Keystone logo
Harrison Middleton University دکتر آموزش
Harrison Middleton University

دکتر آموزش

Tempe, آمریکا

Request duration

زبان انگلیسی

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

دکترای آموزش 60 ساعت اعتبار ساعت ، ایده عالی آموزش را بررسی می کند و دانش آموزان را در ادبیات تاریخی ، اجتماعی و فلسفی ارائه می دهد. دانشجویان احتمالی باید بورس تحصیلی برتر در زمینه آموزش را نشان دهند. این برنامه برای پزشکان آموزشی مناسب برای مطالعه مرتبط و پیشرفته مناسب است که باعث می شود آنها معلمان متفکرتر و تصمیم گیرنده آگاهی بیشتری داشته باشند. دانش آموزان هر دو فکر کلاسیک و پیشرو معاصر برگرفته از ادبیات آموزشی و فلسفی را مطالعه می کنند. این برنامه از منابع فکری و رشته های علمی ، از جمله نظریه برنامه درسی ، تاریخ ، حقوق و فلسفه استفاده می کند.

درباره برنامه دکتر آموزش

برنامه دکتر آموزش شامل یک برنامه درسی منضبط میان رشته ای است که به طور خاص متناسب با نیازها و اهداف شغلی هر دانش آموز است. مدرک دکترای آموزش در Harrison Middleton University در نحوه ارائه برنامه ما - کاملاً از راه دور - بی نظیر است و به دلیل رویکرد انعطاف پذیر و فردی ، دانشجویان می توانند برنامه های تحصیلی خود را ایجاد کنند. به این ترتیب می توان روشی را که دانشجو شرایط تحصیلات را برآورده می کند متناسب با اهداف آموزشی و شغلی هر دانش آموز تنظیم کند.

فارغ التحصیلان برنامه دکتر آموزش قادر به تفکر ، صحبت ، خواندن و نوشتن به شیوه گسترده ای در زمینه آموزش و موضوعات مرتبط با آن ، نشان دادن وسعت دانش ، بلوغ فکری و ابتکاری هستند که می تواند برای طیف وسیعی استفاده شود. از تلاش های آینده

اهداف برنامه

با تکمیل موفقیت آمیز برنامه دکتر آموزش ، دانشجویان اهداف زیر را برآورده می کنند:

طراحی ، اجرا و تکمیل برنامه دکتری خودگردان جهت تحصیل در آموزش و علوم انسانی.

با تدوین س questionsالات تفسیری و شرکت در مباحث دوره ، تسهیلات را با روشهای بحث مبتنی بر تحقیق نشان دهید.

درباره ایده های علوم انسانی و اندیشه غربی انتقادی بیندیشید و در مورد س fundamentalالات اساسی تعلیم و تربیت و وجود انسان بحث جدی کنید.

دانش منسجم و جامعي از آموزش امروز و دولت ، مسئوليت آموزشي خانواده و دولت ، حمايت اقتصادي از م institutionsسسات آموزشي ، و مقررات سياسي و سانسور آموزش نشان دهيد.

عمده ادبیات ، نظریه ها ، اعمال ، مشکلات و مسائل اخلاقی مورد بحث در دوره های آموزشی خود را ارزیابی ، تلفیق و بیان کنید.

با وضوح و ظرافت به صورت کتبی و شفاهی در تنظیمات مختلف به طور مثر ارتباط برقرار کنید. برای ایجاد یک راه حل منحصر به فرد ، خلاقانه و عملی برای یک مسئله آموزشی خاص ، از انسجام و ثبات منطقی و استفاده مناسب از شواهد و استنادها استفاده کنید.

شواهدی از تحقیقات فکری پایدار و قابل توجه را در قالب تحقیقات گسترده حقوقی از قوانین و مقررات آموزشی قابل اجرا ، اعم از فدرال و ایالتی ارائه دهید ، و در نتیجه این تحقیق راه حل هایی برای یک مسئله خاص آموزشی اعمال می شود.

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه