Keystone logo
The Hong Kong University of Science and Technology دکترای شیمی
The Hong Kong University of Science and Technology

دکترای شیمی

Hong Kong, هنگ کنگ

3 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

HKD ۴۲٬۱۰۰ / per year *

در محوطه دانشگاه

* در سال

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

chemistry

شیمی به عنوان یک رشته به سرعت در حال رشد و تغییر است. تقسیم بندی های سنتی شیمی به تحلیلی ، غیرارگانیک ، آلی و فیزیکی alt = "شیمی دیگر ماهیت پویا و چند رشته ای این رشته را منعکس نمی کند. شیمی در حقیقت" علم مرکزی "است ، که از نظر ارتباط در زمینه هایی مانند زیست شناسی مولکولی ، فیزیک مولکولی ، علوم مواد ، مهندسی مولکول ، بیوتکنولوژی ، علوم زیست محیطی و طراحی داروها.

به عنوان یک دانشجوی کارشناسی ارشد در گروه شیمی در The Hong Kong University of Science and Technology ، شما می توانید در برنامه هایی که موقعیت جاری و مرکزی شیمی را نشان می دهند مطالعه کنید و از دانشکده های گوناگون و نوآور در خط مقدم یاد بگیرید از زمینه های تحقیقاتی خود.

ماموریت ما این است که ضمن حفظ برنامه ای که در اصول این رشته ریشه دارد ، فرصت های تحقیقاتی و آموزشی را در زمینه های نوظهور شیمی ارائه دهیم. برنامه های تحصیلات تکمیلی بر آموزش در تحقیقات اصلی با تمرکز بر زمینه های اساسی ، میان رشته ای و کاربردی تأکید دارند. تکمیل برنامه های مدرک رسمی ما یک برنامه سمینار فعال است که به دانشجویان اجازه می دهد دانشمندان برجسته و بین المللی را که پیشگام ایجاد دانش جدید شیمیایی هستند ، ملاقات کنیم.

هدف از Ph.D. برنامه در شیمی ، تهیه دانش آموزان از طریق اجرای و تکمیل یک پروژه تحقیقاتی قابل توجهی است تا دانشمندان مستقل و دانشمند مستقل بسازند و سپس خود را قادر به طراحی، راه اندازی و اجرای پروژه های اصلی خود در محیط های علمی یا صنعتی می کنند.

پذیرش در برنامه به عنوان یک امتیاز محسوب می شود و اجرای بعدی پروژه تحقیقاتی توسط دکترا کاندید یک تعهد بزرگ است. این نیاز به کاربرد عمق و وسعت قابل توجهی از بورس تحصیلی دارد و باید کشف علمی جدیدی داشته باشد. دکترای نهایی پایان نامه باید به وضوح و کاملا تحقق بخشیدن به این معیارها باشد.

تحقیقات Foci

تحقیق و توسعه در وزارتخانه بر پنج حوزه اصلی تمرکز دارد:

  • شیمی سنتزی: روش مصنوعی، فلز آلومینیوم alt = "شیمی، و کاتالیزوری.
  • دینامیک مولکولی و ساختار سیستم های پیچیده: طیف سنجی مبتنی بر لیزر، پویایی سیستم های بیومولکول و سوپرومولکولی، محاسباتی alt = "شیمی (پروتئین / RNA تاشو).
  • علوم مواد: مواد نانومواد، مواد بیولوژیکی و مواد الکترونیکی پلیمری و ارگانیک.
  • بیولوژی شیمیایی: سازمان پروتئین در متابولیسم، انتقال سیگنال.
  • شیمی تجزیه و تحلیل / محیط زیست: روش توسعه و برنامه های کاربردی برای محیط زیست و bioanalytical alt = "شیمی، و اتمسفری alt =" شیمی.

این بخش ارتباطات بین المللی با صنایع مهم شیمیایی دارد و نقش کلیدی در راه اندازی همکاری های دانشگاهی را در بر می گیرد که شامل دانشگاه ها، موسسات تحقیقاتی و شرکت های هنگ کنگ، سرزمین اصلی چین، ژاپن، اروپا و ایالات متحده است.

chem

شرایط پذیرش

من. شرایط پذیرش عمومی

متقاضیانی که به دنبال پذیرش در دوره دکتری هستند باید دارای موارد زیر باشند:

  • مدرک لیسانس را با سابقه اثبات شده عملکرد برجسته از یک موسسه شناخته شده دریافت کرد. یا شواهدی از کار رضایت بخش در سطح تحصیلات تکمیلی را به صورت تمام وقت حداقل برای یک سال یا به صورت نیمه وقت حداقل برای دو سال ارائه داده است.

دوم شرایط پذیرش زبان انگلیسی

شما باید از نیازهای زبان انگلیسی با یکی از مهارتهای زیر بهره مند شوید:

  • TOEFL-iBT: 80 #
  • TOEFL-pBT: 550
  • آزمون تحویل مقاله تافل: 60 (مجموع امتیازات بخشهای خواندن ، گوش دادن و نوشتن)
  • آیلتس (ماژول آکادمیک): نمره کلی: 6.5 و تمام نمرات فرعی: 5.5

* اگر زبان اول شما انگلیسی باشد، و مدرک لیسانس یا معادل آن با یک موسسه که در آن متوسط ​​انگلستان آموزش داده شد، اعطا شد، شما از انجام شرایط فوق زبان انگلیسی لغو نخواهید شد.

# به کل نمره در یک تلاش واحد اشاره دارد

برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه ، به pg.ust.hk/programs مراجعه کنید

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه