Keystone logo
International Anti-Corruption Academy (IACA)

International Anti-Corruption Academy (IACA)

International Anti-Corruption Academy (IACA)

مقدمه

به آکادمی بین المللی مبارزه با فساد خوش آمدید

International Anti-Corruption Academy (IACA) یک سازمان بین المللی است که در لاکسنبورگ اتریش مستقر است. این اولین م institutionسسه جهانی در نوع خود است که برای غلبه بر کاستی های فعلی در دانش و عملکرد در زمینه مبارزه با فساد اختصاص داده شده است و به دنبال توانمندسازی متخصصان برای چالش های فردا است. آکادمی آموزش های استاندارد و اختصاصی ، برنامه های تحصیلی دانشگاهی ، فرصت هایی برای گفتگو و شبکه سازی ، و فعالیت های اندیشکده و معیارهای مبارزه با فساد را ارائه می دهد. این یک رویکرد جدید و جامع برای آموزش و تحقیقات ضد فساد ارائه می دهد ، آموزش های ضد فساد را برای تمرین کنندگان از همه بخش های جامعه ارائه و تسهیل می کند ، و به طیف گسترده ای از ذینفعان پشتیبانی و کمک فنی می کند. همکاری بین المللی ، به اشتراک گذاری دانش و تجربیات و حمایت متقابل جنبه های اساسی دستور IACA هستند. این سازمان توسط INTERPOL ، دفتر مواد مخدر و جرایم سازمان ملل متحد (UNODC) ، دفتر مبارزه با کلاهبرداری اروپا (OLAF) ، جمهوری اتریش و سایر ذینفعان آغاز به کار کرد. این سازمان در 8 مارس 2011 به یک سازمان بین المللی تبدیل شد و در حال حاضر دارای 78 حوزه انتخابیه از جمله چهار سازمان بین المللی است. IACA ناظر مجمع عمومی سازمان ملل متحد ، GRECO ، ECOSOC و سازمان بین المللی مهاجرت (IOM) است و صراحتاً توسط مجموعه ای از قطعنامه های بین المللی مورد استقبال قرار گرفته است. IACA تنوع جغرافیایی و فرهنگی را رعایت می کند و به دنبال مشارکت گسترده با نهادهای بخش خصوصی و دولتی ، سازمان های بین المللی و غیر دولتی و جامعه مدنی است. این سازمان به همراه این شرکا برای سازماندهی دوره های آموزشی مبارزه با فساد همکاری می کند و در سایر رویدادهای بین المللی به عنوان حامی یا ارائه دهنده تخصص مشارکت می کند. علاوه بر این ، رئیس IACA ، اعضای هیئت علمی و نمایندگان ارشد به طور منظم (مهمان) سخنرانی می کنند و در مشاوره ها و گروه های کاری بین المللی ، هیئت های مشاوره ، کنفرانس ها و جلسات مبارزه با فساد شرکت می کنند. در ارائه آموزش و تحقیقات ضد فساد ، IACA از یک حرکت بی وقفه به سمت تعالی ، روحیه نوآوری و تعهد خود برای دسترسی به افراد از سراسر جهان استفاده می کند.

رویکرد ما

آموزش مبارزه با فساد در دهه های اخیر در بهترین حالت موقتی بوده و اغلب فاقد تخصص و چارچوب جامع است. این کشور از خاص گرایی آموزشی و در برخی موارد حتی تجزیه طلبی رنج برده است ، بنابراین نتایج محدودی را در دراز مدت ارائه می دهد. در پاسخ به این کاستی ها ، رویکرد جامع IACA طراحی شد. رویکردی بین المللی در زمینه تهیه غذا در گوشه و کنار جهان و رعایت تنوع منطقه ای. بین رشته ای در حصول اطمینان از این که هر جنبه موضوعی فساد ، دانشگاهی و عملی در نظر گرفته می شود. بین بخشی در ارتباط پزشکان با محققان ، بخش دولتی با بخش خصوصی ، دانشگاهیان با جامعه مدنی ؛ یکپارچه ، در ارائه دانش و ابزارهای کاربردی قابل اجرا در نقاط مختلف جهان ؛ و پایدار ، در ارائه راه حل های پایدار. برای موثر بودن کار مبارزه با فساد ، پزشکان باید از حوزه تخصص خود خارج شوند تا نحوه درهم تنیده شدن این تهدید را به درستی درک کرده و از دانش سایر زمینه ها و همچنین همتایان مختلف خود استفاده کنند. برای یک استراتژی کامل مبارزه با فساد در هر سیستم ، جامعه یا بنگاه اقتصادی ، جنبه های مختلف باید در نظر گرفته شود ، سیاست های بین بخشی مورد ارزیابی قرار گیرد و روش های بین المللی و خاص کشور مورد بررسی دقیق قرار گیرد.

