Keystone logo
Institute For Doctoral Studies In The Visual Arts

Institute For Doctoral Studies In The Visual Arts

Institute For Doctoral Studies In The Visual Arts

مقدمه

Institute For Doctoral Studies In The Visual Arts ( IDSVA ) دکترای فلسفه و تئوری هنر را برای هنرمندان ، متصدیان و متفکران خلاق طراحی کرده است. دفتر مرکزی این م Instituteسسه در پورتلند ، ماین است. ماموریت ما این است که یک مدرسه تحصیلات تکمیلی را ارائه دهیم که آموزش فلسفه ، زیبایی شناسی ، نظریه هنر و رشته های مشابه مربوط به هنرهای تجسمی را ارائه می دهد. این مأموریت شامل ارائه تحصیلات دکترا به دارندگان MFA یا مدرک کارشناسی ارشد در یک زمینه مرتبط ، اعطای مدارک دکترا و در غیر این صورت ارائه آموزش و آموزش مرتبط با هنر است.

به طور سنتی وزارت امور خارجه به عنوان مدرک ترمینال برای هنرمندان استودیو خدمت کرده است. این درجه هنرمندان استودیو را در مهارت های لازم برای تمرین موفقیت آمیز هنری آموزش داده و هنرمندان را برای تدریس در برنامه های هنری استودیوی کالج و دانشگاه آماده کرده است. با این حال ، در بین هنرمندان و مربیان امروزی این احساس قوی وجود دارد که آموزش فراتر از MFA و درجات مشابه به نفع بسیاری از هنرمندان ، معماران ، متصدیان و دانشمندان خلاق است ، به ویژه کسانی که با مسائل پیرامون رسانه ها و فرهنگ معاصر دست و پنجه نرم می کنند. Institute For Doctoral Studies In The Visual Arts برنامه درسی پیشگامان Institute For Doctoral Studies In The Visual Arts --- آموختن آموزش از راه دور با اقامتگاههای فشرده --- به متخصصان هنر کار اجازه می دهد بورس تحصیلی پیشرفته دقیق را بدون نیاز به قطع یا کنار گذاشتن شغل تدریس ، تمرین هنری یا سایر حرفه های خود دنبال کنند. مسئولیت ها

تا آنجا که Institute For Doctoral Studies In The Visual Arts دکترای فلسفه ، زیبایی شناسی و نظریه Institute For Doctoral Studies In The Visual Arts را به پزشکان خلاق ارائه می دهد ، این یک فرصت مهم برای هنر و فرهنگ معاصر است. معیار این فرصت را می توان از نظر م terms Institute For Doctoral Studies In The Visual Arts اهداف یادگیری اولیه Institute For Doctoral Studies In The Visual Arts خلاصه کرد. این موارد شامل تغذیه و پرورش توانایی صحبت کردن و نوشتن انتقادی و فلسفی درباره رابطه تاریخ ایده ها و به طور کلی هنر است. توانایی تدریس دوره های سطح دانشگاه در موضوعات مربوط به رابطه فلسفه و هنر - مانند دوره های زیبایی شناسی ، نظریه هنر و نظریه انتقادی. ظرفیت موقعیت خود در تاریخ ایده ها و فرهنگ از نظر عملکرد خلاقانه و یا زمینه تحقیق. و سرانجام ، م learning Institute For Doctoral Studies In The Visual Arts هدف یادگیری Institute For Doctoral Studies In The Visual Arts ، تغذیه و پرورش یک اخلاق تحقیق است که متفکران خلاق را به تصور سیستم های جدید دانش ترغیب می کند.

مکان ها

  • Portland

    Congress Street,795, 04102, Portland

    سوالات