Keystone logo
Management Center Innsbruck

Management Center Innsbruck

Management Center Innsbruck

مقدمه

مدرسه کارآفرینی ®

Management Center Innsbruck پیوند با یکدیگر بهترین نتیجه را از علوم، اقتصاد و مشاوره به مفهوم منحصر به فرد از یک کارآفرینی مدرسه بین المللی ®. در سال 1995/96 به عنوان پایه اصلی مفهوم منحصر به فرد دانشگاه باز اینسبروک تأسیس شد ، Management Center Innsbruck در چشم انداز بین المللی آموزش عالی رتبه برتر را کسب کرده است.

امروز، بیش از 3400 دانش آموزان، 1000 معلمان، 276 دانشگاه های همکار از سراسر جهان، و فارغ التحصیلان و کارفرمایان بی شماری ارزش بسیار چه مدرسه کارآفرینی ® ارائه کرده است. در چارچوب مفهوم "دانشگاه جامع اینسبروک" ، MCI تلاش می کند تا افراد با انگیزه را که می خواهند آینده خود را از طریق آموزش مداوم هدفمند در توسعه شخصی و حرفه ای خود بسازند ، راهنمایی کند. MCI برنامه های آموزشی فارغ التحصیل ، غیر فارغ التحصیل و فوق لیسانس با بالاترین استاندارد را به مدیران ارشد و جوان از همه سطوح مدیریت و شاخه ها ارائه می دهد.

برنامه های MCI بر تمام سطوح شخصیت متمرکز است و شامل حوزه هایی از دانش روز از علم و عمل مربوط به تجارت و جامعه است. MCI به عنوان یک مرکز اطلاعات و ارتباطات بین المللی ، آماده دیدگاه ها ، روش ها و پروژه های جدید است. گفتگوی سازنده و توسعه مشارکت شایستگی های بین رشته ای دو ستون آموزش و یادگیری در MCI است. MCI از رقابت سازمان ها پشتیبانی می کند و بر حرفه ای شدن مشاغل ، مدیریت ، سیاست و فرهنگ تأثیر می گذارد. تحقیقات و توسعه کاربردی به ویژه در MCI برای تقویت نوآوری در شرکت های محلی و اطمینان از آموزش کیفیت محور ارزش زیادی دارد.

MCI که در شبکه گسترده ای از حامیان ، حامیان و شرکای خود قرار گرفته است ، موتور مهمی در موقعیت یابی اینسبروک ، تیرول و اتریش به عنوان مرکزی برای برخوردهای دانشگاهی و بین المللی است. همکاری همسایه ما با دانشگاه اینسبروک ، نزدیکی به شهر قدیمی پر جنب و جوش اینسبروک و معماری قدرتمند این مکان بیانگر فلسفه و رسالت این مرکز آموزش عالی بین المللی است.


ماموریت ما

همراه اول Management Center Innsbruck زیر مفهوم مدرسه کارآفرینی ®. MCI افراد با انگیزه را برای دستیابی به عملکرد برجسته توانمند می کند ، صلاحیت علمی عمیقی را ارائه می دهد و انتقال دانش نوآورانه را در یک شبکه قوی بین المللی ایجاد می کند.


عوامل موفقیت ما

آموزش با کیفیت: تدریس با کیفیت بالا موقعیت ما را در میان موسسات دانشگاهی برجسته در جهان آلمانی زبان تضمین می کند.

مشارکت فکری: مشارکت فکری ما کاربردی ، مرتبط با تجارت و راه حل محور است.

جهت گیری بین المللی: جهت گیری بین المللی قوی ما باعث ایجاد دانش ، اعتبار و ارزش افزوده برای مشتریان ما می شود.

مشتری مداری و خدمات: مشتری مداری و خدمات ما مثال زدنی است.

مردم و فرهنگ: فرهنگ شرکت ما با اعتماد متقابل ، تعهد کارکنان ، روحیه کارآفرینی و مسئولیت پذیری نسبت به جامعه رشد می کند.

نام تجاری: نام تجاری MCI دارای شهرت بین المللی است و نشان دهنده عملکرد ، تخصص ، دانش و شایستگی است.

شبکه: شبکه بین المللی ما باعث ایجاد مزیت رقابتی و ارزش افزوده برای ذینفعان ما می شود.

نوآوری: نوآوری مداوم اساس موقعیت بازار ما را تشکیل می دهد و رقابت پذیری ما را تضمین می کند.

زیرساخت: زیرساخت عالی ما محیطی جذاب و محرک ایجاد می کند.


پردیس و مکان ها

Management Center Innsbruck (MCI) شهرت خود را به عنوان دانشگاه علوم کاربردی بین المللی از طریق مشتری مداری و مدیریت کیفیت ثابت بدست آورده است. کوه های تیرول در دسترس ، امکانات ورزشی و تفریحی بی نظیر این منطقه ، مجاورت با آلمان ، سوئیس و ایتالیا و سنت قدیمی دانشگاهی اینسبروک ، همگی محیطی منحصر به فرد را برای دانش آموزان تضمین می کند.

در مکانهای مرکزی خود ، MCI یک زیرساخت برجسته با سالنهای سخنرانی جذاب و مجهز ، آزمایشگاههای رایانه ای و اتاقهای کار گروهی ، با ایستگاههای کاری و تحقیقات پیشرفته ، خوابگاههای دانشجویی در مجاورت ، انتخاب گسترده ای از کالاهای خوب ارائه می دهد. مکان هایی برای صرف غذا ، پارکینگ مناسب و حمل و نقل عمومی عالی.

مکان ها

مکان ها
 • Innsbruck

  Universitätsstraße,15, 6020, Innsbruck

  • linkedin
  • twitter
  • youtube
  • facebook
  • instagram

سوالات