Keystone logo
Lingnan University دکترای بازرگانی
Lingnan University

دکترای بازرگانی

Tuen Mun, هنگ کنگ

30 Months

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

HKD ۴۲٬۱۰۰ / per year *

در محوطه دانشگاه

* شهریه سال 2022-2023 در دست بررسی است.

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

این دانشگاه 25 رشته کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های هنر، تجارت، علوم اجتماعی و علوم ارائه می دهد. این دانشگاه علاوه بر پذیرش در برنامه دکترا در کسب و کار، دارای برنامه 2 ساله MPhil در کسب و کار مبتنی بر تحقیقات است.

برای ارائه فرصت های یادگیری متنوع تر، به ویژه برای مطالعات تحقیقاتی بین رشته ای، دانشگاه فعالانه به دنبال فرصت های مشترک با دانشگاه های خارج از کشور بوده است. در سال تحصیلی 2021-22، دانشگاه "برنامه دو مدرک دکترا در اقتصاد" را با دانشگاه ووهان (WHU)، چین و "برنامه های دکترا با نظارت مشترک" با دانشگاه شنژن (SZU)، چین در زمینه های تحقیقاتی راه اندازی کرده است. مرتبط با روابط بین الملل و مطالعات توسعه. در حال حاضر برنامه های مشارکتی بیشتری در حال انجام است. جزئیات را می توان به www.LN.edu.hk/sgs/docs/pgrad/coll_prog.php مراجعه کرد.

دانشکده بازرگانی

اداره حسابداری
طبق یک نظرسنجی جامع «رتبه‌بندی حسابداری برای دانشگاه‌ها در سال 2020» توسط دانشگاه بریگام یانگ (www.byuaccounting.net)، دپارتمان حسابداری در Lingnan رتبه کلی 150 در سراسر جهان را بر اساس انتشارات تحقیقات حسابداری در شش سال گذشته کسب کرده است. بر اساس حوزه های موضوعی، تحقیقات ما در زمینه مالیات، حسابداری مالی و حسابرسی به ترتیب در رتبه های 68، 98، 150 در سراسر جهان قرار دارند. این یک دستاورد بزرگ با توجه به مقیاس کوچک این بخش است. این دپارتمان تحقیقاتی را در مجلات دانشگاهی درجه یک، از جمله The Accounting Review منتشر کرده است. مجله حسابداری و اقتصاد ; تحقیقات حسابداری معاصر ; بررسی مطالعات حسابداری; حسابداری، سازمان و جامعه؛ حسابرسی: مجله عمل و نظریه. مجله اقتصاد مالی و مجله تحلیل مالی و کمی. تحقیقات ما به تئوری و عمل حسابداری کمک می کند که بینش های مهمی را در مورد حرفه حسابداری در سرزمین اصلی و هنگ کنگ ارائه می دهد.

گروه محاسبات و علوم تصمیم گیری
دپارتمان علوم محاسباتی و تصمیم گیری یکی از پنج بخش دانشکده بازرگانی است که در زمینه آموزش و تحقیق در علوم داده (DS)، مدیریت سیستم های اطلاعات (ISM) و مدیریت عملیات (OM) تخصص دارد. این گروه کوچکی از اعضای هیئت علمی دارد که از فعال ترین محققان در هنگ کنگ در زمینه های تحقیقاتی تخصصی خود هستند ( href="http://cptra.ln.edu.hk/ ) و توسط همتایان با رقابت به خوبی شناخته شده اند. کمک هزینه های تحقیقاتی و انتشارات در مجلات با کیفیت بالا (به عنوان مثال، علوم مدیریت ، تحقیقات عملیات ، مدیریت تولید و عملیات ، مجله سیستم های اطلاعات مدیریت، مجله اروپایی تحقیقات عملیاتی ، معاملات IEEE در تجزیه و تحلیل الگو و هوش ماشینی، معاملات IEEE در محاسبات تکاملی، ارتباطات از ACM ، سیستم های پشتیبانی تصمیم ، و اطلاعات و مدیریت ).

