Keystone logo
The Hong Kong University of Science and Technology دکترای مهندسی مکانیک (کانون فناوری انرژی)
The Hong Kong University of Science and Technology

دکترای مهندسی مکانیک (کانون فناوری انرژی)

Hong Kong, هنگ کنگ

3 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

HKD ۴۲٬۱۰۰ / per year *

در محوطه دانشگاه

* در سال

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

گروه مهندسی مکانیک و هوافضا (MAE) یکی از بخش های پیشرو MAE در آسیا است. این آموزش ها را در زمینه های مختلف و گسترده ای از جمله موضوعات سنتی و پیشرفته در زمینه انرژی، مکانیک، مواد پیشرفته، نانو / بیوتکنولوژی و تولید ارائه می دهد.

Ph.D. هدف این برنامه، تجهیز دانش آموزان به توانایی شناسایی و حل مشکلات علمی و / یا واقعی خلاقانه است. مدرک دکترا برای تکمیل دوره های مورد نیاز و یک پایان رسمی مهم است.

تحقیقات Foci

تحقیقات این گروه بر روی مهندسی انرژی، محیط زیست، مکانیک و مواد، مکاترونیک و تولید تمرکز می کند.

مکانیک جامد و دینامیک

این دو رکن اساسی تحقیقات مکانیک است. این گروه دانشکده متنوعی با تخصص در این زمینه ها دارد. فعالیت های پژوهشی از کاربردی تا مسائل نظری را در بر می گیرد و ماهیت چند رشته ای مشخصی دارد. آنها شامل ریاضیات کاربردی ، مکانیک جامد ، دینامیک غیرخطی ، محاسبات ، فیزیک حالت جامد ، علوم مواد و آزمایشات برای انواع مختلف مواد جامد / سیستم ها و رفتارهای مکانیکی هستند. اعضای هیئت علمی در مورد مشکلات طبقات ایستا و پویا با انواع مختلف تحولات کار می کنند. این مشکلات همچنین شامل اتصال چند میدان در مقیاس های مختلف از نظر زمان و طول ، از میکرو ثانیه تا فرآیند خزش طولانی مدت و از یک نانولوله کربنی بسیار کوچک یا یک سلول گرفته تا مواد کامپوزیتی در مقیاس ماکروسکوپی و دستگاه ها / سیستم های الکترومکانیکی است.

فن آوری مواد

مهندسی مواد بر ویژگی ها و پردازش مواد جدید تمرکز می کند، فرایندهایی را برای کنترل خواص و تولید اقتصادی آنها، ایجاد داده های مهندسی لازم برای طراحی و پیش بینی عملکرد محصولات طراحی می کند. موضوعات تحقیقاتی شامل مواد هوشمند، مواد بیولوژیکی، فیلمهای نازک، کامپوزیت، شکستگی و خستگی، ارزیابی عمر باقی مانده، مسائل مواد در بسته بندی الکترونیکی، بازیافت مواد، جریان پلاستیک در قالب قالب گیری تزریقی، پردازش پودر پیشرفته، تولید دسکتاپ، و ابزار دقیق و اندازه گیری است.

طراحی و ساخت اتوماسیون

این عناصر در قلب مهندسی مکانیک قرار دارند که مهندسان در آن ایده ، طراحی ، ساخت و آزمایش راه حل های نوآورانه برای مشکلات "دنیای واقعی" را آزمایش می کنند. تحقیقات در زمینه های مدل سازی هندسی ، طراحی هوشمند و بهینه سازی فرآیند تولید ، نظارت و کنترل فرآیندهای تولید ، کنترل سرووسیستم ، رباتیک ، مکاترونیک ، کنترل سیستم نخست ، سیستم حسگر و تکنیک های اندازه گیری و زیست در حال انجام است. طراحی و ساخت سیستم های پزشکی

میکروسیستم و دقت مهندسی

سیستم های میکرو الکترو مکانیکی (MEMS) یک زمینه تحقیقاتی چند رشته ای است که تأثیر زیادی در زندگی روزمره ما دارد ، از جمله حسگرهای مختلفی که در الکترونیک شخصی ، حمل و نقل ، ارتباطات و تشخیص های پزشکی استفاده می شود. کارهای تحقیقاتی اساسی و کاربردی در این زمینه در حال انجام است. میکرو / نانو مکانیک اساسی ، مانند مکانیک سیالات و جامد ، انتقال گرما و مشکلات مواد منحصر به فرد در سیستم های میکرو / نانومکانیک مورد مطالعه قرار می گیرد. ایده های جدید برای تولید ریزسیستم های انرژی ، زیست پزشکی و نانومواد ، ریز حسگرها و ریز محرک ها بررسی شده است. مسائل مربوط به فناوری مربوط به میکرو / نانو ساخت این دستگاه ها در حال پرداختن است.

civil eng

تمرکز تکنولوژی انرژی

انرژی در حوزه های علمی و فناوری زیست محیطی به عنوان یک زمینه اصلی تحقیق در نظر گرفته شده است. این یکی از برجسته ترین رشته های نوظهور در میان بسیاری در زمینه های مهندسی ، علوم و علوم اجتماعی است. تحقیقات فناوری انرژی زمینه های بسیاری را شامل می شود ، از جمله فناوری پایدار ، فناوری متداول و بهره وری انرژی و صرفه جویی در مصرف انرژی. برنامه تحقیق بین رشته ای تحصیلات تکمیلی فناوری انرژی در دانشکده مهندسی The Hong Kong University of Science and Technology پشتیبانی طولانی مدت از آموزش آموزشی مداوم و تحقیقات سریع در زمینه فناوری را به طور کلی فراهم می کند.

با توجه به ماهیت چند رشته ای فناوری انرژی، تحقیق و آموزش در این زمینه با رشته های مختلف ادغام می شوند تا دانش آموزان بتوانند با دانش و تجربه لازم در اختیار داشته باشند.

students

شرایط پذیرش

من. شرایط پذیرش عمومی

متقاضیانی که به دنبال پذیرش در دوره دکتری هستند باید دارای موارد زیر باشند:

  • مدرک لیسانس را با سابقه اثبات شده عملکرد برجسته از یک موسسه شناخته شده دریافت کرد. یا شواهدی از کار رضایت بخش در سطح تحصیلات تکمیلی را به صورت تمام وقت حداقل برای یک سال یا به صورت نیمه وقت حداقل برای دو سال ارائه داده است.

دوم شرایط پذیرش زبان انگلیسی

شما باید از نیازهای زبان انگلیسی با یکی از مهارتهای زیر بهره مند شوید:

  • TOEFL-iBT: 80 #
  • TOEFL-pBT: 550
  • آزمون تحویل مقاله تافل: 60 (مجموع امتیازات بخشهای خواندن ، گوش دادن و نوشتن)
  • آیلتس (ماژول آکادمیک): نمره کلی: 6.5 و تمام نمرات فرعی: 5.5

* اگر زبان اول شما انگلیسی باشد، و مدرک لیسانس یا معادل آن با یک موسسه که در آن متوسط ​​انگلستان آموزش داده شد، اعطا شد، شما از انجام شرایط فوق زبان انگلیسی لغو نخواهید شد.

# به کل نمره در یک تلاش واحد اشاره دارد

برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه ، به pg.ust.hk/programs مراجعه کنید

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه