Keystone logo
Institute of Development Studies

Institute of Development Studies

Institute of Development Studies

مقدمه

Institute of Development Studies (IDS) تحقیق ، یادگیری و تدریس در کلاس جهانی را ارائه می دهد که دانش ، عمل و رهبری مورد نیاز برای توسعه عادلانه و پایدار در سطح جهان را متحول می کند.

از طریق مشارکت های عادلانه و پایدار ، ما با دولت ها ، بنیادهای بشردوستانه ، سازمان های غیردولتی ، دانشگاهیان و جامعه مدنی کار می کنیم تا رویکردهای تغییرات اجتماعی ، سیاسی و اقتصادی مترقی را از راه هایی تغییر دهیم که در نهایت باعث ایجاد تغییر در زندگی مردم شود.

ما به مشارکتهای نوآورانه کمک کرده ایم که میلیونها دلار درآمد مالیاتی اضافی در آفریقا ایجاد کرده است و می تواند در توسعه ملی کشورها سرمایه گذاری مجدد کند. ما تلاش کرده ایم تا راه حل هایی برای مشکلات زیست محیطی ارائه دهیم که بر پایه دانش و شیوه مردم محلی بنا شده است. ما نقش جوامع محلی را در خاتمه دادن به بیماریهای همه گیر کشنده مانند ویروس ابولا برجسته کرده ایم. ما صدها رهبر و قهرمان استثنایی از جمله رهبران سیاسی ، سفیران کشور و مقامات دولتی ، رهبران جامعه مدنی و کارآفرینان را پرورش داده ایم.

شهرت ما برای تحقیقات و چشم انداز بین المللی در رتبه دوم قرار ندارد و در عملکرد ما در آخرین رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS منعکس شده است، جایی که ما برای هفتمین سال متوالی به همراه دانشگاه ساسکس رتبه اول را در مطالعات توسعه در جهان کسب کرده ایم. .

درباره چشم انداز و استراتژی ما بیشتر بدانید
درباره تأثیرات ما در بررسی سالانه ما بیشتر بخوانید

200595_IDS_Building_Dec21_006.jpg

با رهبران جهان در مطالعات توسعه مطالعه کنید و پتانسیل خود را برای متحول کردن جهان با دکترای ما توسط تحقیق درک کنید.

دکترا در مطالعات توسعه توسط تحقیقات، مدرک تحقیقاتی پیشرفته IDS است. پس از حداقل سه سال تحصیل، بر اساس تکمیل تحقیقات اصلی و قابل توجه در زمینه مطالعات توسعه - که از طریق پایان نامه کتبی ارزیابی می شود، به داوطلبان اعطا می شود.

مکان ها

  • Brighton

    Institute of Development Studies Library Road Brighton BN1 9RE UK, , Brighton

سوالات