Keystone logo
International School for Advanced Studies (SISSA)

International School for Advanced Studies (SISSA)

International School for Advanced Studies (SISSA)

مقدمه

درباره SISSA

مدرسه که در آن تمرین به معنی تحقیق

SISSA، مدرسه بین المللی مطالعات پیشرفته، در سال 1978 تاسیس شد و یک مرکز علمی از برتری در صحنه آکادمیک ملی و بین المللی است. واقع در ایتالیا، در شهرستان از تریست، ویژگی های آن 67 استادان، حدود 130 پس از اسناد، 245 دانشجوی دکترا و 95 کارکنان اداری فنی. واقع در کارست خوش منظره و زیبا بلند، مدرسه توسط یک پارک 25 هکتاری احاطه شده است، ارائه می دهد و یک نمایش خیره کننده از خلیج تریست.

سه حوزه اصلی پژوهش SISSA هستند فیزیک, علوم اعصاب و ریاضیات.

همه کار علمی انجام شده توسط محققان SISSA انجام به طور منظم در مجلات بین المللی با ضریب تاثیر بالا منتشر شده است، و اغلب در مجلات علمی معتبر ترین مانند طبیعت و علم. مدرسه نیز کشیده شده تا بیش از 150 توافقنامه همکاری با مدارس پیشرو در جهان و موسسات تحقیقاتی.

سطح کیفیت تحقیق است که بیشتر توسط این واقعیت است که در زمینه رقابتی از طرح بودجه اروپا SISSA دارای موقعیت بالا در میان موسسات علمی ایتالیایی از نظر کمک های مالی پژوهش به دست آمده در ارتباط با تعدادی از محققان و استادان را تایید کرد. چنین رهبری را نیز باید در نظر توانایی SISSA برای به دست آوردن بودجه دیده می شود، هر دو از بخش خصوصی و دولتی، مانند سر و چاپگر.

همانطور که برای ارزیابی ملی کیفیت تحقیقات مربوط به تمام دانشگاه ها و موسسات علمی، SISSA کردم نمرات بالا در ریاضیات و علوم اعصاب، و اولین بار در میان بخش های متوسط ​​در زمینه علوم فیزیکی است.

امکانات

به لطف تنظیمات فوق العاده خود را در حومه شهر دست نخورده از تریست کارست، پارک شگفت انگیز در سراسر مدرسه یک مکان دوست داشتنی برای پیاده روی بروید و لذت بردن از مشاهده بیش از شهر و در تریست خلیج فارس است.

در محوطه دانشگاه SISSA شما می توانید برخی از امکانات، مانند تئاتر / سالن، سالن ورزش و خیلی بیشتر، که اقامت خود را در مدرسه را حتی بیشتر لذت بخش.

همه دانشجویان و محققان نیز حق استفاده از امکانات که برای کار خود بسیار مهم است. یکی از این امکانات کتابخانه، که دسترسی به تمام نشریات علمی مهم ترین پوشش تمام زمینه های تحقیقاتی در SISSA می دهد است. در محوطه دانشگاه، مجلات به صورت آنلاین نیز آزادانه در دسترس در نسخه الکترونیکی خود هستند.

آزمایشگاه های تحقیقاتی

برای فعالیت های تحقیقاتی خود، گروه های آزمایشی از SISSA می توانید چندین آزمایشگاه استفاده کنید. آزمایشگاه نوروبیولوژی استفاده از ابزارهای پیشرفته برای تحقیقات فیزیولوژیکی، تجزیه و تحلیل توالی DNA، و ابزار دقیق زیست شناسی مولکولی. این منطقه همچنین با استفاده از رایانه های پیشرفته و نرم افزار برای مدل سازی مولکولی، و برای مطالعه دستگاه های زیستی الکترونیکی ترکیبی. انواع پیشرفته از نرم افزار برای مطالعه بینایی ماشین زیست شناسی الهام در حال استفاده هستند. امکانات میکروسکوپ از منطقه نوروبیولوژی عبارتند از: یک میکروسکوپ الکترونی، دو میکروسکوپ کانفوکال و میکروسکوپ فلورسنت متعدد است.

امکانات از آزمایشگاه علوم اعصاب شناختی عبارتند از: کابین آزمون برای آزمایش روان با بزرگسالان و کودکان با استفاده از گفتار پیچیده مصنوعی؛ یک تئاتر مجازی برای ارائه صحنه های بصری به آزمون فرآیندهای استدلال در کودکان؛ با چگالی بالا برانگیخته ضبط بالقوه برای انجام تصویربرداری عصبی در کودکان و بزرگسالان. یک آزمایشگاه عصب مجهز برای تحریک مغناطیسی transcranical. دیگر highpoints روش شامل آزمایشگاه حس لامسه، که به بررسی اساس عصبی حس استفاده از یک ماتریس 100 میکروالکترودها در کورتکس مغز؛ این گروه همچنین نظارت بر فعالیت نورونی اساسی تصمیم گیری ادراکی در رفتار حیوانات.

فناوری اطلاعات و خدمات کامپیوتری

منابع عظیم برای محاسبات علمی در SISSA در دسترس هستند. خدمات شامل ایمیل، میزبانی وب، سیستم های فایل توزیع شده، دسترسی به اینترنت بی سیم و از راه دور، دروس و امکانات پژوهشی و محاسبات با کارایی بالا. SISSA حفظ تعداد زیادی از سرورها تعداد خرد پیوسته است که با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

SISSA به GARR، شبکه تحقیقات ایتالیایی متصل شده، و ارتباط با مراکز اصلی ملی و بین المللی فوق العاده محاسبات.

مکان ها

  • Trieste

    Scuola Internazionale Superiore di Studi Avanzati via Bonomea, 265 , 34136, Trieste

    سوالات