Keystone logo
© The University of Fredericton
Kensley College

Kensley College

Kensley College

مقدمه

در Kensley College ، ما قاطعانه معتقدیم که آموزش تنها کلید باز کردن درهای فرصت‌های باورنکردنی است. ما در تلاش هستیم تا به هر دانش آموزی فرصتی برای تحقق رویاهای خود و سلطنت در آینده خود ارائه دهیم. در طول سال ها، ما به ریشه های خود ایمان داشتیم تا شور و شوق دانش آموز را تعریف کنیم!

تیم

Kensley College توسط تیمی متشکل از افراد مشتاق، با استعداد و کوشا اداره می شود. اعتقاد قوی آنها به ارتباط با روح هر دانش آموز آنها را قادر می سازد تا فرصت مناسبی را برای هر دانش آموزی در طراحی مجدد حرفه خود فراهم کنند. با هر پله ای که برای پیشرفت دانش آموزان طراحی کردند، مفتخریم که روح دانش و راه را در بر می گیریم!

موقعیت سنگ بنا

کالج در خیابان شربروک در مونترال واقع شده است. این دومین خیابان طولانی در جزیره مونترال است. دانش آموزان یک پردیس پر جنب و جوش و هیجان انگیز را با نوسانی از فرهنگ ها در سراسر عرصه تجربه می کنند. با یک سالن دانشجویی مجلل مجهز به ایستگاه‌های شارژ سیار و فضاهای سبز، ما افتخار می‌کنیم که پردیس جذاب خود را به نمایش بگذاریم.

دیدگاه ما

چشم انداز ما ارائه آموزش های عملی برای ایجاد مهارت های عملی مورد نیاز برای پیوستن به نیروی کار معاصر است. متخصصانی که به جامعه ما می پیوندند نقش مهمی دارند. ما به لحاظ استراتژیک در حال برنامه ریزی فرآیندی هستیم که شامل بازبینی کالج، از جمله شناسایی برنامه های کلیدی آینده است.

ماموریت ما

در Kensley College ، ما به هر دانش آموز کمک می کنیم تا پتانسیل واقعی خود را کشف و به فعلیت برساند. ما به دانش آموزان کمک می کنیم تا از طریق آموزش به آینده ای روشن دست یابند و آنها را قادر می سازیم تا مهارت هایی را که نیاز دارند تا با اطمینان وارد دنیای واقعی شوند. تیم ما مشتاق فرآیند یادگیری است و برای همگام شدن با شهرت Kensley College می کند.

چرا Kensley College ، کبک (مونترال) را انتخاب کنید

کبک دومین شهر بزرگ فرانسوی زبان جهان پس از پاریس است، مونترال با داشتن فرهنگ ها و ملیت های فراوان خود را متمایز می کند.

مونترال با بیش از 180000 دانشجوی دانشگاهی، یکی از بالاترین نرخ های دانشجوی فارغ التحصیل را در هر شهر آمریکای شمالی دارد. دانش‌آموزان به اتفاق آرا موافقند: مونترال یکی از بهترین مکان‌ها برای زندگی و یادگیری در جهان است.

Kensley College متعهد به ارائه آموزش های مبتنی بر مهارت، ساده و مراقبتی است که موفقیت تحصیلی و شغلی دانش آموزان را ارتقا می دهد. برای دانشجویان ما در خارج از کشور، این بدان معناست که ما با شما به عنوان بخشی از خانواده کنزلی رفتار می کنیم و قدم به قدم به شما کمک می کنیم تا دیپلم خود را کسب کنید و به اهداف شغلی خود برسید.

دریابید که چه چیزی کنزلی، کبک را به مکانی تبدیل می کند که می خواهید باشید!

شرایط زندگی ایمن

کبک به عنوان یک جامعه عادلانه، محترمانه، عادلانه، فراگیر و دموکراتیک شناخته می شود. نرخ جرم و جنایت یکی از پایین ترین نرخ ها در آمریکای شمالی است.

زیرساخت های فوق مدرن

موسسات آموزش عالی در سراسر کبک دارای آزمایشگاه های پیشرفته، آزمایشگاه های کامپیوتر، امکانات ورزشی و سالن های کار هستند.

هزینه زندگی ارزان

هزینه های تحصیل برای دانشجویان خارجی و هزینه های اقامت در کبک از پایین ترین ها در آمریکای شمالی است.

تعالی آموزشی

سیستم آموزشی کبک با برنامه های بین المللی شناخته شده زیادی تقسیم می شود.

یک فضای فرهنگی دوست داشتنی

هر ساله ده ها رویداد مهم فرهنگی و بین المللی - جشنواره ها، نمایشگاه های هنری و رویدادهای ورزشی - در سراسر کبک برگزار می شود.

جذابیت زندگی شهری

شهرهای بزرگ کبک ترکیبی عالی از جذابیت مدرن آمریکای شمالی و اروپا را ارائه می دهند.

فضاهای طبیعی بسیار باز

این استان دارای مناظر شگفت انگیز فراوان و همچنین دریاچه ها و رودخانه های فراوان، جنگل بزرگ و رودخانه ای زیبا است. پارک های استانی زیادی وجود دارد که بازدیدکنندگان می توانند همزمان با شرکت در فعالیت های ورزشی و تفریحی مختلف، مناظر منحصر به فرد را تحسین کنند.

حمل و نقل

رفت و آمد آسان و کم هزینه است. بهره مندی مردم مونترال از طیف گسترده ای از سیستم های حمل و نقل عمومی، از جمله مترو (قطار ما). مونترال با 700 کیلومتر مسیر دوچرخه سواری رسما بهترین دوچرخه در آمریکای شمالی است.

مکان ها

  • Montreal

    Rue Sherbrooke Ouest,279, H2X 1Y2, Montreal

    برنامه ها

      سوالات