Keystone logo
The Hong Kong University of Science and Technology دکترا در سیستم های اطلاعاتی
The Hong Kong University of Science and Technology

دکترا در سیستم های اطلاعاتی

Hong Kong, هنگ کنگ

3 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

HKD ۴۲٬۱۰۰ / per year *

در محوطه دانشگاه

* در سال

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

is

گروه سیستم های اطلاعاتی، مدیریت کسب و کار و مدیریت عملیات (ISOM) consalt = "two states": سیستم های اطلاعاتی و مدیریت عملیات: گروه "alt =" از نظر بین المللی برای تحقیق معتبر شناخته شده است و در میان طبق نظر دانشگاه تگزاس در نظرسنجی دالاس (2009-2013) از مجله های برتر ISOM: تحقیقات سیستم های اطلاعاتی، فصلنامه سیستم مدیریت اطلاعات، فصلنامه علمی مدیریت، و تحقیقات عملیاتی، 20 نفر در جهان و شماره 1 در منطقه آسیا و اقیانوس آرام.

اعضای هیئت علمی سیستم های اطلاعاتی (IS) در مجلات هیئت تحریریه نشریات IS هستند. دانشجویان ما در استرالیا، فنلاند، فرانسه، هنگ کنگ، هلند، سنگاپور، انگلستان و بعضی از آنها در حال حاضر استادان / استادان دبیرستانی هستند و در هیئت تحریریه مجلات IS بالا هستند.

برنامه مدرک دکترای فلسفه ( Ph.D. ) در سیستم های اطلاعاتی (IS) alt = "یک درجه تحقیق محور است که هدف آن آماده سازی دانش آموزان برای یک حرفه تحقیق و تدریس در دانشگاه ها ، موسسات تحقیقاتی ، سازمان های دولتی یا تجاری است. این برنامه دارای چشم انداز مدیریت فناوری با تمرکز بر مدل سازی اقتصادی و تحقیقات رفتاری در زمینه مدیریت ، طراحی ، استفاده و تأثیر اقتصادی-اقتصادی فناوری اطلاعات بر افراد ، سازمان ها و جوامع است. برنامه Ph.D. (IS) alt = "در نظر گرفته شده است به عنوان قسمت پیگیری برنامه MPhil (IS).

تحقیقات Foci

دو حوزه اصلی تحقیق در مورد IS divalt = "به شرح زیر است:

تحقیقات رفتاری

علاقه اصلی ما alt = "مطالعه مدیریت فناوری اطلاعات (IT) و استفاده از IT برای اهداف مدیریتی و سازمانی است. تحقیقات ما مواردی فراتر از سیستم های فن آوری یا سیستم های اجتماعی را بررسی می کند - این پدیده هایی را که هنگام تعامل این دو پدیدار می شوند بررسی می کند. مثالها شامل تعامل انسان و رایانه ، پذیرش کاربر از نوآوریهای IT ، استراتژی فناوری اطلاعات ، جوامع الکترونیکی ، دولت الکترونیکی ، تجارت الکترونیکی و سیاست ارتباطات از راه دور است. روشهای به کار رفته شامل نظرسنجی ها ، آزمایش ها و مطالعات میدانی است. دانشجویان دکترا نیاز به گذراندن دوره هایی در روانشناسی ، رفتار سازمانی ، طراحی نظر سنجی ، طراحی آزمایشی ، چند متغیره استاتل "استعدادها و غیره" است. دانشجویان احتمالی با توانایی تجزیه و تحلیل عالی و مهارت خوب در Englalt = "قدیمی ترجیح داده می شوند.

مدل سازی تحلیلی و تجربی

اقتصاد به غنای نظری و دقت روش شناسی تحقیقات IS کمک کرده است. به عنوان مثال می توان به اقتصاد اطلاعات ، اقتصاد تجارت الکترونیکی ، مدل های اقتصادی تأثیر IT بر سازمان ها و بازارها و عرضه و تقاضای IT اشاره کرد. Thalt = "is interdalt =" همکاری بین رشته ای است که می تواند به حل بسیاری از مشکلات IS = alt کمک کند. دانشجویان دکتری علاقه مند به thalt = "منطقه نیاز به گذراندن دوره های تئوری بازی ، سازمان صنعتی ، تئوری قیمت ، اقتصادسنجی دارد. ، و غیره دانشجویان احتمالی با پیشینه علمی کمی قوی ترجیح داده می شوند.

is

Admalt = "مورد نیاز"

من. General Admalt = "شرایط مورد نیاز"

متقاضیانی که به دنبال پذیرش "پذیرش" در دوره دکترا هستند باید دارای موارد زیر باشند:

  • مدرک لیسانس را با سابقه اثبات شده عملکرد برجسته از یک موسسه شناخته شده دریافت کرد. یا شواهدی از satalt = "کار کارخانه در سطح تحصیلات تکمیلی در بازالت تمام وقت =" حداقل برای یک سال یا در بازالت نیمه وقت = "حداقل برای دو سال ارائه شده است.

دوم Englalt = "ish Language Admalt =" اصطلاحات مورد نیاز

شما باید از زبان انگلستان = "نیاز زبان Ish را با یکی از دستاوردهای مهارت های زیر * انجام دهید:

  • TOEFL-iBT: 80 #
  • TOEFL-pBT: 550
  • TOEFL-Revalt = "ised Paper-Delivered Test: 60 (نمره کل خواندن ، Lalt =" ضبط و نوشتن بخش)
  • آیلتس (ماژول آکادمیک): نمره کلی: 6.5 و تمام نمرات فرعی: 5.5

* اگر زبان اول شما alt = "is Englalt =" ish باشد، و مدرک کارشناسی یا معادل آن توسط یک موسسه که در آن متوسط ​​آموزش انگلیسی بود، اهدا شد، شما از انجام آن زبان انگلیسی الزامات.

# به کل نمره در یک تلاش واحد اشاره دارد

برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه ، به pg.ust.hk/programs مراجعه کنید

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه