Keystone logo
The Hong Kong University of Science and Technology دکترای علوم داده و تجزیه و تحلیل
The Hong Kong University of Science and Technology

دکترای علوم داده و تجزیه و تحلیل

Hong Kong, هنگ کنگ

3 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

HKD ۴۲٬۱۰۰ / per year *

در محوطه دانشگاه

* در سال

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

در عصر دیجیتال ، به دنبال پیشرفت هایی که در فناوری های نوآورانه انجام شده است ، مدیریت داده ها با سرعت بی سابقه ای در حال رشد است. دنیای داده محور امکانات و فرصت های فوق العاده ای را برای شرکت ها و مشاغل برای همه صنایع باز می کند زیرا آنها می توانند از اطلاعات داده برای ایجاد ارزش برای تجارت خود استفاده کنند. به عنوان یک پیامد مخرب انقلاب دیجیتالی ، علم داده و تجزیه و تحلیل به یک حوزه نوظهور و بین رشته ای تبدیل شده است که در بسیاری از زمینه ها مانند علوم رایانه ، آمار و ریاضیات به دانش و مهارت نیاز دارد.

برنامه دکتر فلسفه (Ph.D.) در علوم داده و تجزیه و تحلیل با هدف تسهیل ادغام نزدیک تجزیه و تحلیل آماری ، استدلال منطقی و هوش محاسباتی در مطالعه پردازش داده ها و تجزیه و تحلیل ها. این برنامه آموزش دقیق تحقیقاتی را فراهم می کند که دانش آموزان را برای تبدیل شدن به محققانی آگاه که در استفاده از منطق ، ریاضیات ، الگوریتم ها و قدرت محاسبات در روند بررسی و تجزیه و تحلیل داده ها در دانشگاه یا صنعت تبحر دارند ، فراهم می کند تا از بینش ارزشمندی برای تصمیم گیری بهتر استفاده کند. .

دکتری هدف این برنامه توسعه مهارت های مورد نیاز دانش آموزان برای شناسایی مسائل تحقیقاتی نظری مربوط به کاربردهای عملی ، تدوین و انجام تحقیقات است که به مسائل شناسایی شده می پردازد و به طور مستقل یک راه حل مربوط به علم داده و تجزیه و تحلیل پیدا می کند. دکتری از فارغ التحصیل انتظار می رود که تسلط بر دانش را در این رشته نشان دهد و دانش جدیدی را ترکیب کرده و ایجاد کند و سهم علمی اصلی و اساسی در این رشته داشته باشد.

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه