Keystone logo
Karoli Gaspar University

Karoli Gaspar University

Karoli Gaspar University

مقدمه

توضیح کوتاه

دانشگاه به سرعت در حال توسعه ما که در بین 10 دانشگاه برتر مجارستان قرار دارد، مجموعه ای از برنامه های تحصیلی در علوم انسانی، علوم بهداشتی، حقوق، آموزش، روانشناسی، علوم اجتماعی و الهیات را در سطوح کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا ارائه می دهد. دانشگاه ما در حالی که اخلاق مسیحی را حفظ می کند، برای همه، صرف نظر از پیشینه یا ایمان دانشجو، باز است.

بیشتر دانشکده‌ها و ساختمان‌های آن در بوداپست واقع شده‌اند، که یک مرکز جهانی دوستانه برای دانشجویان از سراسر جهان است.

3 دلیل برای مطالعه در اینجا

 1. آموزش تمرین محور که دانش آماده برای استفاده را فراهم می کند.
 2. کارکنان اختصاصی و دوستان دانشجوی داوطلب به دانشجویان بین المللی در بدو ورود و در طول تحصیلشان کمک می کنند.
 3. طیف گسترده ای از رویدادهای اجتماعی، اجتماعی و ورزشی به کاوش و لذت بردن از زندگی به عنوان دانشجوی دانشگاه کارولی گاسپار کمک می کند.

زندگی دانشجویی

در سطح دانشگاهی ، دانشجویان دانشگاه Károli Gáspár توسط اتحادیه دانشجویان (EHÖK) نمایندگی می شوند . وظایف اتحادیه دانشجویان شامل کمک به برقراری ارتباط بین دانشجویان ثبت نام شده و دانشگاه ، نمایندگی از علایق دانشجویان در آموزش عالی و امور دانشگاهی و همچنین در سازمان های منطقه ای و ملی است. EHÖK مجبور است همكاری اتحادیه های دانشجویی دانشكده ها را هماهنگ كند و همچنین در سازمان های بین المللی دانشجویی نیز عضویت دارد.

دانشگاه Károli Gáspár زندگی دانشجویی واقعاً فعال و در حال پیشرفت دارد. اتحادیه دانشجویی طیف گسترده ای از برنامه های فرهنگی و حرفه ای را برای دانشجویان ترتیب داده و ارائه می دهد. اتحادیه دانشجویی همه را تشویق می کند تا با اساتید و همرزمان مدرسه خود در خارج از دانشگاه ملاقات کنند ، به روابط دوستانه جدید و ایجاد روابط جدید بپردازند.

روزهای انجمن Károli در هر ترم قبل از استراحت پاییز و بهار برگزار می شود. در این مواقع ، سخنرانی های متنوعی برای دانشجویان برگزار می شود ، مربوط به رشته تحصیلی و حرفه های آینده آنها ، که توسط اساتید آنها و یا متخصصان شناخته شده رشته هایشان برگزار می شود. به عنوان مثال ، دانشجویان حقوق می توانند در سخنرانی هایی که توسط قاضیان ، وکلا یا دادستانانی برگزار می شود ، شرکت کنند که دوره شغلی خود را معرفی می کنند. آخرین روز این رویداد روز ورزش است که در آن شرکت کنندگان می توانند فوتبال ، هندبال ، بسکتبال ، والیبال بازی کنند یا زامبا را امتحان کنند. دانش آموزان شجاع تر حتی می توانند به نبرد پینت بال بپیوندند.

دانشجویان این دانشگاه می توانند در طیف گسترده ای از تیم های ورزشی آماتور در رشته های فوتسال ، بسکتبال ، هندبال ، والیبال یا واترپلو شرکت کنند. این تیم ها در مسابقات آماتوری که بین سایر دانشگاه ها و دانشکده ها برگزار می شود ، بازی می کنند. فرصت پیوستن برای همه ، حتی برای مبتدیان مطلق ، باز است. به غیر از فعالیت های ورزشی ، دانش آموزان این فرصت را دارند که رقص عامیانه مجارستانی را نیز یاد بگیرند.

دانشکده الهیات برنامه های معنوی بسیاری را برای دانشجویان ارائه می دهد ، زیرا زندگی فعال مذهبی / معنوی در دانشگاه مهم و مورد تشویق قرار می گیرد. در سالن اقامتگاه دانشجویی Ráday گروه های مطالعاتی کتاب مقدس هر هفته یک بار برای سرنشینان برگزار می شود. مناسبت های مشابهی توسط کشیش دانشگاه نیز برگزار می شود. خود دانشکده برنامه های مذهبی بیشتری را ارائه می دهد ، به عنوان مثال نماز جمعه ظهر روزهای هفته برگزار می شود و همچنین گروه های مختلف دعا با هماهنگی دانشجویان مشتاق دانشکده وجود دارد.

