Keystone logo
ICADE Business School DBA در مدیریت و فناوری
ICADE Business School

DBA در مدیریت و فناوری

Madrid, اسپانیا

3 Years

زبان انگلیسی

پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR ۵۲٬۰۰۰ *

در محوطه دانشگاه

* 10٪ تخفیف در شهریه دو سال اول برای اعضای فارغ التحصیل ، CFA و CGRE

مقدمه

DBA در مدیریت و فناوری چیست؟

DBA در مدیریت و فناوری یک برنامه دکتری اجرایی برای متخصصان ارشد با کنجکاوی فکری است که می خواهند تغییری ایجاد کنند.

DBA در مدیریت و فناوری یک برنامه دکترای اجرایی برای متخصصان با تجربه گسترده است. این برنامه برای کسانی طراحی شده است که می‌خواهند با استفاده از پتانسیل فناوری‌های مخرب، در سازمان‌ها و جوامع گسترده‌تر تغییر ایجاد کنند.

هدف ما ایجاد نوعی جدید از "متخصصان علمی" است که می تواند تحقیقات پیشرفته را در مورد مشکلات مدیریتی فعلی که به درک بالایی از فن آوری های جدید و پتانسیل آنها نیاز دارد ، اعمال کند.

علاوه بر این، این مدرک دکتری اجرایی، فرصت‌های شبکه‌ای برجسته و فرصتی برای مشارکت در جامعه یادگیری و نوآوری که به توسعه بهترین شیوه‌های صنعت، شکل‌دهی سیاست‌های عمومی ارتقاء رفاه و کمک می‌کند، برای متخصصان با کیفیت بالا فراهم می‌کند. هدایت اختلالات تکنولوژیک به یک نیروی خوب در جامعه.

این برنامه با همکاری دانشگاه Pontificia Comillas (دانشکده اقتصاد و مدیریت بازرگانی و دانشکده حقوق) و Universidad Pontificia Comillas (مدرسه مهندسی) تدریس می شود. این اتحاد استراتژیک، همراه با سنت انسان‌گرایانه دانشگاه پاپی کومیلاس، کلیدی برای رسیدگی به چالش‌ها و فرصت‌های تجاری جدید ارائه شده توسط فناوری است.

DBA یک برنامه دکتری اجرایی 3 ساله است که ترکیبی از دوره های پیشرفته است که در نیمه اول برنامه در قالبی مناسب برای اجرایی ارائه می شود، همراه با تحقیق و نوآوری در نیمه دوم. فارغ التحصیلان این برنامه پس از دفاع با موفقیت از پایان نامه خود، مدرک دکترای مدیریت بازرگانی (DBA) را در دانشگاه پاپی کسب خواهند کرد.

همکاری با MIT Sloan

دانشکده مدیریت MIT Sloan و Universidad Pontificia Comillas تفاهم نامه همکاری برای همکاری در زمینه تحصیلات تکمیلی را امضا کردند. دانشجویان DBA ما در رشته های مدیریت و فناوری دوره ای را در MIT Sloan با موضوع مدل های مخل کسب و کار می گذرانند. ما متقاعد شده ایم که این نوع فعالیت آغاز یک رابطه طولانی و پربار بین نهادهای ما را نوید می دهد.

چه چیزی ما را متفاوت می کند

189559_ScreenShot2023-01-19at2.36.43PM.png

دانش آموزان ایده آل

پذیرش ها

برنامه درسی

شهریه برنامه

توصیفات دانشجویی

درباره مدرسه

سوالات