Keystone logo
IMT School for Advanced Studies Lucca

IMT School for Advanced Studies Lucca

IMT School for Advanced Studies Lucca

مقدمه

Lucca

مدرسه

IMT School for Advanced Studies alt="Lucca یک مدرسه و موسسه تحقیقاتی دولتی فارغ التحصیل است که بر تجزیه و تحلیل سیستم های اقتصادی، اجتماعی، فناوری و فرهنگی تمرکز دارد. این دانشکده از نوامبر 2015 تحت مدیریت پروفسور پیترو پیترینی بوده است. مؤسسه IMT با فرمان وزیر در 18 نوامبر 2005، دانشکده خود را به دلیل کیفیت و نوآوری برنامه تحقیقاتی و دکتری خود و ماهیت بین رشته ای آن متمایز کرده است، که مشخصه آن مکمل بودن و گفتمان بین روش شناسی های برگرفته از اقتصاد، مهندسی، علوم کامپیوتر، کاربردی است. ریاضیات، فیزیک، باستان شناسی، تاریخ هنر و تجزیه و تحلیل و مدیریت میراث فرهنگی. تلفیقی بین هنر و فناوری همچنین در پردیس پیشرفته مدرسه، که عمدتاً در مجتمع تازه بازسازی شده سان فرانچسکو واقع شده است، منعکس شده است. پردیس در مرکز شهر تاریخی alt="Lucca قرار دارد که کاملاً توسط inta احاطه شده است. ct دیوارهای دوران رنسانس. پردیس شامل فضاهایی برای تحقیقات و آزمایشگاه ها، دوره ها و زندگی و تفریح است. پردیس توسط کتابخانه IMT تکمیل شده است، که منابع فراوانی را ارائه می دهد و زمینه های کاری و تحقیقاتی بیشتری را برای جامعه IMT و شهر alt="Lucca به طور کلی ارائه می دهد.

Lucca

ماموریت پژوهشی و آموزشی

محققان IMT برای تولید دانش، به کارگیری دانش برای حل مشکلات اقتصادی، صنعتی، اجتماعی و فرهنگی و انتقال دانش از طریق دوره‌ها و سمینارهای فوق‌العاده تخصصی، تحقیقات روش‌شناختی پیشرفته‌ای را انجام می‌دهند. با شروع از اصل اساسی برتری علمی، که در همه زمینه ها و سطوح جامعه تحقیقاتی IMT اعمال می شود، مدرسه از طریق جهت گیری بین رشته ای خود برای توسعه تحقیقات نوآورانه و کسب دید بین المللی بیشتر متمایز است. برنامه تحقیقاتی میان رشته ای دانشکده در چهار حوزه کلان علمی بیان شده است: اقتصاد، علم مدیریت، و سیستم های پیچیده. علوم کامپیوتر و مهندسی سیستم؛ عصب شناسی شناختی و اجتماعی; میراث فرهنگی. برنامه تحقیقاتی بین رشته‌ای دانشکده در چهار حوزه کلان علمی علوم مدیریت اقتصاد و سیستم‌های پیچیده، علوم کامپیوتر، مهندسی سیستم‌ها، میراث فرهنگی، با حوزه دیگری از تاریخ سیاسی بیان شده است. RU). بیشتر RUها با ساختاری هرمی مشخص می شوند که در آن راس توسط یک محقق ارشد برجسته اشغال شده است، اعضای هیئت علمی سطح متوسط را تشکیل می دهند، و پایه توسط گروه کوچکی از دانشجویان دکترا تشکیل شده است که به عنوان بخشی از مطالعات خود به طور فعال به تحقیق کمک می کنند. . سایر RUها در عوض به روشی چند قطبی، با تحقیقات بسیار تخصصی متمرکز بر هسته‌های موضوعی و مشارکت روش‌شناسی‌های متنوع، ساختار یافته‌اند. کار انجام شده در واحدهای تحقیقاتی ارتباط نزدیکی با دکترای چند رشته ای IMT دارد. برنامه ای که میراث منحصر به فرد و مشخصه ای از شایستگی ها را در چارچوب گسترده تحلیل و مدیریت سیستم های متعددی ارائه می دهد. این برنامه در برنامه های درسی که دروس اصلی مشترک را به اشتراک می گذارند و آموزش های تخصصی را در رشته خاص پایان نامه دکترا ارائه می دهد، بیان می شود. در پایان برنامه، دانش‌آموزان به دلیل توانایی در شناخت و حل مشکلات جدید و پیچیده‌تر، می‌توانند با موفقیت با قرار ملاقات‌هایی در داخل و خارج از دانشگاه روبرو شوند. گرسنگی برای یادگیری، تجزیه و تحلیل و حل مشکلات، توانایی پذیرش رویکرد حل مسئله که محدود به محدودیت های هیچ رشته ای نیست، و استعداد آشنایی سریع با ابزارها و روش ها در زمینه های خارج از خود، سه استعدادی است که IMT قصد دارد در دانشجویان دکتری خود پرورش دهد. IMT هر ساله هزاران درخواست را برای این برنامه از هر گوشه ای از جهان دریافت می کند.