51cb676acaa7c
51cb6740977ad

ماموریت ما

مأموریت اصلی ما ارائه و تسهیل آموزش و آموزش ضد فساد برای متخصصان و تمرین کنندگان از همه بخش ها است. ما تحقیقات و بسترهایی را برای گفتگو و ایجاد شبکه ارائه می دهیم که با گرد هم آوردن متخصصان میدانی امکان توسعه استراتژی ها و دستورالعمل های اساسی و پایدار را فراهم می آورد. برنامه های درسی جامع ما طیف وسیعی از رشته ها را پوشش می دهد و مناطق مختلف جهان را پوشش می دهد. علاوه بر این ، ما درک ماهیت مقطعی و ویرانگر فساد را پیش می بریم و بنابراین خواستار زمینه سازی گسترده تری می شویم. ما مسئولیت اجتماعی همه بخش ها و تغییر نگرش ها در این زمینه را تشویق می کنیم. ما به شدت به همکاری بین المللی ، گفتگوی مستقیم و مشارکت های گسترده به عنوان ابزاری برای تبادل تخصص و همبستگی بیشتر در مبارزه با فساد متعهد هستیم. شبکه فارغ التحصیلان ما امکان به اشتراک گذاری مداوم تجربیات و بهترین شیوه ها ، کمک فنی متقابل و آخرین دانش را فراهم می آورد. ما فارغ التحصیلان خود را به عنوان سفیر و به عنوان بخشی از یک اتحاد جهانی فساد در حال رشد در نظر می گیریم.

چشم انداز ما

ما یک خیر ناپذیر را مشاهده می کنیم! فساد به عنوان یک حق اساسی برای همه جوامع ما است. بنابراین ، چشم انداز ما این است که به طور قابل توجهی در مبارزه جهانی با فساد سهیم باشیم و به موسسه آموزشی پیشرو در تبلیغ آن تبدیل شویم. ما یک مرکز برتری بین المللی ، نوآورانه و دارای شهرت جهانی هستیم که متخصصان را توانمند می کند. ما اهداف کنوانسیون سازمان ملل متحد علیه فساد را پیش می بریم ، حاکمیت قانون را ارتقا می دهیم و از دولت ها ، سازمان ها ، شرکت ها و سایر ذینفعان پشتیبانی و کمک فنی می کنیم. از آنجا که فساد مرز نمی شناسد ، همه کشورها و بخش های جامعه را تحت تأثیر قرار می دهد و تنها با روشهای آموزشی سنتی قابل رفع نیست ، چشم انداز ما این است که با یک پدیده جهانی با رویکردی جدید و جامع مقابله کنیم. این رویکرد عبارت است از:

  • بین المللی - رعایت تنوع منطقه ای ، خدمات رسانی به گوشه و کنار جهان و پیش بینی گسترده ترین دامنه ممکن
  • بین رشته ای- ارائه دانش و تخصص در زمینه های مختلف دانشگاهی و غیر دانشگاهی
  • بین بخشی-تأمین کننده همه بخشهای جامعه
  • یکپارچه - با ارائه دانش و ابزار نظری و عملی ، فاصله بین نظریه و عمل را برطرف کنید
  • پایدار- تلاش برای راه حل ها و خدمات بلند مدت و طولانی مدت

ارزش های ما

ارزش های ما نشان دهنده شیوه های ما است. ما صداقت ، اعتبار ، مسئولیت پذیری ، شفافیت ، ارزش های اخلاقی و سیستم های مبتنی بر شایستگی را در بالاترین درجه رعایت می کنیم. بی طرفی و حفظ موقعیت بی طرفانه نیز ارزشهای اصلی ما هستند. تمام کارهای ما باید توسط برتری هدایت شود. ما به روابطی که با دانش آموزان ، کارکنان و ذینفعان خود ایجاد کرده ایم ، اهمیت می دهیم. ما تلاش می کنیم تنوع جغرافیایی را تضمین کنیم. ارزشهای ما مطابق با اسناد اصلی بین المللی مبارزه با فساد و اعلامیه جهانی حقوق بشر است. ما از نظر نهادی و شخصی به این ارزشها وفادار هستیم و متعهدانه مسئولیت پایبندی به آنها را بر عهده می گیریم.

مکان ها

مکان ها
  • International Anti Corruption Academy Muenchendorfer Strasse 2 Laxenburg, 2361, Laxenburg

سوالات