Keystone logo
Gran Sasso Science Institute GSSI

Gran Sasso Science Institute GSSI

Gran Sasso Science Institute GSSI

مقدمه

GSSI – Gran Sasso Science Institute یک Ph.D بین المللی است. مدرسه و مرکز تحقیقات و آموزش عالی در زمینه های فیزیک، ریاضی، علوم کامپیوتر و علوم اجتماعی. این دانشگاه در سال 2012 در لاکویلا (ایتالیا) به عنوان مرکز مطالعات پیشرفته INFN - موسسه ملی فیزیک هسته‌ای تأسیس شد و سپس در مارس 2016 به عنوان مدرسه مطالعات پیشرفته با ارائه تحصیلات تکمیلی تأسیس شد. از طریق همکاری و تعامل روزانه، محققان و دانشجویان این فرصت را دارند تا دانش درستی از روش‌های تحقیق ایجاد کنند و آلودگی علایق، رویکردهای نوآورانه و مبادلات چندفرهنگی را در تمام فعالیت‌های GSSI آزمایش کنند. در پرداختن به پیچیدگی دنیای امروز، ما متعهد به حذف همه موانع بین حوزه‌های مطالعاتی و تحقیقاتی GSSI هستیم، جایی که بین رشته‌ای و لقاح متقابل زیربنای هر کاری است که انجام می‌دهیم. از جمله اهداف ما انتشار نتایج علمی به جامعه و ترویج رویدادهای فرهنگی برای عموم مردم، شهروندان و مدارس است.

GSSI - موسسه علمی Gran Sasso 36 Ph.D. کمک هزینه تحصیلی برای سال تحصیلی 2022/23 و درخواست برای بورسیه تحصیلی برای Ph.D. برنامه های "فیزیک نجومی" (9)، "ریاضیات در علوم طبیعی، اجتماعی و زیستی" (9)، "علوم رایانه" (9)، "علوم منطقه ای و جغرافیای اقتصادی" (9).

زبان رسمی برای همه Ph.D. دوره ها انگلیسی است.

کمک هزینه های تحصیلی به مدت 4 سال اعطا می شود و مبلغ سالانه آنها 16.159،91 یورو ناخالص است. تمام Ph.D. دانشجویان دارای اقامت رایگان در امکانات GSSI و استفاده از غذاخوری هستند.

مکان ها

  • L'Aquila

    Viale Francesco Crispi,7, 67100, L'Aquila

    سوالات