Keystone logo
International Max Planck Research School on Cellular Biophysics

International Max Planck Research School on Cellular Biophysics

International Max Planck Research School on Cellular Biophysics

مقدمه

موسسه ماکس پلانک

مدرسه بین المللی تحقیقات ماکس پلانک (IMPRS) در زمینه معماری و پویایی زیر سلول (IMPRS-CBP) یک برنامه آموزش دکترا بین المللی است که توسط م Instituteسسه بیوفیزیک ماکس پلانک ، دانشگاه گوته فرانکفورت و دانشگاه یوهانس گوتنبرگ ماینتس برگزار می شود. بیوفیزیک علمی میان رشته ای است که از تئوری ها و روش های فیزیک برای درک پدیده های بیولوژیکی استفاده می کند. ماموریت ما این است که دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد را برای مقابله با یکی از چالش های بیولوژیکی نهایی آموزش دهیم: به دست آوردن یک درک کامل از سلول در سطح مولکولی.

ما به دنبال جذب دانشجویانی هستیم که دارای زمینه های کارشناسی قوی در علوم کمی (به خصوص فیزیک و ریاضیات) و علاقه مند به استفاده از مهارت های خود برای پرداختن به سوالات برجسته در تحقیقات بیولوژیکی و پزشکی هستند.

دانشکده IMPRS-CBP متشکل از حدود 30 دانشمند تحقیق بسیار متعهد ، رهبران گروه ، مدیران MPI و اساتید عمدتاً از سه م :سسه است: دانشگاه گوته فرانکفورت (GU) ، دانشگاه یوهانس گوتنبرگ ماینتس (JGU) و موسسه بیوفیزیک ماکس پلانک (MPIBP) هشت موسسه مرتبط با چهار دانشکده در GU در IMPRS-CBP وجود دارد. این مutesسسات ، و همچنین م Instituteسسه مطالعات پیشرفته فرانکفورت (FIAS) و MPIBP ، در حال حاضر در قلب "شهر علم شهر فرانکفورت ریدبرگ" ، یک مرکز عملکرد بالا در منطقه دانش راین-اصلی واقع شده اند. امروز در پردیس ریدبرگ تحقیق در مورد کاربردهای شیمیایی ، بیوشیمیایی و فیزیکی فردا در حال انجام است. در آینده ، گروه ها و رشته های علوم طبیعی در GU جایگاه خود را در اینجا پیدا می کنند.

در JGU دو موسسه مرتبط با دو دانشکده در IMPRS-CBP درگیر هستند. به دلیل همجواری جغرافیایی و همچنین موضوعی بین گروه های تحقیقاتی مستقر در فرانکفورت و ماینتس ، همکاری های نزدیک و یک محیط تحقیقاتی زنده از قبل بین دو سایت ایجاد شده است.

این برنامه آموزش مفاهیم و تکنیک ها برای کشف ساختار ، عملکرد و فعل و انفعالات کلان مولکولهای کلیدی سلول ، کنترل فرآیندهای سلولی و چند سلولی در سطح مولکولی و ژنوم گسترده و همچنین توسعه روش های تصویربرداری و این فرایندها را مدل کنید. علاوه بر این ، برنامه درسی طیف گسترده ای از مهارت های قابل انتقال را شامل می شود و شامل مشاوره چند مرحله ای شغلی است ، به طور خاص با هدف آماده سازی دانشجویان دکترا برای چالش های حرفه حرفه ای در بازار جهانی ، چه در دانشگاه ، صنعت یا فراتر از آن.

مفهوم تدریس بر اساس سه رکن اساسی آموزش تحصیلات تکمیلی است:

 1. آموزش از طریق تحقیق
 2. دوره ها و کارگاه های آموزشی در زمینه مهارت های فنی و قابل انتقال
 3. شبکه سازی در یک جامعه بین المللی از متخصصان علمی

ساختار این برنامه در آموزش مقدماتی بلافاصله پس از استخدام متشکل از یک دوره آموزشی سه هفته ای و به دنبال آن مجموعه ای از سه چرخش آزمایشگاهی (مرحله 1) است. فاز 2 شامل Ph.D. تحقیقات پایان نامه ، شبکه های حرفه ای و بررسی منظم پیشرفت (جلسات TAC) ، و همچنین دوره های اضافی مهارت های فنی یا قابل انتقال و تجربه تدریس اختیاری.

دکترای بین المللی برنامه

International Max Planck Research School on Cellular Biophysics (IMPRS-CBP) از دانشجویان عالی تحصیلات تکمیلی علوم زندگی دعوت می کند تا برای Ph.D با بودجه کامل درخواست دهند. موقعیت ها

IMPRS-CBP یک برنامه آموزش دکترا بین المللی است که توسط م Instituteسسه بیوفیزیک ماکس پلانک ، دانشگاه گوته فرانکفورت و دانشگاه یوهانس گوتنبرگ ماینتس برگزار می شود.

ماموریت ما این است که دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد را برای مقابله با یکی از چالش های بیولوژیکی نهایی آموزش دهیم: درک اینکه چگونه معماری زیر سلول پیچیده ای از توابع مولکولی منفرد ایجاد می شود که به طور هماهنگ عمل می کنند.

قبل از انتخاب آزمایشگاه خود ، در سه چرخش آزمایشگاهی درباره دانشکده ، تجهیزات و پروژه های ما بیشتر بدانید!

تاریخ پایان برنامه 15 مه 2021 است.

ما به شما پیشنهاد می کنیم:

 • تجهیزات پیشرفته برای تحقیق در زمینه بیوفیزیک: امکانات میزبان موسسه شرکت کننده ما برای Cryo-EM ، کریستالوگرافی اشعه ایکس ، NMR ، طیف سنجی جرمی و میکروسکوپ نوری پیشرفته.
 • یک تنظیم بین رشته ای: محققان زیست شناسی ساختاری ، زیست شناسی سلولی ، زیست عصبی ، زیست شناسی مولکولی و زیست شناسی محاسباتی در دانشگاه ما با پیوندهای نزدیک به دانشکده پزشکی کار می کنند.
 • شرایط عالی چارچوب: ما دکترا را با بودجه کامل ارائه می دهیم. موقعیت ها و کمک ها در کلیه امور سازمانی
 • فرصتی برای ایجاد شبکه های پایدار: حدود 30 دانشمند تحقیق بسیار متعهد ، رهبران گروه ، مدیران MPI و اساتید از موسسات شرکت کننده دانشکده ما را تشکیل می دهند.
 • منطقه ای جذاب و قابل زندگی: فرانکفورت / ماین یک مرکز علمی ، مالی و فرهنگی بین المللی است.
 • دکترای تخصصی جامعه: دانشجویان سالی یکبار پذیرفته می شوند و به طور مشترک در دوره های تحصیلات تکمیلی شرکت می کنند.

مکان ها

 • Frankfurt

  Max-von-Laue-Str. 3 D-60438 Frankfurt am Main, , Frankfurt

  • Frankfurt

   Frankfurt, آلمان

   • Mainz

    Saarstraße,21, 55122, Mainz

    سوالات