کالج مطالعات پیشرفته Bocskai István یک موسسه خودمختار است که دارای استانداردهای بالایی از آموزش حرفه ای است. هدف آن ارائه آموزش با کیفیت بالا ، حمایت از دانشجویان با استعداد و آموزش روشنفکران جوان با انگیزه و جاه طلب است. برای دستیابی به این اهداف ، اعضای کالج مطالعات پیشرفته در دو کارگاه بر اساس رشته تحصیلی خود فعالیت می کنند که موارد زیر است: حقوق عمومی یا خصوصی.

KAPSZLI یک سازمان غیر انتفاعی است که در سال 2004 تاسیس شده است. اعضای آن ، که در دانشگاه روانشناسی تحصیل می کنند ، به منظور معرفی علم روانشناسی به همه ، کنفرانس ها و رویدادهایی را برگزار و میزبانی می کنند. در طی این سخنرانی ها ، که اغلب توسط متخصصان شناخته شده رشته های مربوطه برگزار می شود ، موضوعات جالب کنونی و اکتشافات جدید در روانشناسی مورد بحث قرار می گیرد. علاوه بر این KAPSZLI دانشجویان را برای زندگی حرفه ای آینده خود آماده می کند.

هر سال KAPSZLI با 40 سخنرانی و بیش از 20-30 کارگاه آموزشی طی 3 روز یکی از بزرگترین کنفرانس مجارستان در زمینه روانشناسی را برگزار می کند. در طول سال سخنرانی های کوچکتر به صورت ماهانه برگزار می شود. مقدمات این سخنرانی ها از جمله طراحی صفحه و پوستر ، تماس با اساتید ، تبلیغات ، جستجوی اسپانسرها ، همه توسط اعضای KAPSZLI ، که دائما در تلاش برای بهبود سازمان خود هستند تنظیم شده است.

ما طیف گسترده ای از فرصت های بورسیه را ارائه می دهیم!

برای اطلاعات بیشتر لطفا به وب سایت ما مراجعه کنید.

ویژگی های پردیس

  بورسیه و بودجه

  برنامه بورس تحصیلی برای جوانان مسیحی

  ماموریت اصلی برنامه بورسیه تحصیلی برای جوانان مسیحی این است که امکان تحصیل در مجارستان را برای دانشجویان مسیحی جوانی که در مناطق بحرانی جهان زندگی می کنند و/یا به دلیل ایمانشان در کشورشان تهدید می شوند، فراهم کند.

  برای سال تحصیلی 2021/22، بورسیه تحصیلی برای شهروندان کشورهای زیر اعلام می شود: مصر، جمهوری لبنان، جمهوری عراق، دولت اسرائیل، فلسطین، جمهوری اسلامی پاکستان، جمهوری عربی سوریه، جمهوری کنیا، فدرال دمکراتیک جمهوری اتیوپی، جمهوری ارمنستان و نیجریه.

  بورس تحصیلی مسیحی کارولی

  دانشگاه کلیسای اصلاح‌شده کارولی گاسپار در مجارستان بورسیه‌ای ایجاد کرد تا فرصت تحصیل در مجارستان را برای دانشجویان مسیحی جوان از کشورهای خاصی در خاورمیانه، آسیا و آفریقا فراهم کند. این برنامه توسط دانشگاه Károli Gáspár تأمین مالی و مدیریت می شود.

  تعداد مکان های موجود: حداکثر به 5 متقاضی بورسیه تحصیلی اعطا می شود

  بورسیه مسیحی کارولی موارد زیر را پوشش می دهد: تحصیل بدون شهریه، کمک هزینه ماهانه به هزینه های زندگی، محل خوابگاه برای کل دوره بورس تحصیلی، بازپرداخت هزینه های سفر به / از کشور خود، بیمه پزشکی در مجارستان.

  بورسیه تحصیلی Stipendium Hungaricum

  متقاضیان برخی کشورها ممکن است این امکان را داشته باشند که برای برنامه بورسیه تحصیلی Stipendium Hungaricum که توسط دولت مجارستان تامین می شود، درخواست دهند. این بورسیه کل هزینه تحصیل، بودجه اقامت (یا کمک به هزینه های اقامت) و بیمه پزشکی در مجارستان را پوشش می دهد.

  این برنامه تحصیلی با بورسیه تحصیلی Stipendium Hungaricum برای شهروندان کشورهای زیر در دسترس است: آلبانی، الجزایر، آرژانتین، کامبوج، کیپ ورد، گرجستان، هند، اندونزی، ایران، عراق، اردن، کوزوو، دولت منطقه ای کردستان/عراق، قرقیزستان، لبنان، مولداوی، مونته نگرو، مراکش، میانمار، نامیبیا، مقدونیه شمالی، پاکستان، فلسطین، روسیه، سنگاپور، کره جنوبی، سودان، سوریه، تاجیکستان، تونس، ترکیه، ترکمنستان، اوکراین، ازبکستان، یمن

  مکان ها

  • Budapest

   H-1091 Budapest, Kálvin tér 9., , Budapest

   سوالات