این دپارتمان برنامه های کارشناسی ارشد و دکتری در تجارت را با تمرکز ویژه بر DS، ISM و OM ارائه می دهد. ما از متقاضیان با انگیزه استقبال می کنیم و کاملا متعهد به ارائه بهترین محیط آموزشی و پژوهشی ممکن برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا هستیم. متقاضیان واجد شرایط همچنین تشویق می شوند تا طرح بورسیه دکتری هنگ کنگ (HKPFS)، یک برنامه بسیار رقابتی و معتبر که توسط شورای کمک هزینه های تحقیقاتی (RGC) هنگ کنگ ایجاد شده است را در نظر بگیرند.

وزارت مالیه و بیمه
دپارتمان مالی و بیمه دارای هفت عضو هیأت علمی است که در زمینه تحقیقاتی فعال هستند. علایق پژوهشی ما دامنه وسیعی دارد و از رویکردهای نظری، تجربی و کاربردی استفاده می‌کند. اعضای هیئت علمی اخیراً مطالعاتی را در مورد رتبه‌بندی اعتبار، نوسانات اوراق بهادار و مشتقات، تصمیمات وام بانکی، امور مالی شرکت و مدل‌های نظری بیمه و مدیریت ریسک تکمیل کرده‌اند. یافته های این مطالعات در مجلات معتبر بین المللی منتشر شده است.

دانشجویان پژوهشگر از نزدیک با سرپرستان خود کار می کنند. علاوه بر پایان نامه های خود، دانشجویان این فرصت را دارند که با اعضای هیئت علمی در پروژه های تحقیقاتی دیگر کار کنند. دانش‌آموزان دوره‌های آموزشی مرتبط را در Lingnan و سایر دانشگاه‌های محلی انجام می‌دهند. یکی از ویژگی های رویکرد ما این است که دانشجویان از ترم اول شروع به کار روی پروژه های تحقیقاتی می کنند.

بخش مدیریت
دپارتمان مدیریت Lingnan نقاط قوت تحقیقاتی را در زمینه‌های عمده‌ای مانند مدیریت تعارض، مطالعات سازمانی، اخلاق تجاری، نوآوری و کارآفرینی، مدیریت بین‌فرهنگی، و مطالعات تجاری چین توسعه داده است و همچنین در حال بررسی مسائل تحقیقاتی نوظهور است. تحقیقات ما از Lingnan University در توسعه و به کارگیری دانش برای خدمات عمومی پشتیبانی می کند. ما به دنبال دانشجویان با انگیزه و توانمندی هستیم که متعهد به توسعه صلاحیت تحقیقاتی خود از طریق برنامه های تحصیلات تکمیلی ما هستند.

گروه بازاریابی و تجارت بین الملل
دانشکده ما مدرک دکترای خود را در استرالیا، کانادا، هنگ کنگ یا ایالات متحده دریافت کرد. در طول سال ها، فارغ التحصیلان برنامه ما به طور سودآور توسط سازمان هایی در هنگ کنگ، سرزمین اصلی و خارج از کشور استخدام شده اند. برخی به ادامه تحصیل در سایر دانشگاه های معتبر از جمله دانشگاه ایالتی جورجیا، دانشگاه مک گیل، دانشگاه راتگرز، دانشگاه یورک، دانشگاه کانکتیکات، دانشگاه ایلینوی در اوربانا-شامپین و دانشگاه آلبرتا ادامه می دهند. فارغ التحصیلان ما یافته های تحقیقاتی خود را در بین المللی ارائه کرده اند. کنفرانس های دانشگاهی مانند کنفرانس آکادمی تجارت بین المللی و کنفرانس علوم بازاریابی. برخی از آنها برنده جوایزی مانند "بهترین مقاله دانشجوی فارغ التحصیل" یا "بهترین مقاله کنفرانس" در کنفرانس های بین المللی شده اند.

پذیرش ها

برنامه درسی

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه