Keystone logo
ICT International Doctoral School University of Trento

ICT International Doctoral School University of Trento

ICT International Doctoral School University of Trento

مقدمه

مدرسه دکتری بین المللی ICT در سال 2001 تاسیس شد و زبان رسمی انگلیسی است. برنامه دکترا به منظور پیشرفت پیشرفت علمی و تکنولوژیکی و ایجاد یک کلاس مدیریتی با فرهنگ حرفه ای در سطح بالا و باز بودن آن در سطح بین المللی، مهارت های لازم را برای انجام تحقیقات پیشرفته در دانشگاه ها، سازمان های دولتی یا سازمان های خصوصی فراهم می کند.

هدف خاص برنامه دکترا این است که متخصصان آموزش ببینند که بتوانند اطلاعات و سیستم های مخابراتی با کیفیت بالا و نوآورانه را برای حل مشکلات پیچیده ارائه دهند. همچنین هدف ارتقاء توانایی های کارآفرینی دانش آموزان دکتری را با ارائه آموزش های ویژه و فرصت هایی برای انجام کارآموزی دنبال می کند.

مدرسه دکتری بین المللی ICT یک برنامه آموزشی گسترده ارائه می دهد که ماهیت چند رشته ای کارکنان آموزش و در دسترس بودن آزمایشگاه های پیشرفته را مورد سوء استفاده قرار می دهد. برنامه آموزش، دانشکده دبیرخانه بین المللی ICT را قادر می سازد تا توافقنامه های مبادله دانش آموزان و آموزش های ماژول ها با موسسات مشابه در سراسر جهان را فعال کند.

تا کنون کار تحقیقاتی وزارتخانه، به لطف یک شبکه جامع ارتباطی بین مدرسه و دنیای کسب و کار، از جمله مراکز تحقیقاتی این منطقه، از سال 2001 فرصت های آموزشی مهمی را برای بیش از 700 دانشجوی دکترا به ارمغان آورده است. دانشجویان دکترا بین المللی هستند و از سراسر جهان آمده اند.

از آنجا که این دانشکده تاسیس شد، بیش از 500 دکتر تحقیق را تولید کرده است. همه آنها در حال حاضر در مراکز تحقیقاتی، دانشگاه ها و / یا کسب و کار در مقیاس جهانی کار می کنند.

75695__ALE2026_Profile4000.jpg

مکان ها

  • Trento

    Via Sommarive, 9 I-38123 POVO, , Trento

سوالات