Keystone logo
Harrisburg University - Panama Campus دکترا در علوم داده
Harrisburg University - Panama Campus

دکترا در علوم داده

3 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

USD ۵٬۳۰۰ / per year *

در محوطه دانشگاه

* در هر ساعت اعتبار. هزینه برنامه - 500 دلار در هر ترم

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

دوره دکترا یک دوره تحصیلی را ارائه می دهد که بر یک پایه قوی در رشته های علوم ، فن آوری ، مهندسی و ریاضیات تأکید دارد. داوطلبان دکترا لازم است شش دوره در سطح دکترا (18 ساعت ترم) را بگذرانند. 6 ساعت ترم در یک سمینار رسمی تحقیق ؛ و 12 ساعت ترم کار پایان نامه. در سال دوم (یا معادل آن) ، داوطلبان دکترا در یک سمپوزیوم تحقیقاتی غیر رسمی ، غیر اعتباری (اما الزامی) شرکت می کنند تا در معرض تحقیقات فعلی و جالب در زمینه (های) دانشجویی مورد علاقه و نیازهای صنعت قرار بگیرند و به دنبال روند تحقیق و نوآوری

چرا یک برنامه ترکیبی بصورت حضوری/آنلاین؟

زمان به ویژه برای بزرگسالان دارای شغل و خانواده بسیار ارزشمند است. شما می خواهید یک برنامه فارغ التحصیلی به اندازه کافی انعطاف پذیر باشد که نیازی به تغییر زندگی ، شغل یا محل سکونت خود نداشته باشید ، اما با این وجود تجربه کامل و غنی را که بخش بزرگی از آموزش عالی است ارائه می دهد.

برنامه فارغ التحصیلی ترکیبی دانشگاه هریسبورگ در پاناما راه حل مناسب است. با شرکت در کلاس ماهانه یکبار در شهر دانش ، فرصت های شبکه ای غنی و توجه فردی را برای تحصیلات خود به دست می آورید. سپس ، با گذراندن یک دوره آنلاین در طول هفته ، برنامه مدرک خود را با سرعت پیش می برید تا بتوانید کارشناسی ارشد خود را در مقطع دکتری تکمیل کنید. ظرف دو سال

در آمریکای لاتین بمانید

یکی از بهترین جنبه های برنامه های فارغ التحصیلی هریسبورگ در پاناما این است که نیازی به آمدن به ایالات متحده ندارید ، با این حال مدرک فوق لیسانس ایالات متحده را به طور کامل دریافت خواهید کرد. ورود به کشور دیگر می تواند دردسرساز و زمان بر باشد. از آنجا که برنامه تحصیلات تکمیلی هریسبورگ در پاناما فقط یک شنبه در ماه در محل شهر دانش پاناما ملاقات می کند ، می توانید به راحتی این برنامه را در زندگی خود جا دهید.

ارتباطات حرفه ای خود را گسترش دهید

از طریق برنامه فارغ التحصیلی هریسبورگ در پاناما ، طیف گسترده ای از تماس های حرفه ای را برقرار خواهید کرد. اینها ارتباطاتی هستند که می توانند به سرمایه واقعی شما برای آینده تبدیل شوند. شما در کنار کارآفرینان ، دانشمندان ، رهبران جامعه و همچنین متخصصان دولت ، سازمان های غیردولتی و سازمان های بین المللی تحصیل خواهید کرد. با ایجاد شبکه حرفه ای خود در طول برنامه تحصیلی ، منبع ارزشمندی ایجاد می کنید که می توانید در طول حرفه خود از آن استفاده کنید.

وعده پاناما

پاناما که به عنوان دروازه ای بین آمریکای شمالی و جنوبی ایستاده است ، به طور منحصر به فرد واقع شده است تا فرصت های اقتصادی و آموزشی را به منطقه بزرگتر آمریکای لاتین برساند. مردم منطقه علاقه شدیدی به یادگیری مهارت های ارزشمند و کسب دانش نشان داده اند که آنها را به سمت یک مسیر شغلی بالاتر و آینده ای روشن تر سوق می دهد. با تحصیلات عالی ، نه تنها فرد بلکه کل جامعه نیز از رونق بیشتری برخوردار می شوند.

به همین دلیل ، دانشگاه علم و صنعت هریسبورگ در حال مذاکره با شهر دانش ، پاناما ، برای آوردن یک محوطه دانشگاه به مکان خود است ، سایتی که از قبل به عنوان مرکز آموزش ، تحقیق و توسعه شناخته می شود. پردیس جدید پاناما که توسط اساتید HU از ایالات متحده آموخته می شود ، در ابتدا یک مدرک کارشناسی ارشد در Analytics ارائه می دهد ، که در کلاسهای آنلاین و دانشگاهی در پاناما ارائه می شود. این دانشگاه همچنین طیف وسیعی از فرصت های توسعه حرفه ای را برای بهره مندی از جوامع محلی ارائه می دهد. با افتتاح دانشگاه پاریس دانشگاه هریسبورگ ، دانشجویان می توانند تحصیلات خود را بدون ترک آمریکای لاتین پیش ببرند.

گام بعدی را برای مشارکت با دانشگاه علم و صنعت هریسبورگ بردارید یا از آن درخواست کنید.

پذیرش ها

برنامه درسی

رتبه بندی

نتیجه برنامه

شهریه برنامه

فرصت های شغلی

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه