Keystone logo
Graduate School of Biosciences Munich

Graduate School of Biosciences Munich

Graduate School of Biosciences Munich

مقدمه

خوش آمدید به دانشکده فارغ التحصیل علوم زیستی کمی مونیخ (QBM) . هدف مدرسه ما آماده سازی دانشمندان علوم زیستی برای دوران جدید علوم زیستی کمیاب است. این یک نوآوری، یکپارچه Ph.D. برنامه آموزشی است که بین المللی در چشم انداز و جمع آوری مجموعه ای از رشته های متنوع، از بیوشیمی و پزشکی به بیوانفورماتیک، فیزیک تجربی و نظری (زیستی) و ریاضیات کاربردی است. هر دو پروژه تحقیق دانشجویی و تدریس در کلاس درس بسیار بین رشته ای هستند.

این مدرسه ابتکار مشترک توسط دانشمندان برجسته از دانشگاه لودویگ-ماکزیمیلینز (LMU) مونیخ ، موسسه بیوشیمی مکس پلانک ، مرکز هلمولتز مونیخ و دانشگاه فنی مونیخ (TUM) است . QBM از دور دوم طرح تعالی آلمانی، که برای ارتقای تعالی و نوآوری در تحقیق و آموزش در دانشگاه های آلمان طراحی شده است، تامین مالی می شود.

دکترای بین المللی برنامه آموزشی تمرکز بر ارتباط و همکاری بین رشته های جداگانه سنتی، اعم از بیوشیمی و پزشکی به بیوانفورماتیک، بیوفیزیک تجربی و نظری و ریاضی کاربردی است. با توجه به تأکید قوی خود بر تحکیم نظریه در آزمایش های پیشرفته کمی و برتری دانشمندان شرکت کننده، مدرسه موقعیت منحصر به فردی در چشم انداز علمی اروپا دارد.

کارکنان اصلی مدرسه، محققان اصلی هستند که توسط هماهنگ کننده های علمی برنامه، کارکنان علمی و اداری و دانشجویان تحصیلات تکمیلی (75-100 در حالت پایدار) نمایندگی می شوند . علاوه بر این، هیئت مشاور خارجی علمی ، نمایندگی از چهار حوزه علمی اصلی (بیوشیمی، بیوفیزیک، بیوانفورماتیک / آمار / فیزیک نظری و پزشکی) به مدرسه در مورد سازمان و استراتژی توصیه می کند.

مکان ها

مکان ها
  • Graduate School of Quantitative Biosciences Munich – BioSysM Butenandtstrasse 1 81377 Munich Germany, , Munich

سوالات