Keystone logo
LISAA Paris

LISAA Paris

LISAA Paris

مقدمه

مدرسه LISAA از طراحی یک مدرسه گراند در مقیاس انسانی است. در سال 1986 توسط میشل Glize تاسیس شد، امروز LISAA یک مرجع در جهان از آموزش و پرورش هنرهای کاربردی است.

داشتن معماری مطالعه، میشل Glize می خواستم برای ایجاد یک کارگاه برای دانش آموزان آماده شدن برای امتحانات رقابتی برای ورود به مدارس هنری گراند اکول. به این ترتیب، او آتلیه د سور در سال 1979 تاسیس شده است. در پی این موفقیت، او در ادامه به LISAA پیدا شده است، در اصل ارائه دوره های در طراحی فضایی و طراحی مد. در این زمان، تنها چهار مدرسه در پاریس ارائه دوره های طراحی وجود دارد.

LISAA به سرعت یک مرجع در این زمینه شد. با آموزش به سمت تکنولوژی جدید گرا، یک تیم پایدار از کارکنان آموزش و توجه خاص پرداخت می شود به درج حرفه ای از دانش آموزان، مدرسه به سرعت رشد کردند، جذب متخصصان به رسمیت شناخته شده (با شخصیت های مانند سونیا ریکیل شرکت به عنوان قضات در امتحانات VIVA) و شاخه های جدید در خارج از پاریس تاسیس: "LISAA مدارس در پاریس، رن، Nantes و Strasbourg را باز کرد و به تازگی در دهلی و بنگلور در هند است. در قلب کارگاه های کوچک در مقیاس انسانی، در مدارس در مرکز شهرستان، دانش آموزان از دانش و تکنیک اجازه می دهد آنها را به ادغام جهان حرفه ای به دست آوردن. "امروز LISAA یک موسسه، نه تنها در محیط حرفه ای بلکه با به رسمیت شناخته شده است وزارت فرهنگ فرانسه و ارتباطات. با 2200 دانش آموزان، گسترش بیش از هفت سایت های مختلف، LISAA یکی از بزرگترین مدارس طراحی فرانسه است. شبکه بین المللی خود به منزله یک مرجع برای کسب و کار. بیش از 200 قرار دادن کار و کار ارائه می دهد آنلاین هر ماه است.

تاسیس در سال 1986، LISAA امروز یکی از بزرگترین مدارس طراحی در فرانسه است. مدرسه دانش آموزان فراهم می کند با این امکان را به بیان استعداد طراحی خود در زمینه های مد، معماری داخلی، طراحی، طراحی گرافیک، بازی های ویدئویی و یا انیمیشن.

ارائه دانش آموزان با یک مدرک شناخته شده

LISAA یکی از معدود موسسات آموزش بیشتر خصوصی به توسط وزارت فرهنگ فرانسه و ارتباطات به رسمیت شناخته شود. دوره های آموزش داده شده در LISAA پوشش تمام زمینه ها در حرفه طراحی و توسط دیپلم دولت (BTS) و مدارک ذکر شده در ثبت نام فرانسه از گواهی نامه های حرفه ای (RNCP) گواهی (سطح II / BAC + 3/4 سال از آموزش و پرورش بیشتر)

ارائه آموزش برش لبه

کارکنان ما نه تنها معلمان بلکه حرفه ای فعال است. این بنیاد در واقعیت بازار و تکامل مداوم از شیوه و روند اجازه می دهد تا LISAA برای رسیدن به یک میزان موفقیت این است که به طور قابل توجهی بالاتر از میانگین ملی، به خصوص برای شرایط BTS.

شکل دادن حرفه ای سازگار با بازار کار

تدریس در LISAA بر تعامل بین دانش آموزان، معلمان و متخصصان، تکمیل شده توسط کارگاه های آموزشی، امتحانات زنده باد و دادن کار تاسیس شد. LISAA یکی از مدارس با ارزش ترین های استخدام، که شرکت در پایان امتحانات زنده باد سال به دنبال استعدادهای آینده است. در نتیجه، شش ماه پس از فارغ التحصیلی، 82 درصد از فارغ التحصیلان LISAA اشتغال در بخش که در آن مطالعات خود را انجام پیدا کرده اند.

خیاطی SUPPORT به هر دانش آموز

LISAA در درس در قالب کارگاه های آموزشی یک سبک از آموزش که در آن تبادل و بحث و گفتگو در مرکز آموزش هستند تمرکز دارد. در طول مطالعات خود را در LISAA، هر دانش آموز از مزایای پشتیبانی معلم فردی است. مدیران مطالعات و معلمان همیشه در دسترس برای گوش دادن به دانش آموزان خود را. آنها انجام جلسات یک به یک و ارزیابی شخصی را قادر می سازد هر دانش آموز به پیشرفت را در بهترین راه و در ریتم خود را دارند.

تغذیه شبکه دانش آموختگان

مدرسه حفظ تماس با فارغ التحصیلان، که لینک فعال در شبکه های حرفه ای LISAA است. تجارب خود را برای کمک به فارغ التحصیلان به کنون به طور فزاینده به بازار کار اقتباس و همچنین اجازه می دهد فارغ التحصیلان اخیر را پیدا فرصت های شغلی.

فرصت های سراسر جهان

شهرت LISAA است در مبادلات با جهان خارج ساخته شده است. تاسیس در پاریس و منطقه ای فرانسه، LISAA نیز مدارس بین المللی را باز کرد.

ورود به LISAA پاریس برای دانشجویان بین المللی وابسته به ارائه مجموعه ای از کار شخصی و مصاحبه چهره به چهره است. قابلیت هنری و فنی هر دانش آموز ارزیابی شده است، علاوه بر این، بالاتر از همه، به حس کنجکاوی خود را، دانش هنری، انگیزه و مناسب با توجه به ویژگی های رشته در هنرهای کاربردی.

مکان ها

مکان ها
  • Paris Fashion 13 rue Vauquelin, 75005 , Paris

  • Paris Interior Architecture & Design 8 square Henri Delormel , 75014, Paris

  • Paris Graphic Design 62 boulevard Arago, 75013, Paris

  • Paris Animation & Video Games 7 rue Armand Moisant , 75015, Paris

سوالات