Keystone logo
International Telematic University UNINETTUNO Doctorate in Business Administration - DBA
International Telematic University UNINETTUNO

Doctorate in Business Administration - DBA

Rome, ایتالیا

4 Years

زبان انگلیسی, زبان ایتالیایی, فرانسه

پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

مخلوط شده

مقدمه

Description of the course

دکترای مدیریت بازرگانی (DBA) به طور گسترده به عنوان یک مدرک معتبر به عنوان یک دکترای حرفه ای در تجارت و مدیریت شناخته می شود. این یکی از بالاترین سطوح صلاحیت موجود در مدیریت حرفه ای در نظر گرفته می شود. دوره ما ترکیبی از ماژول های تدریس شده در تئوری و عمل مدیریت پیشرفته و آموزش در روش ها و تکنیک های لازم برای انجام تحقیقات دکترا در تجارت و مدیریت است. DBA معمولاً چهار سال طول می کشد تا به صورت پاره وقت تکمیل شود، اما گزینه افزایش مدت زمان تعهدات کاری و زندگی چالش برانگیز است تا با تحصیلات شما تعادل برقرار کند. پس از تکمیل برنامه، عنوان "دکتر" را خواهید داشت.

Aims

هدف دکترای مدیریت بازرگانی (DBA) کمک به متخصصان حرفه‌ای است که می‌خواهند نحوه کار خود را ارتقا دهند، مشارکت دهند و تغییر دهند. هدف رویکرد ترکیبی اما عمدتاً آنلاین ما این است که به شما در یادگیری در حین کسب درآمد کمک کند و دانش جدید خود را در حین انجام DBA در تمرینات حرفه ای خود به کار ببرید.

Objectives

هدف این برنامه ارتقای قابلیت های حرفه ای، اعتبار و جایگاه شما است و شما از طریق اقدام پژوهی به تمرین کمک خواهید کرد. برای دستیابی به این هدف، شما همچنین در تحقیقات دانشگاهی شرکت خواهید کرد، مقالاتی را منتشر خواهید کرد و به مجموع دانش در حوزه انتخابی خود کمک خواهید کرد.

Program structure

ساختار برنامه Uninettuno DBA یک مدرک پاره وقت است که به صورت آنلاین و از طریق یک کارگاه مسکونی در سال های 1 و 2 مورد مطالعه قرار می گیرد. DBA در 2 مرحله ارائه می شود: مرحله آموزش و مرحله تحقیق.

مرحله آموزش داده شده سال های 1 و 2 را پوشش می دهد و دانش شما را در مدیریت توسعه می دهد و منجر به اعطای مدرک کارشناسی ارشد در تحقیقات تجاری می شود. با تکمیل دوره کارشناسی ارشد می توانید به مرحله DBA پیشرفت کنید.

The DBAStage

این مرحله بر تحقیقات مستقل شما با کمک و حمایت سرپرست شخصی شما متمرکز است. شما مهارت های تحقیقاتی توسعه یافته در دوره کارشناسی ارشد خود را تقویت خواهید کرد و یک پایان نامه دکترا در زمینه مورد علاقه خود یا سازمان خود ایجاد خواهید کرد.

نتیجه صدای زنده شما خواهد بود، جایی که کار شما توسط یک ممتحن خارجی مورد بررسی قرار می گیرد و شما این فرصت را خواهید داشت که در مورد کار خود بحث کنید.

Support

مدیر برنامه DBA محتوای آکادمیک را رهبری خواهد کرد و مربیان تجاری و سرپرستان دانشگاهی ما برای پشتیبانی مستقیم یک به یک در دسترس خواهند بود.

Who can Apply

شما به مدرک MBA یا مدرک کارشناسی ارشد معادل آن در یک رشته مرتبط با تجارت نیاز دارید. این می تواند کارشناسی ارشد، کارشناسی ارشد در زمینه فعالیت حرفه ای مرتبط با تجارت باشد، و من حداقل پنج سال تجربه حرفه ای مرتبط دارم. شما همچنین باید در ظرفیت حرفه ای که برای تحصیل پیشنهاد می کنید، استخدام شوید. شما همچنین می توانید خوداشتغالی باشید. اگر شاغل هستید، باید موافقت رسمی و همکاری فعال سازمانی را که قرار است مطالعات DBA در آنجا انجام شود، داشته باشید.

Scientific Committee

  • پروفسور وینسنت انگلیسی (5ive Global Business and Education Consultants)
  • Professor Marco De Marco (International Telematic University UNINETTUNO)
  • Professor Francesca Maschio (International Telematic University UNINETTUNO)
  • پروفسور مارک کشین (5ive Global Business and Education Consultants)
  • پروفسور جیسون پالفرامن (5ive Global Business and Education Consultants)
  • Professor Alberto Romolini (International Telematic University UNINETTUNO)

پذیرش ها

برنامه درسی

امکانات

درباره مدرسه

سوالات