Keystone logo
Lisbon School of Economics and Management, iDBA + PhD program

Lisbon School of Economics and Management, iDBA + PhD program

Lisbon School of Economics and Management, iDBA + PhD program

مقدمه

ISEG ، دانشکده اقتصاد و مدیریت لیسبون Universidade de Lisboa (دانشگاه لیسبون) معتبرترین کالج مدیریت و اقتصاد در پرتغال است.

ISEG توسط انجمن دانشکده های پیشرفته دانشکده های بازرگانی (AACSB) معتبر شناخته شده است ، تمایزی که تنها 5٪ از مدارس تجاری در جهان برگزار می کنند ، و برنامه های آن توسط بسیاری از نهادهای معتبر بین المللی شناخته می شوند.

رتبه بندی آکادمیک دانشگاه های جهانی 2019 (ARWU) ، که سالانه 500 دانشگاه برتر جهان را ارائه می دهد ، دانشگاه لیسبون را در رتبه 1 در سطح ملی ، 151 مقام در سطح جهان قرار می دهد.

دانشگاه لیسبون بزرگترین و پیشروترین دانشگاه پرتغال ، یکی از بزرگترین دانشگاه های اروپا است و هر ساله از بیش از 100 کشور پذیرای تقریباً 15000 دانشجو بین المللی است.

هم اکنون بیش از 50،000 دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند.

کیفیت پژوهش ، نوآوری و فرهنگ دانشگاه تعداد فزاینده ای از استعدادهای بین المللی را به دنبال توسعه پروژه ها در بالاترین سطح با واحد ها و گروه های تحقیقاتی جذب می کند.

چرا ISEG را انتخاب می کنید؟

ISEG ، دانشکده اقتصاد و مدیریت لیسبون Universidade de Lisboa معتبرترین کالج مدیریت و اقتصاد در پرتغال است.

Universidade de Lisboa بزرگترین و پیشرو در دانشگاه پرتغال است. Shanghai Ranking 2019 رسماً با عنوان "رتبه بندی دانشگاهی دانشگاه های جهانی" (ARWU) شناخته می شود که سالانه 500 دانشگاه برتر جهان را ارائه می دهد ، دانشگاه لیسبون را در رتبه اول در سطح ملی ، 151 مقام در سطح جهان قرار می دهد.

Looking out over Alfama, Lisbon

برنامه بین المللی ISEG مطالعات دکتر مدیریت امور بازرگانی (iDBA) یک برنامه تحقیقاتی کاربردی است که هدف آن آماده سازی دانشجویان در زمینه های استراتژی و مدیریت سازمان ، ارائه مهارت های تحقیقاتی پیشرفته به منظور بهبود تحقیقات و عملکرد مدیریت در سازمان است.

این برتری تحقیق را با تمرین حرفه ای ترکیب می کند.

مکان ها

  • Lisbon

    Rua do Quelhas, 6, 1200-781, Lisbon

    سوالات