Keystone logo
Institute of Development Studies

Institute of Development Studies

Institute of Development Studies

مقدمه

Institute of Development Studies (IDS) تحقیقات، یادگیری و آموزش در سطح جهانی را ارائه می‌کند که دانش، اقدام و رهبری مورد نیاز برای توسعه عادلانه‌تر و پایدارتر در سطح جهانی را تغییر می‌دهد.

از طریق مشارکت‌های عادلانه و پایدار ، ما با دولت‌ها، بنیادهای بشردوستانه، سازمان‌های غیردولتی، دانشگاهیان و جامعه مدنی کار می‌کنیم تا رویکردها را برای تغییرات مترقی اجتماعی، سیاسی و اقتصادی به شیوه‌هایی تغییر دهیم که در نهایت در زندگی مردم تفاوت ایجاد کند.

ما به تقویت مشارکت‌های نوآورانه کمک کرده‌ایم که میلیون‌ها دلار درآمد مالیاتی اضافی در آفریقا ایجاد کرده است که می‌تواند در توسعه ملی کشورها سرمایه‌گذاری مجدد شود. ما برای ارائه راه‌حل‌هایی برای مشکلات زیست‌محیطی که مبتنی بر دانش و عملکرد مردم محلی است، کار کرده‌ایم. ما نقش جوامع محلی را در پایان دادن به همه گیری های مرگبار مانند ویروس ابولا برجسته کرده ایم. ما صدها رهبر و قهرمان استثنایی توسعه از جمله رهبران سیاسی، سفیران کشور و مقامات دولتی، رهبران جامعه مدنی و کارآفرینان را پرورش داده‌ایم.

شهرت ما برای تحقیقات و چشم انداز بین المللی در رتبه دوم قرار ندارد و در عملکرد ما در آخرین رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS منعکس شده است که در آن ما به همراه دانشگاه ساسکس در رتبه اول مطالعات توسعه در جهان قرار داریم. همچنین بر اساس گزارش 2019 Global Go To Think Tank Index، ما به عنوان اتاق فکر توسعه بین المللی شماره یک رتبه بندی شده ایم.

درباره چشم انداز و استراتژی ما بیشتر بدانید
درباره تأثیرات ما در بررسی سالانه Rev سالانه ما بیشتر بخوانید

164899_PCampusLg-17SU1.png

مکان ها

مکان ها
  • Institute of Development Studies Library Road Brighton BN1 9RE UK, , Brighton

سوالات