Keystone logo
The Hong Kong University of Science and Technology

The Hong Kong University of Science and Technology

The Hong Kong University of Science and Technology

مقدمه

HKUST","author_url":"","source":""}" />

Intro

The Hong Kong University of Science and Technology ( HKUST ) که در خلیج Clear Water هنگ کنگ واقع شده است ، یک موسسه تحقیقاتی است که در میان دانشگاه های برتر جوان جهان رتبه اول را دارد (Times Higher Education Ranking University Young، 2020). این دانشگاه با داشتن چشم انداز بین المللی و شهرت جهانی ، از طریق برتری در آموزش و پژوهش ، قصد دارد یک دانشگاه پیشرو ، در سطح محلی و بین المللی باشد.

با تقاضای بی سابقه استعدادهای عالی در حمایت از توسعه هنگ کنگ و جهان ، The Hong Kong University of Science and Technology (گوانگژو) ( HKUST (GZ)) در نانشا ، جنوب گوانگژو راه اندازی می شود تا همکاری با همتای خالص آب خالص (CWB) خود ، پرورش استعدادها و تسهیل همکاری بین هنگ کنگ ، منطقه خلیج بزرگ گوانگدونگ-هنگ کنگ-ماکائو (GBA) و فراتر از آن در زمینه آموزش ، تحقیق و انتقال دانش.

چرا HKUST ؟

HKUST" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/14/144607_WhyHKUST.JPG" alt="Why HKUST" data-json="{"author":"Photo courtesy of HKUST","author_url":"","source":""}" />

 • HKUST با شهرت جهانی در زمینه تعالی به سرعت افزایش یافته است.
 • HKUST تیمی قدرتمند از اعضای هیئت علمی بین المللی دارد. بیش از 690 دانشکده در HKUST از بیش از 35 کشور و منطقه وجود دارد. کلیه اعضای هیئت علمی دکترای تخصصی هستند. دارندگان دانشگاههای پیشرو.
 • HKUST یک زیرساخت تحقیقاتی قوی برای اعضای هیئت علمی و دانشجویان ارائه می دهد. بیش از 85 موسسه تحقیقاتی ، مرکز و آزمایشگاه مشترک در هنگ کنگ و سرزمین اصلی وجود دارد.
 • HKUST دارای یک جامعه دانشجوی کارشناسی ارشد کاملاً جهانی و متنوع با بیش از 5800 دانشجوی کارشناسی ارشد از بیش از 70 کشور و منطقه است.
 • HKUST پشتیبانی قوی کارآفرینی برای کمک به کشفیات دانشجویان در زمینه راه حل ها و فناوری های ملموس فراهم می کند.
 • برای اطلاعات بیشتر ، لطفا اینجا را ببینید .

ساختار علمی متمایز HKUST

HKUST Distinctive Academic Structure" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/14/143609_TheHKUSTDistinctiveAcademicStructure.jpg" alt="The HKUST Distinctive Academic Structure" data-json="{"author":"Photo courtesy of HKUST","author_url":"","source":""}" />

HKUST (GZ) ضمن استفاده از بنیاد نظم یافته (علوم ، مهندسی ، بازرگانی ، علوم انسانی و علوم اجتماعی و برنامه های بین رشته ای) در پردیس Clear Water Bay ، مناطق جدیدی را در آموزش عالی آموزش و پرورش از طریق یک منحصر به فرد و غیر ترسیم می کند. ساختار هاب متعارف متشکل از چهار مرکز دانشگاهی ( عملکرد ، اطلاعات ، جامعه و سیستم ها ) و طیف گسترده ای از مناطق پیشرفته تحقیقات رانش.

HKUST طیف وسیعی از برنامه های تحصیلات تکمیلی تحقیقاتی را که منجر به مدرک کارشناسی ارشد فلسفه و دکترای فلسفه (Ph.D.) می شود ، ارائه می دهد. برای جزئیات برنامه ، لطفا اینجا را ببینید .

بورس تحصیلی و بودجه

HKUST","author_url":"","source":""}" />

Scholarship

HKUST بورسیه های سخاوتمندانه ای را برای دانشجویان فراهم می کند تا تحصیلات خود را برای تحصیلات تکمیلی ادامه دهند ، هزینه های تحصیل دانشجویان ، هزینه های اقامت و هزینه های زندگی در هنگ کنگ را پوشش دهد.

 • دوره تحصیلات تکمیلی (PGS): بورس تحصیلی 216،360 دلار هنگ کنگ (27700 دلار آمریکا) در سال برای MPhil و Ph.D. تمام وقت. دانش آموزان. بودجه برای دانشجویان تمام وقت MPhil تا دو سال و برای Ph.D. تمام وقت چهار سال است. دانش آموزان.
 • دکترای هنگ کنگ طرح فلوشیپ (HKPFS): یک جایزه معتبر بین المللی برای Ph.D. مطالعات ایجاد شده توسط دولت هنگ کنگ. این بورس تحصیلی برای هر جایزه دهنده 319200 دلار (40900 دلار آمریکا) و کمک هزینه سفر کنفرانس 13300 دلار (1700 دلار) در سال به مدت چهار سال در نظر گرفته است. HKUST همچنین در اولین سال تحصیل ، جایزه تحقیقات عالی 40000 دلار هنگ کنگ (5100 دلار آمریکا) را به برندگان اهدا خواهد کرد.
 • دکتری RedBird alt = "بورس تحصیلی: بورس تحصیلی تجدید پذیر 40،000 دلار هنگ کنگ (5،100 دلار آمریکا) در سال ، برای داوطلبان عالی Ph.D. ، به رسمیت شناختن عملکرد علمی برجسته و ظرفیت تحقیق.
 • رهبران آینده آسیا alt = "Program Scholarship Program (AFLSP): بورس تحصیلی برای دانشجویان جدیدالورود از شرق ، جنوب شرقی و جنوب آسیا برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و غنی سازی بین فرهنگی.

دانشجویانی که MPhil و Ph.D. را به طور تمام وقت دنبال می کنند. برنامه ها در دو سال اول تحصیل خود از خوابگاه دانشگاه تضمین خواهند کرد. فرصت های مالی دیگری نیز وجود دارد ، مانند جایزه تحقیقات خارج از کشور و جایزه تحقیقات منطقه بزرگ خلیج ، و موارد دیگر. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا اینجا را ببینید .

پذیرش طرح آزمایشی HKUST (گوانگژو)

HKUST","author_url":"","source":""}" />

img 4

در هماهنگی با کارهای مقدماتی برای تأسیس HKUST (GZ) ، HKUST طرح آزمایشی گوانگژو را در محوطه دانشگاه Clear Water Bay (CWB) راه اندازی کرده است تا از سال 2019/20 ثبت نام دانشجویان تحصیلات تکمیلی تحقیق (RPg) را آغاز کند. میزان دریافتی 150 دانشجو است که باید در دکترای تمام وقت پذیرفته شوند. یا برنامه های MPhil. به دانشجویان پذیرفته شده در این طرح می توان از دوره تحصیلات تکمیلی و محل اقامت تضمینی دانشگاه استفاده کرد. این دانشگاه همچنین یک RedBird Ph.D تجدید پذیر ارائه می دهد. بورس تحصیلی 40،000 دلار هنگ کنگ در سال برای دکترای عالی داوطلبان ، به رسمیت شناختن عملکرد علمی برجسته و ظرفیت تحقیق آنها. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا اینجا را ببینید .

این دانشگاه در حال حاضر برای پذیرش ترم پاییز 2021/22 (از سپتامبر 2021 شروع به کار می کند) از دانشجویان درخواست می کند. درخواست کنید !

مکان ها

 • Hong Kong

  Clear Water Bay, Kowloon, , Hong Kong

  سوالات