ممکن و فعالانه برای کسب تجربه و اشتغال در صنعت.

 • دانشجویان ما را برای پیشبرد موقعیت در اقتصادهای ملی و بین المللی آماده می سازند، با ارائه یک تجربه گسترده و متفاوت دانشگاهی.

 • کارکنان دانشگاهی ما فرصت های توسعه را با غنی سازی دانش و مهارت های آموزشی به نفع دانش آموزان ارائه می دهند.

 • به طور مداوم برنامه ها و خدمات ما را ارزیابی و توسعه می دهد تا از تحقق چشم انداز ما محافظت کند.

 • با ارائه الگوهای تحویل انعطاف پذیر و بورس تحصیلی و تحصیلی، کالج برای همه دانش آموزانی که دارای مدارک تحصیلی مناسب هستند را در دسترس قرار می دهد.

 • بالا بردن سطح بین المللی ما با جذب دانشجویان و کارکنان بین المللی.

 • روابط علمی و پژوهشی خود را با موسسات آموزشی ملی و بین المللی و دانشگاهیان شهرت بین المللی گسترش دهید.

 • با حمایت از فعالیت های فرهنگی و علمی، در زندگی اجتماعی جامعه ما شرکت می کنند.

1920x300_akadhmaikes-sunergasies

مکان ها

مکان ها
 • 2-4 Egnatia St., 54626, Thessaloniki

 • Pellinis 8 & 107 Patision Ave, 11251, Athens

سوالات