Lucca

تأثیر

IMT در سطوح مختلف و در حوزه های متعدد تأثیر می گذارد. از نظر تحقیقاتی، علیرغم سن نسبتاً جوان، IMT در حال حاضر از موفقیت های ملموس بسیاری برخوردار است و میزبان انواع پروژه های تحقیقاتی بین المللی، اروپایی و ملی است که تقریباً نیمی از بودجه سالانه آن را تشکیل می دهد. علاوه بر این، کیفیت علمی بالای اساتید و محققان دانشکده اخیراً توسط ANVUR (آژانس ملی ارزیابی دانشگاه‌ها و مؤسسات تحقیقاتی) تأیید شده است. IMT یک نتیجه عالی را به دست آورد و رتبه اول را در منطقه 13 "اقتصاد و آمار" با میانگین امتیاز 0.91/1 برای انتشارات ارائه شده به دست آورد. همچنین با احتساب سایر حوزه های علمی دانشکده، میانگین جامع نمره 1/0.92 با میانگین 0.98/1 در حوزه های علوم کامپیوتر، مهندسی و ریاضیات به دست آمد. این نشان دهنده یک موفقیت فوق العاده است، زیرا نتایج مشابهی توسط هیچ دانشگاه دیگری در تمام 14 حوزه ارزیابی شده به دست نیامده است. تحقیقات در IMT همچنین با همکاری نزدیک با منطقه محلی از طریق ابتکارات و پروژه های مختلف در زمینه های مختلف (صنعت بافت، صنعت مراقبت های بهداشتی، صنایع دریایی، ICT برای شهرهای هوشمند و بسیاری دیگر) با همکاری شهرداری alt= انجام می شود. "Lucca. IMT آموزش عالی و کارآموزی تحقیقاتی را ترویج می کند شرکت ها می توانند برای فعال کردن آموزش عالی و توافق نامه های کارآموزی تحقیقاتی با دانشجویانی که واجد شرایط ثبت نام در برنامه دکتری IMT هستند، با IMT تماس بگیرند. شرکت ها همچنین می توانند با پروفایل های مورد علاقه با مدرسه تماس بگیرند. (که همچنین مطابق با دستور کار تحقیقاتی IMT هستند) برای تبلیغ در فراخوان برنامه دکتری بعدی. اطلاعات بیشتر در صفحه کارآموزی. مدرسه با تشدید همکاری های خود با مشاغل، نهادهای عمومی، موسسات، به تقویت تأثیر خود بر قلمرو ادامه می دهد. مدارس و با تداوم برنامه موفق کنفرانس های OPEN IMT رویدادهای فرهنگی و علمی درهای باز.

مکان ها

  • Lucca

    Piazza S. Francesco, 19 - 55100 Lucca (Main Campus), , Lucca

سوالات