Keystone logo
IESDE School of Management

IESDE School of Management

IESDE School of Management

مقدمه

در سال 1993 در Puebla، مکزیک تاسیس شد، موسسه د Estudios Superiores EN Dirección د شرکت Empresas (IESDE) موقعیت خود را به عنوان یک مدرسه کسب و کار مرجع در امریکا لاتین. تاسیس به منظور توسعه مهارت های حرفه ای در میان مدیران اجرایی و آموزش رهبران مدیریت ارشد. IESDE هدف تحت دامنه جدایی ناپذیر آماده سازی دانش آموزان، و به مدت 20 سال بیش از 2000 حرفه ای، مدیران اجرائی، و مدیران از Puebla و شهرستانها در مکزیک تدریس کرده است.

در سال 2012، IESDE یک قرارداد همکاری با INCAE، بهترین مدرسه کسب و کار در امریکا لاتین (با توجه به امریکا Economía MBA رتبه بندی 2013) با هدف نوشتن هم مطالعات موردی در شرکت ها از این منطقه به امضا رساند،.

مشتریان

پریسیلا Lotman

مدیر عملیات جبهه ساحل، ویلمستاد، ویدیو

"استاد اجرایی در برنامه مدیریت مالی واقعا یک حرفه ای تعویض برای من بود. من "طاقچه" من در یکی از برنامه های تبادل یافت و من در حال حاضر به طور مداوم کار برای گسترش و بهبود صنعت مالی در ویدیو از طریق مالی اسلامی و امور مالی پایدار و اخلاقی است. این برنامه من با ابزار مناسب و اعتماد به نفس ارائه شده به انجام آن است. "

مارلین لا کروز مادورو

مدیریت کسب و کار وام ویژه در RBC رویال بانک NV کوراسائو

"من با کارشناسی ارشد اجرایی در برنامه مدیریت مالی در ژوئن 2010 آغاز شده و در نوامبر 2011 به پایان رسید. این یک تجربه بزرگ برای شرکت در این برنامه بود. دوره های خیلی جالب بودند و علاوه بر همه استادان بسیار واجد شرایط بودند. واقعیت این است که ما نیز می تواند دوره در لبنان را دنبال، هلند و نیویورک ساخته شده این برنامه فوق العاده است. یعنی با انجام این کار ما می تواند تجربه با دانش آموزان از کشور های دیگر به اشتراک بگذارید. من به شدت توصیه به شرکت در این برنامه است. "

سامی Fakhoury با

مدیر عامل شرکت سرمایه Tamweel، لبنان فارغ التحصیل 2010

"استاد اجرایی در برنامه مدیریت مالی به من کمک کرد که من اطلاع دارم در بازارهای مالی آن را نیز به من این فرصت برای دیدار و بهره مندی از تجربه استادان بزرگ که رهبران در صنعت مالی هستند را بالا ببرد. حالا من با افتخار می تواند گویند که من یک دارنده دیپلم شناخته شده بین المللی است. "

مارگاریتا هردیا سوتو

مدیر امور آکادمیک در IESDE و هماهنگ کننده برنامه مکزیک GEMFM

"IESDE فقط یک مدرسه کسب و کار تخصصی در مدیریت ارشد نیست، بلکه یک فضای که در آن کارآفرینان و رهبران صرف با هم، به اشتراک گذاری تجربیات و یادگیری از یکدیگر است. IESDE از ابزار است که شرکت کنندگان نیاز به بهبود مدیریت و مهارت های رهبری خود آنها را قادر به موفقیت در حال تغییر جهان جهانی مواجه می کند.

IESDE دارای دانشکده آکادمیک آماده با تجربه حرفه ای گسترده است که اجازه می دهد تا جلسات بسیار جالب است. در نتیجه، IESDE تبدیل زندگی، هر دو حرفه ای و در راه شخصی است. "

Herberto رودریگز Regordosa

معاون رئیس جمهور برای برنامه های تحقیق و کارشناسی ارشد در دانشگاه UPAEP

"سرمایه گذاری مشترک بین GEMFM جهانی شرکت و IESDE برای راه اندازی کارشناسی ارشد اجرایی جهانی در مدیریت مالی در مکزیک، دستیابی به موفقیت است: با هم هر دو نهاد در حال ارائه یک برنامه در سطح جهانی، آموزش داده شده توسط کلاس جهانی اساتیدی مجرب و با دقت طراحی شده برای حرفه ای امور مالی که نیاز به یک مسابقه کامل بین دانش و عمل به افزودن ارزش به سازمان خود را. "

پروفسور دکتر یاپ Spronk

استاد مدیریت مالی علوم، علمی برنامه های MBA دین، علمی مدیرعامل GEMFMPrograms، RSM

"کارشناسی ارشد 18 ماه پاره وقت اجرایی در مدیریت مالی یک برنامه چالش برانگیز است. این به خودی خود با استفاده از روش PRET نیز به عنوان یک دیدگاه چند بعدی در قوانین مالی تصمیم گیری متمایز می کند. روش PRET ترکیب و ادغام مشکل جهت گیری، ابزار تصمیم گیری، نظریه و empirics است. این به این معنی که شما به یک پایه محکم در امور مالی، اما در ترکیب با یک راه مدیریتی دست در کار است. تنظیم از GEMFM، در محیط های بسیار متنوع و پویا از RSM همکاری با IESDE، این یک تجربه بسیار با ارزش است. ما خوشحال به شما خوش آمد به این برنامه خواهد بود. "

موریسیو پاردو

FT MBA 2013 مشاور برای شرکت Pricewaterhouse Coopers در Mexico City

"این تنوع از کلاس درس RSM انتظارات من پیشی گرفته است. همکلاسی های من به خوبی انتخاب شده و حرفه ای با کیفیت بالا، و مشتاق به شرکت، که به تولید سود برای همه ما هستند. هر کس به کلاس درس کمک کرده است. من پیدا کردن در مورد افراد دیگر و برنامه های خود را. من ایده های جدید و یادگیری چیزی جدید در هر هفته از دانش آموزان دیگر و همچنین معلمان. من در حال رشد است و من آن را دوست دارم. من به کار با مکزیکی ها و آمریکای لاتین عادت کرده ام و با اروپایی ها کار می کرد، اما هیچ فرصتی برای کار با آسیایی ها یا آفریقایی ها قبل و می دانستم که این امر می تواند بسیار غنی سازی برای من. من متوجه شده ام که تنوع در کلاس درس MBA است که نه تنها در مورد فرهنگ بلکه زمینه شغلی؛ ما نقاط مختلف از نظر از کسانی که با یک پس زمینه در بازاریابی و یا مشاوره، برای مثال.

لسلی خوارز ادواردز

"این برنامه رهبری واقعا به من به RSM جلب کرد. من یک "فرد مالی" نیست، من بیشتر در سمت رهبری چیزها هستم. چه من نیاز به پایه و اساس مهارت در تمامی رشته های مدیریت است که مدرک MBA می دهد بود. حتی اگر من به سخت کار بر روی مسائل من با مانند مدیریت عملیات مالی، من واقعا چیزی نیاز به ایجاد انگیزه در من بیشتر آشنا بود.

تجربه MBA شما را هل می در اینجا برای یادگیری برای یادگیری، تفکر استراتژیک، واقعا توسط خودتان فکر می کنم و همه چیز را در یک راه کاملا متفاوت را مشاهده کنید.

من فقط همه چیز را زیر سوال برد. به MBA بدان معنی است که شما شروع به گرفتن اطلاعات جدید و باز کردن چشم خود را به چیزهای جدید که شما نمی دانستید وجود ندارد. "

کریستل عبود

مشاور مالی بازار سرمایه ارشد

"به عنوان یک مشاور ارشد مالی، من صرف مقدار بسیار زیادی از زمان به دنبال یک برنامه اجرایی کامل است که یک ارزش واقعی به زندگی حرفه ای من اضافه کنید. و امروز، من خودم را بسیار خوش شانس به استاد اجرایی در برنامه مدیریت مالی در ESA انتخاب کرده اید، آن را به عنوان ثابت می شود برنامه مناسب ترین، با در نظر گرفتن کالیبر بین المللی از معلمان، برنامه به دقت انتخاب شده و ماژول ها و، آخرین اما نه کم، انتخاب بزرگ از شرکت کنندگان.

این برنامه به من کمک کرد دانش عمومی من اصلاح در امور مالی و کسب و کار در به طور کلی. همچنین به من کمک کرد راههای جدید تفکر و دیدگاه های جدید در مورد موضوعات جهانی به دست آوردن. در سطح شخصی، باعث شد که من به دنبال یک نظم و انضباط دقیق حالی که همچنین ارائه انعطاف پذیری قابل توجه و درک نیازهای حرفه ای من. علاوه بر آن، من می خواهم به برجسته که آن را بسیار لذت بخش و مفید برای دیدار با مردم جالب، بسیار موفق در زمینه های مختلف بود، و قادر به اشتراک گذاشتن تجارب و توسعه دوستی های جدید.

من شخصا به شدت استقبال مینماید امکان اضافه کردن یک درجه دوم در سرمایه گذاری بانکی، توسط تنها حضور در یک برنامه فشرده یک هفته، و البته، من فرصت حتی بدون تردید در زمان: کل سفر بسیار خوب سازماندهی شد و استادان ساخته شده آن را به ارزش هر تلاش.

تجربه من در ESA در بسیاری از سطوح انجام شد و من نمی خواهد ذهن تکرار آن اگر دوباره پیدا کنم، یک برنامه مناسب که به آرمان های من تهیه خواهد شد. ""

مکان ها

مکان ها
  • 15 Norte 1-A Col. Centro Puebla,, 72000, Puebla City

سوالات