Keystone logo
© Capaz and Nick van den Dungen
Horeca Academy

Horeca Academy

Horeca Academy

مقدمه

درباره هنرهای آشپزی Horeca Academy

Horeca مخفف مخفف hotel (Ho) restaurant (Re) cafe (Ca) است. Horeca Academy توسط آکادمی هورکا هلند تاسیس شد. Horeca Academie آموزش و آموزش را برای متخصصان پذیرایی و توسط آنها ارائه می دهد. هورکا آکادمی هلندی در سال 2011 تاسیس شد. و در آموزش آشپزها و متخصصان غذا تخصص دارد.

در سال 2018 ، Horeca Academy هلند برای اولین بار در هلند آموزش آشپز به زبان انگلیسی را معرفی کرد. این آموزش مخصوصاً برای افرادی است که در هلند زندگی می کنند و هنوز تسلط کافی به زبان هلندی ندارند. به این ترتیب ، همه می توانند آموزش خوبی ببینند و به فنون آشپزی اروپا تسلط یابند.

ارزش های Horeca Academy

مقیاس کوچک

ارزشهای مهم Horeca Academy یادگیری عملی در مقیاس کوچک است ، یادگیری برای همه مناسب است. Horeca Academy یک موسسه آموزشی در مقیاس کوچک است. یک گروه حداکثر از 15 شرکت کننده تشکیل شده است. این بدان معناست که در طول درس توجه شخصی زیادی به شما جلب خواهد شد. همچنین جایی برای راهنمایی اضافی وجود دارد.

کاربردی

دوره های Horeca Academy بسیار کاربردی است. شما هفته ای یک روز به مدرسه می روید و بقیه اوقات را در یک شرکت آموزشی کار می کنید. در طول دوره های Horeca Academy ، شما نیز عملا درگیر هستید. به عنوان مثال ، در آموزش آشپز ، شما آشپزی می کنید و در آموزش مدیریت ، یک طرح تجاری می نویسید.

سرعت خود

در Horeca Academy می توانید با سرعت خود یاد بگیرید. دوره ها یک سال طول می کشد. به عنوان مثال ، اگر کمی بیشتر برای آموزش خود نیاز دارید ، این امکان وجود دارد. همچنین می توانید در تمام طول سال با ما امتحان دهید یا امتحان دهید.

یادگیری تعاملی

در Horeca Academy ، شما از کتاب یاد نمی گیرید. از طریق یک محیط یادگیری آنلاین ، نظریه به شما پیشنهاد می شود. به این ترتیب ، شما می توانید مطالب را به روشی تعاملی بشناسید. می توانید این کار را در زمانی انجام دهید که مناسب خودتان باشد. می توانید در هر زمان و هر مکان به محیط یادگیری آنلاین وارد شوید.

حرفه ای ها

معلمان Horeca Academy متخصصان این رشته هستند. هر معلم علاقه یا تخصص خاص خود را دارد. ما معلمان را در مکان مناسب مستقر می کنیم تا آنها بتوانند از حرفه خود بیشترین بهره را ببرند.

آموزش در شرکت

Horeca Academy آموزش و آموزش را برای افراد و شرکت ها ارائه می دهد. آیا شما یک شروع کننده در صنعت مهمان نوازی هستید یا یک فرد حرفه ای هستید ، تحصیلات و آموزش های ما در سطوح مختلف و یا حتی به صورت سفارشی ساخته می شوند. در هر زمان به عنوان یک فرد ثبت نام کنید یا برای آموزش درون شرکتی درخواست قیمت کنید.

مکان ها

مکان ها
 • The Hague

  Anna van Hannoverstraat 4, 2595 BJ, The Hague

  • Amsterdam

   Amsterdam, هلند

   برنامه ها

    موسسه همچنین ارائه می دهد:

    سوالات