Keystone logo
Institute of Science and Technology Austria (ISTA)

Institute of Science and Technology Austria (ISTA)

Institute of Science and Technology Austria (ISTA)

مقدمه

مؤسسه علم و فناوری اتریش (ISTA) یک مؤسسه بین‌المللی جوان است که به تحقیقات پایه و تحصیلات تکمیلی در علوم طبیعی و ریاضی اختصاص دارد که در Klosterneuburg در حومه وین واقع شده است.

ISTA متعهد به انجام تحقیقات در سطح جهانی است. تا سال 2026، حداکثر 90 گروه تحقیقاتی در یک محیط بین المللی پیشرفته تحقیقاتی را انجام خواهند داد.

یکی از ویژگی های برنامه دکترای ISTA ، تجربه مشترک تحصیلات تکمیلی است. مرحله اولیه کاوش، مواجهه گسترده با رویکردها و مشکلات علمی مهم را تشویق می کند. این به دانشجویان اجازه می دهد تا پایه محکمی برای تحقیقات فشرده در مرحله دوم برنامه دکترا ایجاد کنند.

123859_IST_Austria_aerial-2_resized.jpg

تقدیم به تحقیقات علوم پایه

استراتژی استخدام هیئت علمی ISTA با شعار مردم قبل از منطقه خلاصه شده است. کیفیت قبل از سرعت . ما متعهد شده‌ایم تا بهترین ذهن‌های جهان را به ISTA بیاوریم تا تحقیقات علوم پایه پیشرفته را دنبال کنند. این مؤسسه در سال 2009 افتتاح شد و تا سال 2026 به حدود 90 گروه تحقیقاتی افزایش خواهد یافت. این حرکت هیجان انگیز توسط هر دانشمندی که به تیم ما اضافه شده است، از جمله هر دانشجوی دکترا، به جلو هدایت می شود.

جامعه علمی بین المللی و متنوع

دانشمندان ما، از استادان گرفته تا فوق دکترا گرفته تا دانشجویان، از تمام گوشه و کنار جهان هستند که بیش از 80 ملیت مختلف را نمایندگی می کنند و بر اساس تحقیقات و مدارک کسب شده از بهترین موسسات و دانشگاه های علمی جهانی هستند.

انگلیسی زبان

ما در سراسر موسسه از زبان انگلیسی به عنوان زبان آموزش و ارتباط استفاده می کنیم.

بین رشته ای

برنامه تحصیلات تکمیلی ما با آموزش جامع مدرن با تمرکز ویژه بر بین رشته ای مشخص می شود .

آموزش پژوهشی برش

دانشجویان از نزدیک با اعضای هیئت علمی برجسته در گروه های تحقیقاتی کوچک کار می کنند و به امکانات درجه یک دسترسی دارند . دانشجویان قبل از عضویت در یک گروه ، سال اول را برای تکمیل دوره های درسی و دوره های آموزشی می گذرانند.

این مرحله اول اکتشاف به دانشجویان این امکان را می دهد تا مطمئن شوند که موضوع تحقیق ، و همچنین گروه تحقیق ، بهترین تطابق برای آنها قبل از شروع تحقیقات عمیق پایان نامه در مرحله دوم است.

ورود با لیسانس یا کارشناسی ارشد

ما از دانشجویان دارای لیسانس یا کارشناسی ارشد علوم استقبال می کنیم تا در برنامه دکتری ما شرکت کنند.

7 مسیر مطالعه

هفت مسیر تحصیل دکترا وجود دارد:

 • زیست شناسی
 • شیمی و مواد
 • علوم کامپیوتر
 • علوم داده و محاسبات علمی
 • ریاضیات
 • علوم اعصاب
 • فیزیک

گروه های تحقیقاتی

 • 60 گروه تحقیقاتی در سال 2022
 • 90 گروه تحقیقاتی تا سال 2026

واحدهای خدمات علمی

واحدهای خدمات علمی (SSUs) از نیازهای تحقیقاتی دانشمندان پشتیبانی می کنند. SSU های زیر توسط ISTA میزبانی می شوند:

 • تسهیلات زیست تصویربرداری
 • مرکز میکروسکوپ الکترونی
 • کتابخانه
 • تسهیلات علوم زندگی
 • فروشگاه ماشین میبا
 • تسهیلات ساخت نانو
 • تسهیلات بالینی
 • محاسبات علمی

منابع مالی

در تمام زمینه های تحقیقاتی،تامین مالی موضوع بسیار مهمی است. ISTA برای حمایت از همه محققان خود به منابع مالی متنوع متکی است. دفتر کمک هزینه برای حمایت از دانشمندان ISTA که مایل به درخواست بودجه خارجی هستند، وجود دارد.

دانشجویان دکترا توسط ISTA استخدام می شوند و حقوق رقابتی بین المللی و پوشش کامل تامین اجتماعی دریافت می کنند. همچنین دانشجویان برای شرکت در کنفرانس ها و کارگاه های علمی در طول تحصیل از حمایت مالی برخوردار می شوند.

موسسه كلوكوكیا

کنفرانس هفتگی موسسه سمینار اصلی تحقیقاتی در ISTA است. دانشمندان از سراسر جهان و از سراسر رشته های علوم طبیعی دعوت می شوند تا آخرین یافته های خود را ارائه دهند.

ارزیابی موسسه

بطور منظم ، این موسسه توسط پنل های بین المللی بررسی متشکل از دانشمندان برجسته از سراسر جهان (از جمله برندگان جوایز نوبل) بازدید می شود تا یک ارزیابی مستقل از این موسسه ایجاد کند.

شغل

فارغ التحصیلان برجسته ما پس از تحصیل در مقطع دکترا در ISTA به مشاغل موفقی ادامه داده اند.

دانشجویان دکتری از طریق برنامه های مربیگری و پیشرفت شغلی ما که بر آموزش مهارت های قابل انتقال برای دانشگاه ها و خارج از کشور متمرکز می شوند ، پشتیبانی می کنند. در طول تحصیل ، دانشجویان دکترا توسط خدمات شغلی پشتیبانی می شوند ، که مشاوره و آموزش شغلی را در اختیار شما قرار می دهد.

همچنین گفتگوهای منظم TWIST وجود دارد که توسط دفتر انتقال فناوری سازماندهی شده است ، که هدف آنها حمایت از پژوهشگران در توسعه تجاری و استفاده از نتایج تحقیقات آنها است.

فارغ التحصیلان ما کجا می روند؟

این اینفوگرافیک نشان می دهد که فارغ التحصیلان ما پس از فارغ التحصیلی به کجا می روند.

IST-Austria_Where-do-alumni-go_piechart-e1541512843946.png

ISTA کجاست؟

این موسسه فقط 25 دقیقه با اتوبوس از وین فاصله دارد که به طور مداوم به عنوان یکی از بهترین شهرهای جهان برای زندگی انتخاب می شود. دانشجویان ما زندگی در Klosterneuburg ، منطقه ای آرام با جنگل های زیبا و یا درست در شلوغی وین. ما همچنین در دانشگاه چند گزینه مسکن داریم .

مکان ها

 • Klosterneuburg

  Am Campus,1, 3400, Klosterneuburg

سوالات