Keystone logo
Los Angeles College of Music

Los Angeles College of Music

Los Angeles College of Music

مقدمه

کالج لس آنجلس موسیقی (LACM) دانشجویان به رهبران در موسیقی ارائه می دهد و مدرک کارشناسی و کاردانی و برنامه های دیپلم موسیقی، تولید موسیقی، آهنگسازی، آهنگسازی برای رسانه های تصویری و موسیقی کسب و کار. واقع در قلب از صنایع موسیقی و سرگرمی، دانشکده از حرفه ای های موسیقی پیشرو در حال حاضر با شور و شوق برای الهام بخش نسل بعدی تشکیل شده است. این کالج ارائه می دهد تعداد قابل توجهی از شرایط بازی دنیای واقعی با نوازندگان حرفه ای، نه فقط همسالان، و آن را یکی از مدارس موسیقی امروز. بدن دانش آموز از دانش آموزان با استعداد از سراسر جهان که شریک زندگی با هم در یک محیط صمیمی و حمایت برای یادگیری به ایجاد، ثبت، انجام و بازار پیشگامانه موسیقی در صنعت موسیقی رقابتی امروز تشکیل شده است.

(که قبلا به عنوان لاما، آکادمی موسیقی لس آنجلس شناخته شده است.)

LACM توسط انجمن ملی دانشکده های موسیقی (NASM) معتبر است.

کالج LA موسیقی به تازگی یکی از "20 بهترین کنسرواتوار موسیقی در ایالات متحده" توسط TheBestSchools.org نامگذاری شد. رتبه بندی وب سایت LACM ذکر شده به عنوان شماره 16، بالا بارد کالج هنرستان موسیقی، مک نالی اسمیت، Colburn هنرستان موسیقی و موسیقی دانان موسسه. از برنامه های موسیقی معاصر ذکر شده در رتبه بندی، LACM رتبه # 1 در سواحل غرب.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

مکان ها
  • Los Angeles College of Music | 300 South Fair Oaks Ave., 91105 , Pasadena

سوالات